О признании утратившим силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
Решение Карагандинского областного маслихата от 15 июля 2022 года № 227. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2022 года № 28840
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Карагандинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 15 июля 2022 года
№ 227
Перечень утративших силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
1. Решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4766).
2. Решение XVII сессии Карагандинского областного маслихата от 9 августа 2018 года № 330 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4908).
3. Решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 февраля 2019 года № 380 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5203).
4. Решение XXV сессии Карагандинского областного маслихата от 25 апреля 2019 года № 410 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5316).
5. Решение XXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 421 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5393).

Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 227 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 шілдеде № 28840 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2022 жылғы 15
шілдедегі
№ 227
Шешіміне қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы XV сессиясының № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік – жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4766 болып тіркелген).
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 тамыздағы XVII сессиясының № 330 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4908 болып тіркелген).
3. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 ақпандағы XXII сессиясының № 380 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5203 болып тіркелген).
4. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі XXV сессиясының № 410 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5316 болып тіркелген).
5. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы XXVI сессиясының № 421 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5393 болып тіркелген).

6. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 8 августа 2019 года № 439 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5428).
7. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 28 ноября 2019 года № 466 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5572).
8. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 506 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5734).
9. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 2 июля 2020 года № 552 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5944).
10. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 594 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21888).
11. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 37 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6209).
12. Решение сессии Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 38 "О внесении изменения в решение XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 308 "Об утверждении перечня местных проектов государственно - частного партнерства, планируемых к реализации по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6236).

6. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 тамыздағы № 439 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5428 болып тіркелген).
7. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 466 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5572 болып тіркелген).
8. Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 506 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5734 болып тіркелген).
9. Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 552 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5944 болып тіркелген).
10. Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 594 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21888 болып тіркелген).
11. Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 37 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6209 болып тіркелген).
12. Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 38 "Қарағанды облыстық мәслихатының XV сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 308 "Қарағанды облысы бойынша іске асырылуы жоспарланған жергілікті мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6236 болып тіркелген).