Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29553. Утратило силу решением акима района имени Габита Мусрепова СевероКазахстанской области от 12 октября 2022 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12.10.2022 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", подпунктом 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об утверждении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате района имени Габита Мусрепова от 27 августа 2022 года № 8, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории села Новоишимское района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима района имени Габита Мусрепова Аманжолова Е.К.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Мухамедиев

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29553 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2022 жылғы 12 қазандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 12.10.2022 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2022 жылғы 27 тамыздағы № 8 хаттамасының негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Аманжолов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданның әкімі
С. Мухамедиев