О переименовании улицы села Акжайык Акжайыкского сельского округа Махамбетского района
Решение акима Акжайыкского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 6 мая 2022 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28019
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии 20 апреля 2021 года, с учетом мнения населения села Акжайык, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 40 лет Победы на улицу Тәуелсіздік села Акжайык Акжайыкского сельского округа Махамбетского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжайыкского сельского округа А. Ерманов

Махамбет ауданы Ақжайық ауылдық округі Ақжайық ауылының көшесін қайта атау туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 мамырдағы № 17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28019 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Ақжайық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауданы Ақжайық ауылдық округі Ақжайық ауылының Жеңістің 40 жылдығы көшесі Тәуелсіздік көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауылдық округінің әкімі А. Ерманов