Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и корректировки ставок земельного налога города Косшы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 23 ноября 2022 года № 117/23-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30815
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 510, 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Косшы, согласно приложению 1 к настоящему решению
2. Повысить (понизить) ставки земельного налога города Косшы, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года, за исключением пункта 1 настоящего решения, которое вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Косшы
Б.Ибраев
Приложение 1 к решению
от 23 ноября 2022 года
№ 117/23-7
Проект (схема) зонирования земель города Косшы
Приложение 2 к решению
от 23 ноября 2022 года
№ 117/23-7
Повышение (понижение) ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель города Косшы
Номера зон
Проценты повышения (понижения) ставок земельного налога
I
+ 50 %
II
+ 35 %
III
+ 10 %
IV
- 25 %
V
- 50 %

Қосшы қаласының жер салығының мөлшерлемелерін түзету және жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 117/23-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30815 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 510, 531-баптарына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосшы қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қосшы қаласының жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілетін осы шешімнің 1-тармағын қоспағанда, 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 117/23-7 Шешімге
1-қосымша
Қосшы қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
о
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 117/23-7 шешімге
2-қосымша
Қосшы қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының мөлшерлемелерінің арттыруы (азайтуы)
Аймақ нөмерлері
Жер салығының мөлшерлемелерінің арттыруы (азайтуы)
I
+ 50 %
II
+ 35 %
III
+ 10 %
IV
- 25 %
V
- 50%