О внесении изменений в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2019 года № 153 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13 октября 2022 года № 225. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2022 года № 30206
Акимат Уалихановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уалихановского района от 11 июля 2019 года № 153 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5473) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции;
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 к указанному постановлению исключить;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района К. Пшенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Уалихановская районная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от 13 октября 2022 года № 225
Приложение
к постановлению акимата
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от "11" июля 2019 года № 153
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Актуесайский сельский округ
1
село Актуесай
Слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица М.Жумабаева, 20

Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 153 "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қазандағы № 225 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қазанда № 30206 болып тіркелді
Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 153 "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5473 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов ауданының әкімі К. Пшенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Уәлиханов аудандық
сайлау комиссиясы
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 13 қазандағы № 225
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "11" шілде №153
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ақтүйесай ауылдық округі
1
Ақтуйесай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында, М. Жұмабаев көшесі, 20

Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Сыздыкова", улица Мусипова, 16/2
2
село Кондыбай
Справа от здания сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Ленина, 14
Амангельдинский сельский округ
3
село Тлеусай
Справа от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица И.Алтынсарина, 5
4
село Амангельды
Справа от здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 1
Акбулакский сельский округ
5
село Акбулак
Справа от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Абая, 11
Слева от здания пункта раздачи воды товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы", улица Б.Момышулы, 20
6
село Карашилик
Слева от здания сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Мира, 9
7
село Жас Улан
Слева от здания пункта раздачи воды товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы", улица М.Жумабаева, 8
Бидайыкский сельский округ
8
село Бидаик
Справа от здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица М.Жапарова, 34
9
село Ондирис
Напротив здания сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Жунусова, 1
10
село Жамбыл
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 18А
Кайратский сельский округ
11
село Кайрат
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Кайратская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица Богенбая батыра, 16
12
село Жаскайрат
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица А.Иманова
Карасуский сельский округ
13
село Аккудык
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Мира, 23
14
село Золотая Нива

Жеке кәсіпкер "Сыздықов" дүкені ғимаратының оң жағында, Мусипов көшесі, 16/2
2
Қондыбай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы ғимаратының оң жағында, Ленин көшесі, 14
Амангелді ауылдық округі
3
Тілеусай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Ы. Алтынсарин көшесі, 5
4
Амангелді ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Школьная көшесі, 1
Ақбұлақ ауылдық округі
5
Ақбұлақ ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Абай көшесі, 11
"Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су тарату пункті ғимаратының сол жағында, Б. Момышұлы көшесі, 20
6
Қарашілік ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы ғимаратының сол жағында, Мир көшесі, 9
7
Жас Ұлан ауылы
"Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су тарату пункті ғимаратының сол жағында, М. Жұмабаев көшесі, 8
Бидайық ауылдық округі
8
Бидайық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы ғимаратының оң жағында, М. Жапаров көшесі, 34
9
Өндіріс ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубының ғимаратына қарама-қарсы, Жүнісов көшесі, 1
10
Жамбыл ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы ғимаратына қарама-қарсы, Школьная көшесі, 18А
Қайрат ауылдық округі
11
Қайрат ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қайрат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Бөгенбай батыр көшесі, 16
12
Жасқайрат ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығының ғимаратына қарама-қарсы, А. Иманов көшесі
Қарасу ауылдық округі
13
Аққұдық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Мир көшесі, 23
14
Золотая Нива ауылы

Справа от здания медицинского пункта в селе Золотая Нива коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Уалихановская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Абая, 14/2
Каратерекский сельский округ
15
село Каратерек
Слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Торговая, 8
Кишкенекольский сельский округ
16
село Кишкенеколь
Напротив здания Отдела Уалихановского района по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица Ш.Уалиханова, 80
Коктерекский сельский округ
17
село Мортык
Слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Интернациональная, 19
18
село Коктерек
Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Кажкенова", улица Северная 2, 2/1
Кулыкольский сельский округ
19
село Кулыколь
Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Хамзин", улица Курмангазы, 3
20
село Каратал
Слева от здания пункта раздачи воды товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы", улица С. Сейфулина, 26
21
село Береке
Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Сергазин", улица Каримжан, 3
Тельжанский сельский округ
22
село Тельжан
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Гагарина, 8
Напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Лохан", улица Гагарина, 3
23
село Кобенсай
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Спортивная, 4
Напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Танаталов", улица Озерная, 3

"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Золотая Нива ауылындағы медициналық пункт ғимаратының оң жағында, Абай көшесі, 14/2
Қаратерек ауылдық округі
15
Қаратерек ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында, Торговая көшесі, 8
Кішкенекөл ауылдық округі
16
Кішкенекөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының Халыққа қызмет көрсету жөніндегі Уәлиханов ауданының бөлім ғимаратына қарама-қарсы, Ш. Уәлиханов көшесі, 80
Көктерек ауылдық округі
17
Мортық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында, Интернациональная көшесі, 19
18
Көктерек ауылы
Жеке кәсіпкер "Қажкенов" дүкені ғимаратының оң жағында, Северная көшесі 2, 2/1
Қулыкөл ауылдық округі
19
Қулыкөл ауылы
"Хамзин" жеке кәсіпкер дүкені ғимаратының оң жағында, Құрманғазы көшесі, 3
20
Қаратал ауылы
"Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су тарату пункті ғимаратының сол жағында, С. Сейфулин көшесі, 26
21
Береке ауылы
"Серғазин" жеке кәсіпкер дүкені ғимаратының оң жағында, Кәрімжан көшесі, 3
Телжан ауылдық округі
22
Телжан ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Тельжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы ғимаратына қарама-қарсы, Гагарин көшесі, 8
"Лохан" жеке кәсіпкер дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы, Гагарин көшесі, 3
23
Көбенсай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Тельжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығының ғимаратына қарама-қарсы, Спортивная көшесі, 4
Жеке кәсіпкер "Таңаталов" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы, Озерная көшесі, 3