О переименовании улиц сел Жайылма, Маятас и Кызылдихан Жайылминского сельского округа Сарысуского района
Решение акима Жайылминского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области от 4 июля 2022 года № 20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28751
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 декабря 2021 года, с учетом мнения населения сел Жайылма, Маятас и Кызылдихан РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жана на улицу Асқартау села Жайылма Жайылминского сельского округа Сарысуского района.
2. Переименовать улицу Ю. Гагарин на улицу Ақсу села Маятас Жайылминского сельского округа Сарысуского района.
3. Переименовать улицы в селе Кызылдихан Жайылминского сельского округа Сарысуского района:
улицу Орталык на улицу Ақбұлақ;
улицу Жана на улицу Көксу.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жайылминского
сельского округа Ж. Смагулов

Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі Жайылма, Маятас, Қызылдихан ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 шілдедегі № 20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28751 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Жайылма, Маятас және Қызылдихан ауылдары халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі Жайылма ауылының Жаңа көшесі Асқартау көшесіне қайта аталсын.
2. Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі Маятас ауылының Ю. Гагарин көшесі Ақсу көшесіне қайта аталсын.
3. Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі Қызылдихан ауылында:
Орталық көшесі Ақбұлақ көшесіне;
Жаңа көшесі Көксу көшесіне қайта аталсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жайылма ауылдық
округінің әкімі Ж. Смагулов