О признании утратившим силу решения маслихата от 23 ноября 2018 года № 241 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 9 февраля 2022 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 февраля 2022 года № 26821
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 23 ноября 2018 года № 241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8133).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев

Мәслихаттың "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 23 қарашадағы № 241 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 ақпандағы № 89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 ақпанда № 26821 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2- тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 23 қарашадағы № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8133 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев