О внесении изменения в постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 23 августа 2021 года № 126 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 225. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31459
Акимат Карасуского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 23 августа 2021 года № 126 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24337) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района В. Радченко
"Согласовано"
Карасуская районная территориальная
избирательная комисси
Приложение
к постановлению акимата
Карасуского района
от 30 декабря 2022 года
№ 225
Приложение 1
к постановлению акимата
Карасуского района
от 23 августа 2021 года
№ 126
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Жалгыскан
возле здания магазина "Фортуна" индивидуального предпринимателя "Валиева", улица Комсомольская, 28,
2
село Новопавловка
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Новопавловка", переулок Школьный, 7
Айдарлинский сельский округ
3
село Айдарлы
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Елена-Л", улица Советская, 25
4
село Герцено
возле здания магазина индивидуального предпринимателя "Колесник Т.В.", улица Ленина, 11
5
село Степное
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Колос МЛ", улица Целинная, 11
Жамбылский сельский округ
6
село Жамбыл
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа", переулок Школьный, 6
7
село Павловское
возле здания магазина "Рахат" индивидуального предпринимателя "Симченко С.Н.", улица Юбилейная, 2
Ильичевский сельский округ
8
село Комсомольское
возле здания магазина "Рахат" индивидуального предпринимателя "Есмуханова Д.Р.", улица Ленинградская, 13А
9
село Новоселовка
возле здания дома культуры, улица Ленина, 10
Карамырзинский сельский округ
10
село Карамырза
возле здания сельского клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Рамазан-Карасу", улица Центральная, 11
11
село Кошевое
возле здания бывшего магазина, улица Комсомольская
Карасуский сельский округ
12
село Карасу
возле здания коммунального государственного учреждения "Карасуская общеобразовательная школа отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Комсомольская, 62
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района", улица Исакова А., 68
возле здания акционерного общества "Казпочта", улица Исакова А., 78
возле здания коммунального государственного предприятия "Карасуская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области, улица Рамазанова, 2
возле здания отдела Карасуского района Департамента "Центр обслуживания населения" филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация" Правительство для граждан" по Костанайской области, улица Комсомольская, 24
13
село Восток
возле здания коммунального государственного учреждения "Караманская общеобразовательная школа отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Садовая, 1
Койбагарский сельский округ
14
село Амангельды
возле здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская общеобразовательная школа отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Целинная, 35
15
село Койбагар
возле здания магазина "Алмагуль" индивидуального предпринимателя "Жапарова Г.С.", улица Центральная, 20,
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Койбагарского сельского округа", улица Кооперативная, 1
Люблинский сельский округ
16
село Люблинка
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Люблинка", улица Октябрьская, 38
17
село Симферополь
возле здания Симферопольского сельского клуба, улица Центральная, 7
18
село Корниловка

Қостанай облысы Қарасу ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 126 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 225 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31459 болып тіркелді
Қостанай облысы Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Қарасу ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № 126 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24337 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі В. Радченко
"Келісілді"
Қарасу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қарасу ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 225 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы
Қарасу ауданың әкімдігінің
2021 жылғы 23 тамыздағы
№ 126 қаулысына
1-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жалғызхан ауылы
"Валиева" жеке кәсіпкердің "Фортуна" дүкені ғимаратының жанында, Комсомольская көшесі, 28,
2
Новопавловка ауылы
"Новопавлов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Школьный тұйық көшесі, 7
Айдарлы ауылдық округі
3
Айдарлы ауылы
"Елена-Л" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында, Советская көшесі, 25
4
Герцено ауылы
"Колесник Т.В." жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратының жанында, Ленина көшесі, 11
5
Степное ауылы
"Колос МЛ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында, Целинная көшесі, 11
Жамбыл ауылдық округі
6
Жамбыл ауылы
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Школьный тұйық көшесі, 6
7
Павловское ауылы
"Симченко С.Н.", жеке кәсіпкердің "Рахат" дүкені ғимаратының жанында, Юбилейная көшесі, 2
Ильич ауылдық округі
8
Комсомольское ауылы
"Есмуханова Д.Р." жеке кәсіпкердің "Рахат" дүкені ғимаратының жанында, Ленинградская көшесі, 13А
9
Новоселовка ауылы
мәдениет үйі ғимаратының жанында, Ленина көшесі, 10
Қарамырза ауылдық округі
10
Қарамырза ауылы
"Рамазан-Қарасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық клубы ғимаратының жанында, Центральная көшесі, 11
11
Кошевое ауылы
бұрынғы дүкен ғимаратының жанында, Комсомольская көшесі
Қарасу ауылдық округі
12
Қарасу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің Қарасу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Комсомольская көшесі, 62
"Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Исакова А. көшесі, 68
"Қазпошта", акционерлік қоғамы ғимаратының жанында, Исакова А. көшесі, 78
Қостанай облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы "Қарасу аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны ғимаратының жанында, Рамазанова көшесі, 2
Қостанай облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Қарасу ауданы бойынша бөлімі ғимаратының жанында, Комсомольская көшесі, 24
13
Восток ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің Қараман жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Садовая көшесі, 1
Қойбағар ауылдық округі
14
Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің Амангелді жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Целинная көшесі, 35
15
Қойбағар ауылы
"Жапарова Г.С." жеке кәсіпкердің "Алмагүл" дүкені ғимаратының жанында, Центральная көшесі, 20,
"Қойбағар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Кооперативная көшесі, 1
Люблин ауылдық округі
16
Люблинка ауылы
"Люблинка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында, Октябрьская көшесі, 38
17
Симферополь ауылы
Симферополь ауылдық клубы ғимаратының жанында, Центральная көшесі, 7
18
Корниловка ауылы

возле жилого дома, улица Дорожная, дом 22/1
Октябрьский сельский округ
19
село Октябрьское
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Карасуского района", улица Ленина, 19
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Салтанат" отдела образования Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области, улица Амангельды, 3
20
село Железнодорожное
возле здания дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Железнодорожное АМФ", улица Воронежская, 16
Возле здания магазина "Колос" индивидуального предпринимателя "Фоменко Н.П.", улица Ленина, 3,
21
село Теректы

тұрғын үйдың жанында, Дорожная көшесі, 22/1 үй
Октябрь ауылдық округі
19
Октябрьское ауылы
"Қарасу ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Ленин көшесі, 19
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданы білім бөлімінің "Салтанат" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында, Амангельды көшесі, 3
20
Железнодорожное ауылы
"Железнодорожное АМФ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйі ғимаратының жанында, Воронежская көшесі, 16
"Фоменко Н.П." жеке кәсіпкердің "Колос" дүкені ғимаратының жанында, Ленина көшесі, 3,
21
Теректі ауылы

возле жилого дома, улица Целинная, дом 3/1
Ушаковский сельский округ
22
село Ушаково
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Ушаковского сельского округа", улица Ленина, 22
23
село Панфилово
возле здания магазина индивидуального предпринимателя "Лопоухова Г.В.", улица Мира, 25
Челгашинский сельский округ
24
село Челгаши
возле здания Челгашинского дома культуры, улица Ленинградская, 22
возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Челгашинского сельского округа", улица Ленинградская, 5
25
село Целинное
возле здания магазина "Прима" индивидуального предпринимателя "Ганзельман А.В.", улица Ленина, 12,
26
село Жаныспай
возле жилого дома, улица Титова, дом 7/1
27
село Прогресс
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Ак-Ниет", улица Мира, 1
Черняевский сельский округ
28
село Ленино
возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Бирлик-Омир", улица Ленина, 1
29
село Черняевка
возле здания Черняевского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры "Достык" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Карасуского района", улица Кононенко, 33
30
село Зеленовка
возле здания Зеленовского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры "Достык" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Карасуского района", улица Зеленая

тұрғын үйдың жанында, Целинная көшесі, 3/1 үй
Ушаков ауылдық округі
22
Ушаково ауылы
"Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Ленина көшесі, 22
23
Панфилово ауылы
"Лопоухова Г.В." жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратының жанында, Мира көшесі, 25,
Шолақашы ауылдық округі
24
Шолақашы ауылы
Шолақашы мәдениет үйі ғимаратының жанында, Ленинградская көшесі, 22
"Шолақашы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Ленинградская көшесі, 5
25
Целинное ауылы
"Ганзельман А.В." жеке кәсіпкердің "Прима" дүкені ғимаратының жанында, Ленина көшесі, 12,
26
Жаныспай ауылы
тұрғын үйдың жанында, Титова көшесі, 7/1 үй
27
Прогресс ауылы
"Ақ-Ниет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында, Мира көшесі, 1
Черняев ауылдық округі
28
Ленино ауылы
"Бірлік-Өмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында, Ленина көшесі, 1
29
Черняевка ауылы
"Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Достық" аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының Черняевка ауылдық клубы ғимаратының жанында, Кононенко көшесі, 33
30
Зеленовка ауылы
"Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Достық" аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының Зеленовка ауылдық клубы ғимаратының жанында, Зеленая көшесі