О присвоении наименования безымянной улице села Талдыколь Бейбарыского сельского округа
Решение акима Бейбарыского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 22 ноября 2022 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30708
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Талдыколь и на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 11 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Талдыколь Бейбарыского сельского округа наименование Хамбет Маңғыбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Даулбаев

Бейбарыс ауылдық округінің Талдыкөл ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30708 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Талдыкөл ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Бейбарыс ауылдық округінің Талдыкөл ауылындағы атауы жоқ көшеге Хамбет Маңғыбаев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т. Даулбаев