О внесении изменения в решение акима Жалагашского района от 7 ноября 2018 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории Жалагашского района"
Решение акима Жалагашского района Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31479
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жалагашского района от 7 ноября 2018 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории Жалагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6503) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Есжанов
"СОГЛАСОВАН"
Жалагашской районной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акима Жалагашского района
от 29 декабря 2022 года № 9
Приложение к решению
акима Жалагашского района
от 7 ноября 2018 года № 18
Избирательные участки на территории Жалагашского района
№
Избирательные участки
Место нахождения
Границы избирательных
участков
1
№128
поселок Жалагаш, улица Желтоксан №7, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков".
Дома №1-59 по нечетной стороне, №2-58 по четной стороне улицы Абая;
дома №13-55 по нечетной стороне, №12-44 по четной стороне улицы Айтеке би;
дома №1-13 по нечетной стороне, №2-26 по четной стороне улицы Амангельды Иманова;
дома №1-105 по нечетной стороне, №2-124 по четной стороне улицы Бухарбая Естекбайулы;
дома №1-23 по нечетной стороне, №2-34 по четной стороне улицы Желтоксан;
дома №1-77 по нечетной стороне, №2-56 по четной стороне улицы Казыбек би;
дома №49-93 по нечетной стороне, №46-96 по четной стороне улицы Нысанбай жырау;
дома №39-75 по нечетной стороне, №50-102 по четной стороне улицы Темирбека Жургенова;
дома №1-13 по нечетной стороне, №2-26 по четной стороне улицы Толе би;
дома по улице Толеубая Уркимбаева;
дома по улице Жамбыла Жабаева;
дома №1-5 по нечетной стороне, №2-18 по четной стороне улицы Сарке батыр;
дома по улице ДЭУ;
дома по улице Кали Нурпеисова;
дома по улице МубаракаТайтикова.
2
№129
поселок Жалагаш, улица 50 лет Победы №20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №202 имени Зейноллы Жаркынбаева" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
Дома по улице Амандыка Бектибаева;
дома по улице Алии Молдагуловой;
дома по улице Айтбая Казбекова;
дома по улице Акназара Бектасова;
дома по улице Алиуллы Байсопакова;
дома по улице Гани Муратбаева;
дома по улице Дауимбай;
дома по улице Ердаулета Қурманбаева;
дома по улице Ильяса Нуркенова;
дома по улице Жана;
дома по улице 50 лет Победы;
дома по улице Зияды Ижанова;
дома по улице Конституции;
дома по улице Каныша Сатпаева;
дома по улице Келменбет батыра;
дома по улице Маншук Маметовой;
дома по улице Мысык би;
дома по улице Назтай Сермахановой;
дома по улице Несипбая Апрезова;
дома по улице Ивана Панфилова;
дома по улице Сакена Сейфуллина;
дома по улице Тилека Абжалиева;
дома по улице Шокана Уалиханова;
дома по улице Ибрая Алтынсарина;
дома по переулку Ибрая Алтынсарина.
3
№130

"Жалағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Жалағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31479 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Жалағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Жалағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 18 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6503 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясымен
Жалағаш ауданы әкімінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 9 шешіміне қосымша
Жалағаш ауданы әкімінің
2018 жылғы 7 қарашадағы
№ 18 шешіміне қосымша
Жалағаш ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскелері
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№128
Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі №7, "Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қонысбек Қазантаев атындағы Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Абай көшесінің тақ жағындағы №1-59, жұп жағындағы №2-58 үйлер;
Әйтеке би көшесінің тақ жағындағы №13-55, жұп жағындағы №12-44 үйлер;
Аманкелді Иманов көшесінің тақ жағындағы №1-13, жұп жағындағы №2-26 үйлер;
Бұқарбай Естекбайұлы көшесінің тақ жағындағы №1-105, жұп жағындағы №2-124 үйлер;
Желтоқсан көшесінің тақ жағындағы №1-23, жұп жағындағы №2-34 үйлер;
Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы №1-77, жұп жағындағы №2-56 үйлер;
Нысанбай жырау көшесінің тақ жағындағы №49-93, жұп жағындағы №46-96 үйлер;
Темірбек Жүргенов көшесінің тақ жағындағы №39-75, жұп жағындағы №50-102 үйлер;
Төле би көшесінің тақ жағындағы №1-13, жұп жағындағы №2-26 үйлер;
Төлеубай Үркімбаев көшесіндегі үйлер;
Жамбыл Жабаев көшесіндегі үйлер;
Сәрке батыр көшесінің тақ жағындағы №1-5, жұп жағындағы №2-18 үйлер;
ДЭУ көшесіндегі үйлер;
Қали Нұрпейсов көшесіндегі үйлер;
Мүбарак Тәйтіков көшесіндегі үйлер.
2
№129
Жалағаш кенті, Жеңістің 50 жылдығы көшесі №20, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№202 Зейнолла Жарқынбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Амандық Бектібаев көшесіндегі үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесіндегі үйлер;
Айтбай Қазбеков көшесіндегі үйлер;
Ақназар Бектасов көшесіндегі үйлер;
Алиулла Байсопақов көшесіндегі үйлер;
Ғани Мұратбаев көшесіндегі үйлер;
Дәуімбай көшесіндегі үйлер;
Ердәулет Құрманбаев көшесіндегі үйлер;
Ілияс Нүркенов көшесіндегі үйлер;
Жаңа көшесіндегі үйлер;
Жеңістің 50 жылдығы көшесіндегі үйлер;
Зияда Ижанов көшесіндегі үйлер;
Конституция көшесіндегі үйлер;
Қаныш Сәтпаев көшесіндегі үйлер;
Келменбет батыр көшесіндегі үйлер;
Мәншүк Мәметова көшесіндегі үйлер;
Мысық би көшесіндегі үйлер;
Нәзтай Сермаханова көшесіндегі үйлер;
Несіпбай Әпрезов көшесіндегі үйлер;
Иван Панфилов көшесіндегі үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесіндегі үйлер;
Тілек Әбжалиев көшесіндегі үйлер;
Шоқан Уәлиханов көшесіндегі үйлер;
Ыбырай Алтынсарин көшесіндегі үйлер;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесіндегі үйлер.
3
№130

поселок Жалагаш, улица Казыбек би №40, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №31" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
Дома по улице Абдуллы Нургалиева;
дома по улице Аягана Боханова;
дома по улице Дауылбая Байниязова;
дома по улице Досбола Куанбаева;
дома по улице Махметхана Абишева;
дома по улице Орынбая Сарманова;
дома по улице Омирзака Тунгышбаева;
дома по улице Пирмана Жылкелдиева;
дома по улице Сауды Орманова.
дома по улице Нефтебаза;
дома по улице ПМК-9.
4
№131
поселок Жалагаш, улица Мурали Шаменова №124, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №201 имени аль-Фараби" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
Дома №55-95 по нечетной стороне, №52-106 по четной стороне улицы Айымкул Изтелеуовой;
дома №13-39 по нечетной стороне, №18-20 по четной стороне улицы Алдабергена Бисенова;
дома по улице Абшекена Абжаппарова;
дома №5-11 по нечетной стороне, №8-12 по четной стороне улицы Байбола Соппекова;
дома по улице Ильяса Кабылова;
дома по улице Кенжебая Рахимова;
дома №95-179 по нечетной стороне, №94-170 по четной стороне улицы Мурали Шаменова;
дома №15-21 по нечетной стороне, №2-10 по четной стороне улицы Нурылды Алмаганбетова;
дома №57-85 по нечетной стороне, №46-114 по четной стороне улицы Ныгмета Мырзалиева;
дома №95-175 по нечетной стороне, №98-186 по четной стороне улицы Нысанбай жырау;
дома №25-45 по нечетной стороне, №20-30 по четной стороне улицы Омирбай шешена;
дома №9-87 по нечетной стороне, №2-82 по четной стороне улицы Сакыбая Калыбаева;
дома по переулку Сейтнаби Мукашева;
дома №31-35 по нечетной стороне, №48-50 по четной стороне улицы Сырмагамбета Отарбаева;
дома №77-173 по нечетной стороне, №104-190 по четной стороне улицы Темирбека Жургенова;
дома №27-53 по нечетной стороне, №16-38 по четной стороне улицы Тоганас батыра.
5
№132
поселок Жалагаш, улица Абая №61, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №246 имени Шекер Ермаганбетовой" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
Дома №61-115 по нечетной стороне, №60-152 по четной стороне улицы Абая;
дома по улица Айтбая Кузенбаева;
дома №1-11 по нечетной стороне, №2-16 по четной стороне улицы Алдабергена Бисенова;
дома по переулку Ахмета Тилеулиева;
дома №57-159 по нечетной стороне, №46-146 по четной стороне улицы Айтеке би;
дома №1-3 по нечетной стороне, №2-6 по четной стороне улицы Байбола Соппекова;
дома по улице Болата Алтынбаева;

Жалағаш кенті, Қазыбек би көшесі №40, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№31 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Абдулла Нұрғалиев көшесіндегі үйлер;
Аяған Боханов көшесіндегі үйлер;
Дауылбай Байниязов көшесіндегі үйлер;
Досбол Қуанбаев көшесіндегі үйлер;
Махметхан Әбішев көшесіндегі үйлер;
Орынбай Сарманов көшесіндегі үйлер;
Өмірзақ Тұңғышбаев көшесіндегі үйлер;
Пірман Жылкелдиев көшесіндегі үйлер;
Сауда Орманов көшесіндегі үйлер;
Нефтебаза көшесіндегі үйлер;
ПМК-9 көшесіндегі үйлер.
4
№131
Жалағаш кенті, Мөрәлі Шәменов көшесі №124, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "аль-Фараби атындағы №201 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Айымкүл Ізтелеуова көшесінің тақ жағындағы №55-95, жұп жағындағы №52-106 үйлер;
Алдаберген Бисенов көшесінің тақ жағындағы №13-39, жұп жағындағы №18-20 үйлер;
Әбшекен Әбжаппаров көшесіндегі үйлер;
Байбол Соппеков көшесінің тақ жағындағы №5-11, жұп жағындағы №8-12 үйлер;
Ілияс Қабылов көшесіндегі үйлер;
Кенжебай Рахимов көшесіндегі үйлер;
Мөрәлі Шәменов көшесінің тақ жағындағы №95-179, жұп жағындағы №94-170 үйлер;
Нұрылда Әлмағанбетов көшесінің тақ жағындағы №15-21, жұп жағындағы №2-10 үйлер;
Нығмет Мырзалиев көшесінің тақ жағындағы №57-85 үйлер, жұп жағындағы №46-114 үйлер;
Нысанбай жырау көшесінің тақ жағындағы №95-175, жұп жағындағы №98-186 үйлер;
Өмірбай шешен көшесінің тақ жағындағы №25-45, жұп жағындағы №20-30 үйлер;
Сақыбай Қалыбаев көшесінің тақ жағындағы №9-87, жұп жағындағы №2-82 үйлер;
Сейтнәби Мұқашев тұйық көшесіндегі үйлер;
Сырмағамбет Отарбаев көшесінің тақ жағындағы №31-35, жұп жағындағы №48-50 үйлер;
Темірбек Жүргенов көшесінің тақ жағындағы №77-173, жұп жағындағы №104-190 үйлер;
Тоғанас батыр көшесінің тақ жағындағы №27-53, жұп жағындағы №16-38 үйлер.
5
№132
Жалағаш кенті, Абай көшесі №61, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "Шекер Ермағанбетова атындағы №246 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Абай көшесінің тақ жағындағы №61-115, жұп жағындағы №60-152 үйлер;
Айтбай Күзенбаев көшесіндегі үйлер;
Алдаберген Бисенов көшесінің тақ жағындағы №1-11, жұп жағындағы №2-16 үйлер;
Ахмет Тілеулиев тұйық көшесіндегі үйлер;
Әйтеке би көшесінің тақ жағындағы №57-159, жұп жағындағы №46-146 үйлер;
Байбол Соппеков көшесінің тақ жағындағы №1-3, жұп жағындағы №2-6 үйлер;
Болат Алтынбаев көшесіндегі үйлер;

дома №107-203 по нечетной стороне, №126-240 по четной стороне улицы Бухарбая Естекбайулы;
дома по переулку Зордана Салыкбаева;
дома №79-89/2 по нечетной стороне, №58-62 по четной стороне улицы Казыбек би;
дома №1-13 по нечетной стороне улицы Нурылды Алмаганбетова;
дома №1-23 по нечетной стороне, №2-18 по четной стороне улицы Омирбай шешена;
дома №1-25 по нечетной стороне, №2-14 по четной стороне улицы Тоганас батыра;
дома №15-85 по нечетной стороне, №28-96 по четной стороне улицы Толе би;
дома №1-23 по нечетной стороне, №2-22 по четной стороне улицы Толегена Кыстаубаева.
6
№133
сельский округ М.Шаменова, село М.Шаменова, улица Бухарбай батыра №6, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский Дом культуры М.Шаменова" аппарата акима сельского округа М.Шаменова”.
село М.Шаменова, разъезд №5 "Караирим".
7
№134
сельский округ Каракеткен, село Каракеткен, улица Абая Кунанбаева №26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №114" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Каракеткен, населенный пункт Акшал.
8
№135
сельский округ Каракеткен, село Далдабай, улица Далдабая Жалтынова №49, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа №115" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Далдабай.
9
№136
сельский округ Тан, село Тан, улица Орынбай жырау №12, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский Дом культуры Тан" аппарата акима сельского округа Тан".
село Тан, населенный пункт Жанаконыс.
10
№138
сельский округ Бухарбай батыр, село Бухарбай батыр, улица Бухарбай батыра №21, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский Дом культуры Бухарбай батыр" аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр".
село Бухарбай батыр.
11
№139
сельский округ Аксу, село Аксу, улица Туршабека Елеусинова №14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №116" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Аксу, населенные пункты Корганша, Бостай, Ахметбаза.
12
№140
сельский округ Аккыр, село Аккыр, улица Нурылды Таспенова №4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №188" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Аккыр.
13
№141
сельский округ Жанаталап, село Жанаталап, улица Абжалела Кожабаева №21, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №119" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Жанаталап.
14
№142
сельский округ Макпалкол, село Темирбек Жургенов, улица Максута Нурылдаева №38, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский Дом культуры Темирбека Жургенова" аппарата акима сельского округа Макпалкол".
село Темирбек Жургенов.
15
№144
сельский округ Мадениет, село Мадениет, улица Калдан батыра №11 "А", здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб Мадениет" аппарата акима сельского округа Мадениет".
село Мадениет.
16
№146

Бұқарбай Естекбайұлы көшесінің тақ жағындағы №107-203, жұп жағындағы №126-240 үйлер;
Зордан Салықбаев тұйық көшесіндегі үйлер;
Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы №79-89/2, жұп жағындағы №58-62 үйлер;
Нұрылда Әлмағанбетов көшесінің тақ жағындағы №1-13 үйлер;
Өмірбай шешен көшесінің тақ жағындағы №1-23 үйлер, жұп жағындағы №2-18 үйлер;
Тоғанас батыр көшесінің тақ жағындағы №1-25, жұп жағындағы №2-14 үйлер;
Төле би көшесінің тақ жағындағы №15-85, жұп жағындағы №28-96 үйлер;
Төлеген Қыстаубаев көшесінің тақ жағындағы №1-23, жұп жағындағы №2-22 үйлер.
6
№133
М.Шәменов ауылдық округі, М.Шәменов ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №6, "М.Шәменов ауылдық округі әкімі аппаратының "М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
М.Шәменов ауылы, №5 "Қараиірім" разъезі.
7
№134
Қаракеткен ауылдық округі, Қаракеткен ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №26, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№114 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Қаракеткен ауылы, Ақшал елді мекені.
8
№135
Қаракеткен ауылдық округі, Далдабай ауылы, Далдабай Жалтынов көшесі №49, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№115 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Далдабай ауылы.
9
№136
Таң ауылдық округі, Таң ауылы, Орынбай жырау көшесі №12, "Таң ауылдық округі әкімі аппаратының "Таң ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Таң ауылы, Жаңақоныс елді мекені.
10
№138
Бұқарбай батыр ауылдық округі, Бұқарбай батыр ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №21, "Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының "Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бұқарбай батыр ауылы.
11
№139
Ақсу ауылдық округі, Ақсу ауылы, Тұршабек Елеусінов көшесі №14, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№116 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Ақсу ауылы, Қорғанша, Бостай, Ахметбаза елді мекендері.
12
№140
Аққыр ауылдық округі, Аққыр ауылы, Нұрылда Таспенов көшесі №4, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№188 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Аққыр ауылы.
13
№141
Жаңаталап ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Әбжәлел Қожабаев көшесі №21, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№119 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жаңаталап ауылы.
14
№142
Мақпалкөл ауылдық округі, Темірбек Жүргенов ауылы, Мақсұт Нұрылдаев көшесі №38, "Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Темірбек Жүргенов ауылы.
15
№144
Мәдениет ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Қалдан батыр көшесі №11 "А", "Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының "Мәдениет ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Мәдениет ауылы.
16
№146

сельский округ Мырзабай ахун, село Мырзабай ахун, улица Абдилды Жургенбаева №28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №122" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Мырзабай ахун.
17
№147
сельский округ Аккум, село Аккум, улица Бейбитшилик №7 "А", здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб Аккум" аппарата акима сельского округа Аккум".
село Аккум.
18
№149
сельский округ Енбек, село Енбек, улица Толегена Даутбаева №5, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский Дом культуры Аккошкар" аппарата акима сельского округа Енбек".
село Енбек.
19
№151
сельский округ Аламесек, село Есет батыр, улица Кенесбая Абишева №26, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский Дом культуры Есет батыр" аппарата акима сельского округа Аламесек".
село Есет батыр.
20
№152
сельский округ Жанадария, село Жанадария, улица Достык №20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №203" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
село Жанадария.
21
№153
поселок Жалагаш, улица Айымкул Изтелеуовой №18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №123 имени Темирбека Жургенова" отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области".
Дома №15-61 по нечетной стороне, №28-70 по четной стороне улицы Амангельды Иманова;
дома №1-53 по нечетной стороне, №2-50 по четной стороне улицы Айымкул Изтелеуовой;
дома №25-33 по нечетной стороне, №36-52 по четной стороне улицы Желтоксан;
дома №1-93 по нечетной стороне, №2-92 по четной стороне улицы Мурали Шаменова;
дома №1-55 по нечетной стороне, №2-44 по четной стороне улицы Ныгмета Мырзалиева;
дома №1-7 по нечетной стороне улицы Сакыбая Калыбаева;
дома №7-43 по нечетной стороне, №20-50 по четной стороне улицы Сарке батыра;
дома №1-29 по нечетной стороне, №2-46 по четной стороне улицы Сырмагамбета Отарбаева;
дома №25-45 по нечетной стороне, №24-36 по четной стороне улицы Толегена Кыстаубаева;
дома №1-11 по нечетной стороне, №2-10 по четной стороне улицы Айтеке би;
дома по улице Мадибая Байтореева;
дома №1-47 по нечетной стороне, №2-44 по четной стороне улицы Нысанбай жырау;
дома №1-37 по нечетной стороне, №2-48 по четной стороне улицы Темирбека Жургенова;
дома по переулку Улмекен Толегеновой;
дома по улице Шонбай акына.
22
№377
поселок Жалагаш, улица Нефтебаза №1 "А", здание изолятора временного содержания государственного учреждения "Отдел полиции Жалагашского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Изолятор временного содержания.
23
№378
поселок Жалагаш, улица Ныгымета Мырзалиева №73, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жалагашская районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области".
Районная больница.

Мырзабай ахун ауылдық округі, Мырзабай ахун ауылы, Әбділда Жүргенбаев көшесі №28, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№122 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Мырзабай ахун ауылы.
17
№147
Аққұм ауылдық округі, Аққұм ауылы, Бейбітшілік көшесі №7 "А", "Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Аққұм ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Аққұм ауылы.
18
№149
Еңбек ауылдық округі, Еңбек ауылы, Төлеген Дәуітбаев көшесі №5, "Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының "Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Еңбек ауылы.
19
№151
Аламесек ауылдық округі, Есет батыр ауылы, Кенесбай Әбішов көшесі №26, "Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының "Есет батыр ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Есет батыр ауылы.
20
№152
Жаңадария ауылдық округі, Жаңадария ауылы, Достық көшесі №20, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№203 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Жаңадария ауылы.
21
№153
Жалағаш кенті, Айымкүл Ізтелеуова көшесі №18, "Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы №123 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Аманкелді Иманов көшесінің тақ жағындағы №15-61 үйлер, жұп жағындағы №28-70 үйлер;
Айымкүл Ізтелеуова көшесінің тақ жағындағы №1-53, жұп жағындағы №2-50 үйлер;
Желтоқсан көшесінің тақ жағындағы №25-33 үйлер, жұп жағындағы №36-52 үйлер;
Мөрәлі Шәменов көшесінің тақ жағындағы №1-93 үйлер, жұп жағындағы №2-92 үйлер;
Нығымет Мырзалиев көшесінің тақ жағындағы №1-55, жұп жағындағы №2-44 үйлер;
Сақыбай Қалыбаев көшесінің тақ жағындағы №1-7 үйлер;
Сәрке батыр көшесінің тақ жағындағы №7-43, жұп жағындағы №20-50 үйлер;
Сырмағамбет Отарбаев көшесінің тақ жағындағы №1-29, жұп жағындағы №2-46 үйлер;
Төлеген Қыстаубаев көшесінің тақ жағындағы №25-45, жұп жағындағы №24-36 үйлер;
Әйтеке би көшесінің тақ жағындағы №1-11, жұп жағындағы №2-10 үйлер;
Мәдібай Байтөреев көшесіндегі үйлер;
Нысанбай жырау көшесінің тақ жағындағы №1-47, жұп жағындағы №2-44 үйлер;
Темірбек Жүргенов көшесінің тақ жағындағы №1-37, жұп жағындағы №2-48 үйлер;
Ұлмекен Төлегенова тұйық көшесіндегі үйлер;
Шоңбай ақын көшесіндегі үйлер.
22
№377
Жалағаш кенті, Нефтебаза көшесі №1 "А", "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Жалағаш ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторының ғимараты.
Уақытша ұстау изоляторы.
23
№378
Жалағаш кенті, Нығымет Мырзалиев көшесі №73, "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жалағаш аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Аудандық аурухана.