О признании утратившим силу решения Костанайского областного маслихата от 20 мая 2015 года № 402 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 7 ноября 2022 года № 235. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2022 года № 30529
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории населенных пунктов Костанайской области" от 20 мая 2015 года № 402 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5707).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов

Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 402 "Қостанай облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 7 қарашадағы № 235 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қарашада № 30529 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының елді мекендері аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидасын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 мамырдағы № 402 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5707 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов