Об образовании избирательных участков на территории города Косшы
Решение акима города Косшы Акмолинской области от 26 апреля 2022 года № 04-01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2022 года № 27839.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Косшы согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Косшы Ахмеджанова А.Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Косшы Г.Касенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Косшы
Приложение к решению
акимата города Косшы
от 26 апреля 2022 года
№ 04-01
Избирательные участки на территории города Косшы
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Косшы Акмолинской области от 29.12.2022 № 04-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением акима города Косшы Акмолинской области от 24.05.2023 № 02-07 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 740
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" – 24, 27, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41.
2
Избирательный участок № 741
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" – 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 37, 38, 39, 40, 42.
3.
Избирательный участок № 742
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Гани Абсагитова, строение 7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 имени Рахымжана Кошкарбаева города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".

Қосшы қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 04-01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 сәуірде № 27839 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қосшы қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімі аппаратының басшысы А.Ж. Ахмеджановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласының әкімі Г.Касенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қосшы қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
Қосшы қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 26 сәуірдегі
№ 04-01 шешіміне
қосымша
Қосшы қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімінің 29.12.2022 № 04-06 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімінің 24.05.2023 № 02-07 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 740 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын кешені – 24, 27, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 41.
2.
№ 741 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені – 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 37, 38, 39, 40, 42.
3.
№ 742 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы Ғани Абсағитов көшесі, 7 құрылысы, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының Рақымжан Қошқарбай атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Алтын казык – 3, 3/3, 3 А, 4, 4/4, 4 А, 5, 5/5, 6, 6/6, 8 А, 14, 42; улица Республики – 18 Б, 18 Г, 24.
4.
Избирательный участок № 743
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" - 17, 18, 20, 22, 23, 26.
5.
Избирательный участок № 744
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Алиби Жангельдина, 16, здание школы-лицея "Бизнес – академия "Дара" товарищество с ограниченной ответственностью "Silk-Road corporation".
Границы: коттеджный городок "Нура-Ишим 9" – 1/1, 1 В, 2/1, 2 В, 3, 3/1, 3А, 3 В, 4, 5, 5 Б, 6, 6/1, 6 Б, 7, 7/1, 8, 8 А, 8 Б, 9, 9 А, 9 Б, 10, 10 А, 11/1, 11 А, 11 В, 12 А, 12 Б, 12/1, 12 В, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 А, 21 Б, 22, 22 А, 23, 24, 24 Б, 27 А, 28 Б, 29, 29 А, 30, 30/1, 30/8, 30/9, 30/12, 31, 31А, 33, 34, 36 А, 38, 38 А, 39, 40, 41 Б, 41 В, 42, 42 Б, 42 В, 43, 43 Б, 43 В, 44, 44 Б, 44 В, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 50, 57 А, 62, 70, 114, 152, 204, 240; улица Абылай хана – 26, 27, 28, 29, 30, 59, 80, 88, 90 А, 100, 107, 117, 124, 129, 157, 174; улица Азаттык – 1, 2, 2/1, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 39 А, 45; улица Акан серы – 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 52/1, 52 А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67 А, 68, 70, 71, 72, 73, 79, 81, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 99, 103, 105, 109, 111, 119, 121, 129; улица Алиби Жангельдина – 1, 1/1, 1/3, 2 В, 2 Д, 3, 4, 4/1, 4/3, 4 Б, 4 Г, 4 Д, 5, 7, 8, 8 Б, 9, 10, 10 А, 10 Б, 11, 11 Б, 12, 13 А, 14, 16, 17, 18, 21 А, 38; улица Амангельды Иманова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 Б, 38, 38 А, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 82, 84, 86; VIP городок - 5, 11, 16 Б, 40 Б, 370; улица Малика Габдуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28 Б, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37 А, 37 Б, 38 А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 63, 79, 85/1; улица Суюнбая – 1, 2, 2 А, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 14А, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29 А, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 67, 68, 68 А, 69, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 92, 94, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 128; улица Кажымукана – 3, 4, 9, 12,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Алихана Бокейхана – 1, 2, 3, 5, 14; улица Балуан Шолака –9, 10, 21, 23, 25; улица Кейки батыра – 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29; улица Кобыланды батыра – 3, 8, 12, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26; улица Камбар батыра –5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24; улица Едиге – 6, 10, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Туран – 21, 22; улица Аркалык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 50, 52, 56, 64, 58, 68; улица Каганат – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Есим хана – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Тауекел хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56; улица Касым хана – 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52; улица Шалкар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26А; улица Алакол – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; улица Зайсан – 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 42, 43А; улица Балкаш – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21; улица Каспий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Арал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ханколь – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Берел – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Байконыр – 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Калкаман – 1, 3, 5, 7; улица Асанкайгы жырау – 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 56, 64; улица Баян сулу – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 32, 33, 43, 44, 45, 46, 63, 66, 68, 73, 79, 85, 89, 93, 97, 98, 102; улица Букар жырау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63 ,65; улица Дарабоз – 1, 2, 7, 13, 14,17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; улица Иле – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А; улица Едил – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Ертис – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Есил – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Жайык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Желтоксан – 44 А, 44 Б, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56 А, 58, 58 А, 62, 64, 66, 66А, 68, 70; улица Кайрата Рыскулбекова –5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 25, 26, 27, 78, 80, 82; улица Коркыт ата – 1, 2, 2 А, 4, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; улица Култегин – 24, 25, 28, 30, 31, 35, 36, 40, 41, 49, 50, 51, 56, 60, 63, 64, 67; улица Махмута Кашкари – 14, 17, 18, 32, 34, 50/1, 52, 64, 74; улица Шамши Калдаякова – 8, 22, 23, 27, 30, 37, 45, 50, 51, 55, 59, 69, 70, 77,87, 97, 97/1, 98, 101; улица Шырак – 1, 1 А, 2, 2 А, 4, 5, 6, 8; улица Шакена Айманова – 2, 4, 6, 7; улица Сарыарка –15, 24, 27, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 54, 58, 61, 63, 72; улица Тоныкок – 20, 35, 41, 49, 54, 61, 74, 77, 78, 79, 81, 83; улица Турара Рыскулова – 1, 1 А, 2, 2/1, 2 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 11, 11 А, 14, 15, 16.
6.
Избирательный участок № 745

Шекарасы: Алтын қазық көшесі –3, 3/3, 3 А, 4, 4/4, 4 А, 5, 5/5, 6, 6/6, 8 А, 14, 42; Республика кошесі – 18 Б, 18 Г, 24.
4.
№ 743 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің Қосшы қаласының №2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені – 17,18, 20, 22, 23, 26.
5.
№ 744 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Әліби Жангелдин көшесі, 16, "Silk-Road corporation" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Бизнес – академия "Дара" мектеп лицей ғимараты.
Шекарасы: "Нұра Ешім 9" коттедж қалашығы – 1/1, 1 В, 2/1, 2 В, 3, 3/1, 3 А, 3 В, 4, 5, 5 Б, 6, 6/1, 6 Б, 7, 7/1, 8, 8 А, 8 Б, 9, 9 А, 9 Б, 10,10 А, 11/1, 11А, 11 В, 12 А, 12 Б, 12/1, 12 В, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 А, 21 Б, 22, 22 А, 23, 24, 24 Б, 27 А, 28 Б, 29, 29 А, 30, 30/1, 30/8, 30/9, 30/12, 31, 31А, 33, 34, 36 А, 38, 38 А, 39, 40, 41 Б, 41 В, 42, 42 Б, 42 В, 43, 43 Б, 43 В, 44, 44 Б, 44 В, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 50, 57 А, 62, 70, 114, 152, 204, 240; Абылай хан көшесі– 26, 27, 28, 29, 30, 59, 80, 88, 90 А, 100, 107, 117, 124, 129, 157, 174; Азаттық көшесі– 1, 2, 2/1, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 39 А, 45; Ақан сері көшесі-1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 52/1, 52 А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67 А, 68, 70, 71, 72, 73, 79, 81, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 99, 103, 105, 109, 111, 119, 121, 129; Әліби Жангелдин көшесі – 1, 1/1, 1/3,2 В, 2 Д, 3, 4, 4/1, 4/3, 4 Б, 4 Г, 4 Д, 5, 7, 8, 8 Б, 9, 10, 10 А, 10 Б, 11, 11 Б, 12, 13 А, 14, 16, 17, 18, 21 А, 38; Амангелді Иманов көшесі– 1, 2,3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 Б, 38, 38 А, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 82, 84, 86; VIP қалашығы - 5, 11, 16 Б, 40 Б, 370; Малик Ғабдуллин көшесі– 1, 2,3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28 Б, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37 А, 37 Б, 38 А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 63, 79, 85/1; Сүйінбай көшесі-1, 2, 2 А, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 14А, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29 А, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 67, 68, 68 А, 69, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 92, 94, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 128; Қажымұқан көшесі-3, 4, 9, 12,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Әлихан Бөкейхан көшесі– 1, 2, 3, 5, 14; Балуан Шолақ көшесі -9, 10, 21, 23, 25; Кейкі батыр көшесі – 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29; Қобыланды батыр көшесі– 3, 8, 12, 14, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26; Қамбар батыр көшесі -5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24; Едіге көшесі– 6, 10, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Тұран көшесі – 21, 22; Арқалық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 50, 52, 56, 64, 58, 68; Қағанат көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Есім хан көшесі– 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Тәуекел хан көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56; Қасым хан көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52; Шалқар көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26 А; Алакөл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Зайсан көшесі – 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 42, 43А; Балқаш көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21; Каспий көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Арал көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ханкөл көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Берел көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Байқоңыр көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6; Қалқаман көшесі-1, 3, 5, 7; Асанқайғы жырау көшесі– 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 56, 64; Баян сұлу көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 32, 33, 43, 44, 45, 46, 63, 66, 68, 73, 79, 85, 89, 93, 97, 98, 102; Бұқар жырау көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63 ,65; Дарабоз көшесі– 1, 2, 7, 13, 14,17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; Іле көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А; Еділ көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Ертіс көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Есіл көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Жайық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Желтоқсан көшесі – 44 А, 44 Б, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56 А, 58, 58 А, 62, 64, 66, 66А, 68,70; Қайрат Рысқұлбеков көшесі -5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 25, 26, 27, 78, 80, 82; Қорқыт ата көшесі – 1, 2, 2 А, 4, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Күлтегін көшесі - 24, 25, 28, 30, 31, 35, 36, 40, 41, 49, 50, 51, 56, 60, 63, 64, 67; Махмұт Қашқари көшесі– 14, 17, 18, 32, 34, 50/1, 52, 64,74; Шәмші Қалдаяқов көшесі– 8, 22, 23, 27, 30, 37, 45, 50, 51, 55, 59, 69, 70, 77, 87, 97, 97/1, 98, 101; Шырақ көшесі- 1, 1 А, 2, 2 А, 4, 5, 6, 8; Шәкен Айманов көшесі – 2, 4, 6, 7; Сарыарқа көшесі -15, 24, 27, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 54, 58, 61, 63, 72; Тонықок көшесі – 20, 35, 41, 49, 54, 61,74, 77, 78, 79, 81, 83; Тұрар Рысқұлов көшесі – 1, 1 А, 2, 2/1, 2 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 11, 11 А, 14, 15, 16.
6.
№ 745 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область город Косшы, улица Гани Абсагитова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 имени Рахымжана Кошкарбаева город Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Абая Кунанбаева – 1, 1/1, 1/3, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2/1, 2 А, 2Б, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 10 А, 10 Б, 10 В, 11, 11А, 12, 12/1, 12 А, 12 Б, 13, 13/2, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 27, 27А, 29; улица Акжайык – 1, 2, 2/2, 2 Б, 2В, 2/3, 2/4, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,28/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53 А, 57, 59, 59 А, 65, 65 А, 65 Б; улица Бауыржана Момышулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 32, 32 А; улица Гани Абсагитова – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; 11; улица Гарифулла Амансугурова – 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 5/1, 6, 6 Б, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17А, 18, 18 А, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23; улица Алтын казык – 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 2, 2/2, 3, 3/3, 3 А, 4, 4/4, 4 А, 5, 5/5, 6, 6/6, 8 А, 14, 42; улица Керей хана – 1, 2, 3, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 12, 16, 18, 24, 26; улица Айтмаганбета Есмагамбетулы – 1, 1/1, 2, 2 Б, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 12/6, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 20/1, 21, 21 А, 22, 24, 25 А, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 33А, 34, 36, 36 А, 37, 38, 40, 46, 46А, 47, 48, 50, 55, 56, 60, 113; улица Райымбек батыра – 1, 1/1, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 12; улица Хакназар хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 9, 10, 11, 42/1; улица Жанибек хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Махамбета Утемисулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Мукагали Макатаева – 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 33, 33 А, 33 Б, 34, 34 А; улица Нура – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38; улица Республики –26, 30, 32, 34, 36 А, 45А, 46, 48, 48А, 50, 50 А, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 66 А; улица Сакена Сейфуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 25, 25 А, 27, 27 А, 29, 29 А, 30, 31, 33, 33/1, 35, 38, 39, 41, 43, 43 А; улица Саркырама – 1, 1 Б, 1Д, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 В, 4, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 13 А, 15, 15Б, 16, 17, 17 А, 17 Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26, 28, 28 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 41,43, 44 А, 45; улица Тауелсиздик – 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23/1, 24, 25, 25Б, 31, 34, 34 А улица Шокана Уалиханова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11 А, 12, 12 А, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24 Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31 А, 32, 33, 34, 44, 44 А; улица Акмола – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28; улица Кокшетау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 33; улица Улы дала – 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65; улица Алаш, 8, 8/1, 12, 13, 24,26, 50; улица Казанат – 10, 37; улица Халифы Алтая – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; улица Аль– Фараби – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 А, 24, 27, 29, 31, 35, 37, 51, 53, 61; улица Бейбитшилик – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34; улица Береке – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Достык – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 24, 30, 34, 40, 42, 49; улица Егемендык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 40, 42, 44 А; улица Желтоксан – 1, 1/1, 1 А, 1 В, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37, А, 38, 38А, 39, 40, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Женис – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; улица Касыма Кайсенова – 1, 3, 5, 11.
7.
Избирательный участок № 746

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Ғани Абсағитов көшесі, 7, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының Рақымжан Қошқарбай атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі – 1, 1/1, 1/3, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2/1, 2 А, 2 Б, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 10 А, 10 Б, 10 В, 11, 11 А, 12, 12/1, 12А, 12 Б, 13, 13/2, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 27, 27 А, 29; Ақжайық көшесі – 1, 2, 2/2, 2 Б, 2 В, 2/3, 2/4, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53 А, 57, 59, 59 А, 65, 65 А, 65 Б; Бауыржан Момышұлы көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 32, 32 А; Ғани Абсағитов көшесі– 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Гарифулла Амансүгүров көшесі-1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 5/1, 6, 6 Б, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23; Алтын қазық көшесі - 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 2, 2/2, 3, 3/3, 3 А, 4, 4/4, 4 А, 5, 5/5, 6, 6/6, 8 А, 14, 42; Керей хан көшесі – 1, 2, 3, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 12, 16, 18, 24, 26; Айтмағанбет Есмағамбетұлы көшесі – 1, 1/1, 2, 2 Б, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 12/6, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 20/1, 21, 21 А, 22, 24, 25 А, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 33, 33А, 34, 36, 36А, 37, 38, 40, 46, 46 А, 47, 48, 50, 55, 56, 60, 113; Райымбек батыр көшесі – 1, 1/1, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 12; Хакназар хан көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 9, 10, 11, 42/1; Жәнібек хан көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Махамбет Өтемісұлы көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Мұқағали Мақатаев көшесі-1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 33, 33 А, 33 Б, 34, 34 А; Нұра көшесі – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38; Республика көшесі- 26, 30, 32, 34, 36А, 45А, 46, 48, 48А, 50, 50А, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 66 А; Сәкен Сейфуллин көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 30, 31, 33, 33/1, 35, 38, 39, 41, 43, 43А; Сарқырама көшесі – 1, 1 Б, 1 Д, 2, 2 В, 2 Г, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 3 В, 3/1, 4, 6, 6А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 13 А, 15, 15 Б, 16, 17, 17 А, 17 Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 28, 28 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 41,43, 44 А, 45; Тәуелсіздік көшесі– 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23/1, 24, 25, 25 Б, 31, 34, 34А; Шоқан Уәлиханов көшесі-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11 А, 12, 12 А, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,22/1, 23, 24, 24/1, 24 Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31 А, 32, 33, 34, 44, 44 А; Ақмола көшесі-1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28; Көкшетау көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 33; Ұлы дала көшесі– 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65; Алаш көшесі, 8, 8/1, 12, 13, 24,26, 50; Қазанат көшесі-10, 37; Халифа Алтай көшесі-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Әл-Фараби көшесі– 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 А, 24, 27, 29, 31, 35, 37, 51, 53, 61; Бейбітшілік көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34; Береке көшесі– 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Достық көшесі– 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 24, 30, 34, 40, 42, 49; Егемендік көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 40, 42, 44 А; Желтоқсан көшесі – 1, 1/1, 1 А, 1 В, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 43,44, 46, 48, 50, 52, 54; Жеңіс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; Қасым Қайсенов көшесі – 1, 3, 5, 11.
7.
№ 746 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" – 10, 12, 19, 21, 25, 29.
8.
Избирательный участок № 747
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Республики, 28, здание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" акимата города Косшы.
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" – 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
9.
Избирательный участок № 748
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Республики, 28, здание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" акимата города Косшы.
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" – 1, 2; жилой комплекс "Сиреневый сад"; 3 северный квартал - 6/1, 6/5, 7/7, 7/9, 7/11, 27, 128, 139, 146, 147, 148, 149, 155, 156, 158, 6744, 7111, 7160, 7686, 7691, 7708, 7719, 7742, 7753, 7796; улица Орынбор – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Алматы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 28, 32; Микрорайон – 20, 21, 23; микрорайон Байтерек – 1,2/1, 3, 4, 5, 12 Б, 16 Б, 23 Б, 25 Б, 28 Б, 29, 29 Б, 30, 33 Б, 36 Б, 37 Б, 38 Б, 40, 41, 40 Б, 42, 43, 44, 45, 46, 46 Б, 47, 48, 49, 50, 50 Б, 51, 53 А, 54, 55, 56, 56 Б, 57, 58, 59/2, 63 Б, 70/1, 74, 75, 76, 77, 85, 89, 90, 91, 92, 100 Б, 101 Б, 144/1, 173, 321, 325, 329, 354, 375, 377, 378, 380, 386, 409, 412, 421, 422, 440, 442, 445, 671, 3021; улица Бозок – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Даулеткерей – 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8; улица Ахмета Байтурсынова – 1, 1 Б, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 11, 11 А, 12, 12 А,13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28 А, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 44, 47, 52, 54, 56, 60; 5 северный квартал - 5, 8, 31, 42, 43, 48; улица Кызылорда – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кызылжар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; микрорайон 7А; улица Мыржакыпа Дулатова – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 13, 13 А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Республика 1.
10.
Избирательный участок № 749
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Жамбыла Жабаева, 24 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Косшы" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта города Косшы.

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені –10, 12, 19, 21, 25, 29.
8.
№ 747 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы Республика көшесі 28, Қосшы қаласы әкімдігінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын кешен- 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
9.
№ 748 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Республика көшесі, 28, Қосшы қаласы әкімдігінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені-1, 2; "Сиреневый сад" тұрғын үй кешені; 3 солтүстік квартал - 6/1, 6/5, 7/7, 7/9, 7/11, 27, 128, 139, 146, 147, 148, 149, 155, 156, 158, 6744, 7111, 7160, 7686, 7691, 7708, 7719, 7742, 7753, 7796; Орынбор көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Алматы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 28, 32; Шағын ауданы – 20, 21, 23; Бәйтерек шағын ауданы– 1, 2/1, 3, 4, 5, 12 Б, 16 Б, 23 Б, 25 Б, 28 Б, 29, 29 Б, 30, 33 Б, 36 Б, 37 Б, 38 Б, 40, 41, 40 Б, 42, 43, 44, 45, 46, 46 Б, 47, 48, 49, 50, 50 Б, 51, 53 А, 54, 55, 56, 56 Б, 57, 58, 59/2, 63 Б, 70/1, 74, 75, 76, 77, 85, 89, 90, 91, 92, 100 Б, 101 Б, 144/1, 173, 321, 325, 329, 354, 375, 377, 378, 380, 386, 409, 412, 421, 422, 440, 442, 445, 671, 3021; Бозок көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Дәулеткерей көшесі - 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8; Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 1 Б, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 11, 11 А, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28 А, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 44, 47, 52, 54, 56, 60; 5 солтүстік квартал - 5, 8, 31, 42, 43, 48; Қызылорда көшесі-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Қызылжар көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; 7А шағын ауданы; Мыржақып Дулатов көшесі-1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 13, 13 А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Республика көшесі 1.
10.
№ 749 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 24 А, Қосшы қаласының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі жанындағы "Қосшы қаласының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: жилой комплекс "Нурай", улица Республики 1/1Б, 2, 3, 4; жилой комплекс "Шоколад" улица Окжетпес 1/1, 1/2; жилой комплекс "Алтын дала" - 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Айтеке би – 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 А, 51, 51 А, 53, 54 А, 55, 55 А; улица Жамбыл Жабаева – 1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 31, 32, 33 А, 35, 37, 37 А, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 52, 52/1, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 77 А, 83, 85; 87, 89, 131, 133; улица Казыбек би – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25 А, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 48, 50; улица Маншук Маметовой – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14; улица Алии Молдагуловой – 5, 29 А; улица Кожа Ахмет Яссауи - 2, 2/1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 19, 21; микрорайон Асыл тулик – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 19, 22, 23, 24, 26 ,28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 59, 61, 63, 64, 67, 69, 71, 72, 74; улица Толе би – 1, 1 А, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Айтеке би – 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 А, 51, 51 А, 53, 54 А, 55, 55А; улица Асенбай Калкабекулы – 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3 Г, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22; улица Баубек батыра – 1, 2, 3, 3 Б, 4, 5, 5 А, 7, 7 А, 9, 9/1, 11, 13, 17, 17 А, 21, 21/1; улица Богенбай батыра – 2 А, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 22 А, 24, 26, 28; улица Генерала Сабыра Рахимова – 1, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15 А, 18, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 40, 40/1, 42; улица Динмухаммеда Кунаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11 А, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22; улица Жолмагамбета Калиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ыбырай Алтынсарина – 1, 2, 3, 34; улица Исатай Тайманулы – 2 Б, 4, 4 А, 5, 6, 7 А, 7 Б, 8, 10, 11, 11 А, 12, 14 А, 15, 16/1, 17, 18/1, 19 А, 20, 22, 24, 25 А, 28, 29, 32, 33, 38; улица Кабанбай батыра – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; улица Майбулак – 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 3, 4, 4/1, 4 Б, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 10,11, 13, 16, 17, 19, 20, 26, 28/1, 34, 35, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48; улица Мухтара Ауезова – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 28; улица Наурызбай батыра – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 14; улица Султан Бейбарыса – 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 21 А, 22, 23, 24, 26, 36; улица Тоганас батыра – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 10А, 13, 13/1, 14, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27/2, 28, 28/2, 29, 30, 31, 33, 34, 34/2, 35, 36, 36/2, 38, 38/1, 40, 42, 42 А, 43, 44, 44/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 53, 55.
11.
Избирательный участок № 750

Шекарасы: "Нұрай" тұрғын үй кешені, Республика көшесі 1/1 Б, 2, 3, 4; "Шоколад" тұрғын үй кешені Оқжетпес көшесі 1/1, 1/2; "Алтын дала" тұрғын үй кешені 1, 2, 3, 4, 5, 6; Әйтеке би көшесі – 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 А, 51, 51 А, 53, 54 А, 55, 55 А; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 31, 32, 33 А, 35, 37, 37 А, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 52, 52/1, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 77 А, 83, 85; 87, 89, 131, 133; Қазыбек би көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25 А, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 48, 50; Мәншүк Мәметова көшесі– 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14; Әлия Молдағұлова көшесі - 5, 29 А; Қожа Ахмет Яссауи көшесі - 2, 2/1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Асыл түлік шағын ауданы – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 59, 61, 63, 64, 67, 69, 71, 72, 74; Төле би көшесі - 1, 1 А, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Әйтеке би көшесі-1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 А, 51, 51 А, 53, 54 А, 55, 55 А; Асенбай Қалқабекұлы көшесі– 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3 Г, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22; Баубек батыр көшесі – 1, 2, 3, 3 Б, 4, 5, 5 А, 7, 7 А, 9, 9/1, 11, 13, 17, 17 А, 21, 21/1; Бөгенбай батыр көшесі-2 А, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 22 А, 24, 26, 28; Генерал Сабыр Рахимов көшесі– 1, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15 А, 18, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 40, 40/1, 42; Дінмұхаммед Қонаев көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11 А, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22; Жолмағамбет Қалиев көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ыбырай Алтынсарин көшесі-1, 2, 3, 34; Исатай Тайманұлы көшесі – 2 Б, 4, 4 А, 5, 6, 7 А, 7 Б, 8, 10, 11, 11 А, 12, 14 А, 15, 16/1, 17, 18/1, 19 А, 20, 22, 24, 25 А, 28, 29, 32, 33, 38; Қабанбай батыр көшесі– 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Майбұлақ көшесі – 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 3, 4, 4/1, 4 Б, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 20, 26, 28/1, 34, 35, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 28; Наурызбай батыр көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 14; Сұлтан Бейбарыс көшесі - 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 21 А, 22, 23, 24, 26, 36; Тоғанас батыр көшесі-1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 10 А, 13, 13/1, 14, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 18 А, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27/2, 28, 28/2, 29, 30, 31, 33, 34, 34/2, 35, 36, 36/2, 38, 38/1, 40, 42, 42 А, 43, 44, 44/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 53, 55.
11.
№ 750 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Желтоксан 37/1, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Абылай хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Бауыржана Момышулы – 33, 35, 35/1, 36, 36 А, 36 Б, 37, 38, 39, 39 А, 39 Б, 40, 41 А, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56 А, 62, 64, 68, 70, 72, 74; улица Козы Корпеш – 6, 19; улица Коркыт ата – 6/2, 9, 9/1, 9 А, 9 В, 11, 11 А, 11 В, 13, 15 А, 17 А, 18, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 32, 34,35, 36, 38, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 66, 68; улица Мукагали Макатаева – 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 А, 55, 55 А, 56, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63 А, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78; улица Нура – 33, 37, 39, 40, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 49 А, 50, 51, 52, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 81, 84, 85, 87, 96 А, 106; улица Сабита Муканова – 3, 4, 5, 8, 11, 22, 25, 35, 49, 52, 60, 91, 97, 101, 105, 440; улица Сакена Сейфуллина – 34 А, 36, 38, 40, 40 А, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 55 Б, 56, 56 А, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 64, 66, 69, 69 А, 76, 77, 80, 89, 90, 96; улица Тауелсиздик – 35, 36, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 42, 42 А, 43 А, 44 А, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50 А, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 60, 60 А, 62, 63, 65, 68; улица Турар Рыскулова – 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 А, 32, 32/1, 32 А, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 40, 43, 46; улица Шакена Айманова – 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 29 А, 35, 36, 37, 41, 51, 53, 57, 63, 67, 67 А, 69, 71, 81, 89; улица Шокана Уалиханова – 36 А, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 48 А, 49, 49 А, 49 Б, 50, 51, 52, 54, 55 А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 78, 82, 86, 100; улица Шырак – 10, 11, 13, 15 А, 15 Б, 16 А, 17, 17 А, 18 А, 21, 22, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 50; улица Алихана Бокейхана -14, 16, 19, 20, 21,23, 25, 27, 31, 32, 33, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 64, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 115; улица Кажымукана –24 А, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 71, 72, 73, 77, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 102/1, 104, 107, 108, 112, 113, 120, 124, 127, 136; улица Балуан Шолака - 30, 35, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 62, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96А, 97, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 125, 130; улица Кейки батыра – 12 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 106, 108, 110, 112, 116, 117, 118, 126, 132, 133, 140; улица Кобыланды батыра –31, 31 А, 36, 40, 42, 45, 51, 57, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 82, 83,85, 86, 91, 98, 107, 114, 116, 120, 121, 122, 123, 128, 131, 132; улица Камбар батыра – 6/1, 23/1, 26, 27, 28, 35, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 62, 64, 65, 66, 70, 89, 94, 100, 103, 104, 107, 108, 111, 113, 119, 120, 135; улица Едиге – 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 65, 67,69, 70, 72, 74, 90, 93, 94, 95, 98, 104, 107, 108, 110, 112, 114,улица Туран – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 64, 66, 69, 70; улица Алтай – 13, 19, 21, 35, 40, 43, 49; улица Туркистан – 1, 2/1, 21; улица Отырар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Мустафы Шокай – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; улица Акмола –36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; улица Кокшетау – 24, 26, 34, 37, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 83, 84, 85, 94, 96, 97; улица Улы дала –71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 93, 95, 101, 107, 114, 123, 125, 133, 135; VIP городок, жилой комплекс "Орион", квартал 4, квартал 5.
12.
Избирательный участок № 751
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, село Тайтобе, улица Кенесары хана, строение 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тайтобе отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области ".
Граница: село Тайтобе.

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Желтоқсан көшесі 37/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің Қосшы қаласының IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абылай хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Бауыржан Момышұлы көшесі– 33, 35, 35/1, 36, 36 А, 36 Б, 37, 38, 39, 39 А, 39 Б, 40, 41 А, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56 А, 62, 64, 68, 70, 72, 74; Қозы Көрпеш көшесі - 6, 19; Қорқыт ата көшесі – 6/2, 9, 9/1, 9 А, 9 В, 11, 11 А, 11 В, 13, 15 А, 17 А, 18, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 66, 68; Мұқағали Мақатаев көшесі– 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 А, 55, 55 А, 56, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63 А, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78; Нұра көшесі - 33, 37, 39, 40, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 49 А, 50, 51, 52, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 81, 84, 85, 87, 96 А, 106; Сәбит Мұқанов көшесі – 3, 4, 5, 8, 11, 22, 25, 35, 49, 52, 60, 91, 97, 101, 105, 440; Сәкен Сейфуллин көшесі – 34 А, 36, 38, 40, 40 А, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 55 Б, 56, 56 А, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 64, 66, 69, 69 А, 76, 77, 80, 89, 90, 96; Тәуелсіздік көшесі – 35, 36, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 42, 42 А, 43 А, 44 А, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50 А, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 60, 60 А, 62, 63, 65, 68; Тұрар Рысқұлов көшесі – 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 А, 32, 32/1, 32 А, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 40, 43, 46; Шәкен Айманов көшесі – 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 29 А, 35, 36, 37, 41, 51, 53, 57, 63, 67, 67А, 69, 71, 81, 89; Шоқан Уәлиханов көшесі – 36 А, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 48 А, 49, 49 А, 49 Б, 50, 51, 52, 54, 55 А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62,64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 78, 82, 86, 100; Шырақ көшесі -10, 11, 13, 15 А, 15 Б, 16 А, 17, 17 А, 18 А, 21, 22, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 50; Әлихан Бөкейхан көшесі - 14, 16, 19, 20, 21,23, 25, 27, 31, 32, 33, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 64, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 115; Қажымұқан көшесі - 24 А, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 71, 72, 73, 77, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 102/1, 104, 107, 108, 112, 113, 120, 124, 127, 136; Балуан Шолақ көшесі - 30, 35, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 62, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96 А, 97, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 125, 130; Кейкі батыр көшесі– 12 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 106, 108, 110, 112, 116, 117, 118, 126, 132, 133, 140; Қобыланды батыр көшесі -31, 31 А, 36, 40, 42, 45, 51, 57, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 82, 83,85, 86, 91, 98, 107, 114, 116, 120, 121, 122, 123, 128, 131, 132; Қамбар батыр көшесі – 6/1, 23/1, 26, 27, 28, 35, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 62, 64, 65, 66, 70, 89, 94, 100, 103, 104, 107, 108, 111, 113, 119, 120, 135; Едіге көшесі – 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 72, 74, 90, 93, 94, 95, 98, 104, 107, 108, 110, 112, 114; Тұран көшесі – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 64, 66, 69, 70; Алтай көшесі - 13, 19, 21, 35, 40, 43, 49; Түркістан көшесі – 1, 2/1, 21; Отырар көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Мұстафа Шоқай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Ақмола көшесі - 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Көкшетау көшесі– 24, 26, 34, 37, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 83, 84, 85, 94, 96, 97; Ұлы дала көщесі - 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 93, 95, 101, 107, 114, 123, 125, 133, 135; VIP қалашық, "Орион" тұрғын үй кешені, 4 квартал, 5 квартал.
12.
№ 751 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, 15 құрылысы, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Тайтөбе ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тайтөбе ауылы.