О признании утратившим силу решения Алакольского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступивими в коммунальную собственность" от 25 декабря 2017 года № 24-3
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 3 февраля 2022 года № 20-14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2022 года № 26856
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 25 декабря 2017 года № 24-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4497).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов

Алакөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 ақпандағы № 20-14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 21 ақпанда № 26856 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл ауданыдық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алакөл ауданы мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4497 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов