О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 31 марта 2020 года № 125 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 11 октября 2022 года № 443. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 октября 2022 года № 30196
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Костанайской области" от 31 марта 2020 года № 125 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9107) следующее изменение:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения Костанайской области, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1107, исключить.
2. Государственному учреждению "Управление культуры акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры
и спорта Республики Казахстан

Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 125 "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 443 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 қазанда № 30196 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" 2020 жылғы 31 наурыздағы № 125 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9107 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінде:
реттік нөмірі 1107-жол алынып тасталсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Мәдениет
және спорт министрлігі