Об установлении границ района Ақсуат и Кокпектинского района области Абай
Совместные постановление акимата области Абай от 23 декабря 2022 года № 102 и решение маслихата области Абай от 14 декабря 2022 года № 11/69-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 31 января 2023 года № 15-18.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Установить границы района Ақсуат области Абай общей площадью 1 356 200 гектар.
2. Установить границы Кокпектинского района области Абай общей площадью 909 900 гектар.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов

Абай облысының Ақсуат ауданы және Көкпекті ауданының шекараларын белгілеу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 бірлескен қаулысы және Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/69-VII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 қаңтарда № 15-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Абай облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысының Ақсуат ауданының шекарасы жалпы ауданы 1 356 200 гектар болып белгіленсін.
2. Абай облысының Көкпекті ауданының шекарасы жалпы ауданы 909 900 гектар болып белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов