О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 14 июля 2021 года № А-7/1369 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 29 декабря 2022 года № А-12/2604. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31444
Акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 14 июля 2021 года № А-7/1369 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23546) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кокшетау Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Кокшетауской городской
территориальной
избирательной комиссией
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 29 декабря 2022 года
№ А-12/2604
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 14 июля 2021 года
№ А-7/1369
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Кокшетау
микрорайон "Юбилейный", справа от здания магазина "Бакалея"
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, слева от остановки "Швейная фабрика"
улица Мухтара Ауэзова, слева от остановки "Рынок"
микрорайон "Васильковский", напротив здания магазина "Сырымбет"
улица Кенесары Касымулы, слева от здания магазина "Достық"
улица Толеу Сулейменова, слева от здания рынка "Жибек жолы"
улица Осипенко, слева от здания торгово-развлекательного центра "РИО"
улица Рахимбека Сабатаева, слева от остановки "Акмолинская областная больница"
улица Станиславского, напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №14 города Кокшетау отдел образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области"
улица Абая, напротив здания Товарищество с ограниченной ответственностью "Истоки Кокшетау"
улица Талғат Бигельдинова, слева от остановки "Спорткомплекс Бурабай"
улица Оразбека Куанышева, справа от остановки "Сельскохозяйственный институт"
2
село Красный Яр
улица Достык, слева от здания магазина "Темирлан"
улица Желтоксан, слева от здания магазина "Наурыз"
3
поселок Станционный
улица Юбилейная, справа от здания магазина "Синегорье"

"Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № А-7/1369 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/2604 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31444 болып тіркелді
Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № А-7/1369 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23546 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясымен
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-12/2604 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 14 шілдедегі
№ А-7/1369 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Көкшетау қаласы
"Юбилейный" шағын ауданы, "Бакалея" дүкені ғимаратының оң жағында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Тігін фабрикасы" аялдамасының сол жағында
Мұхтар Әуезов көшесі, "Базар" аялдамасының сол жағында
"Васильковский" шағын ауданы, "Сырымбет" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы
Кенесары Қасымұлы көшесі, "Достық" дүкені ғимаратының сол жағында
Төлеу Сүлейменов көшесі, "Жібек Жолы" базары ғимаратының сол жағында
Осипенко көшесі, "РИО" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратының сол жағында
Рақымбек Сабатаев көшесі, "Ақмола облыстық ауруханасы" аялдамасының сол жағында
Станиславский көшесі, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 14 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Абай көшесі, "Истоки Кокшетау" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
Талғат Бигельдинов көшесі, "Бурабай спорт кешені" аялдамасының сол жағында
Оразбек Қуанышев көшесі, "Ауыл шаруашылығы институты" аялдамасының оң жағында
2
Красный Яр ауылы
Достық көшесі, "Темирлан" дүкені ғимаратының сол жағында
Желтоқсан көшесі, "Наурыз" дүкені ғимаратының сол жағында
3
Станционный кенті
Юбилейная көшесі, "Синегорье" дүкені ғимаратының оң жағында