О переименовании улиц села Токсан би Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 марта 2022 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2022 года № 27094
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Токсан би и на основании заключения областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Токсан би Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
улицу Комсомольская на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу Пионерская на улицу Конституция.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нежинского сельского округа М. Дюселеков

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің Тоқсан би ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 наурызда № 27094 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тоқсан би ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуіріндегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежинка ауылдық округінің Тоқсан би ауылындағы көшелер қайта аталсын:
Комсомольская көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
Пионерская көшесін Конституция көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нежинка ауылдық округінің әкімі М. Дюселеков