Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Петропавловск
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 января 2023 года № 7437
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:

Петропавл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қаңтарда № 7437 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Петропавловск, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Петропавловского городского маслихата, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов
приложение 1 к решению

1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, Петропавл қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат хатшысы А. Бердагулов

1 м2 общей площади
0,42
29
Юридические, организующие массовые мероприятия на территории города, парковые отходы
1000 участников
1,88
30
Садоводческие кооперативы
1 участок
2,56
приложение 2 к решению
от 27 декабря 2022 года
№ 3
Перечень некоторых решений Петропавловского городского маслихата, признанных утратившими силу
1) Решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов" от 27 августа 2018 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4915);

Жалпы алаңы 1 м2
0,42
29
Қала аумағында жаппай іс-шаралар ұйымдастыратын заңды, саябақ қалдықтары
1000 қатысушы
1,88
30
Бау-бақша кооперативтері
1 учаске
2,56
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
2-қосымша
Петропавл қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Петропавл қалалық мәслихатының "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4915 болып тіркелген);

2) Решение Петропавловского городского маслихата "О внесении изменений в решение маслихата города Петропавловска от 27 августа 2018 года № 4 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов" от 29 марта 2019 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5336);
3) Решение Петропавловского городского маслихата "О внесении изменения в решение маслихата города Петропавловска от 27 августа 2018 года № 4 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов" от 23 апреля 2020 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6280).

2) Петропавл қалалық мәслихатының "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5336 болып тіркелген);
3) Петропавл қалалық мәслихатының "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6280 болып тіркелген).