О присвоении наименований улицам города Шардара
Совместные решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 12 августа 2022 года № 20-124-VII и постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 18 августа 2022 года № 220. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2022 года № 29273
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнение населения города, на основании заключений областной ономастической комиссии от 21 апреля 2022 года акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам города Шардара следующие наименования:
1) безымянной улице № 17 - улица Әштар Жолдасов;
2) безымянной улице - улица Роман Қарсыбаев.
2. Настоящее совместное постановление акимата Шардаринского района и решение Шардаринский районный маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района К. Жолдыбай
Секретарь районного маслихата А. Карсыбаев

Шардара қаласының көшелеріне атау беру туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20-124-VII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 18 тамыздағы № 220 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 тамызда № 29273 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, қала тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 21 сәуірдегі қорытындылары негізінде, Шардара ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара қаласының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 17 атауы жоқ көшесіне - Әштар Жолдасов көшесі;
2) атауы жоқ көшесіне - Роман Қарсыбаев көшесі.
2. Осы бірлескен Шардара ауданы әкімдігінің қаулысы және Шардара аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі К. Жолдыбай
Аудандық мәслихат хатшысы А. Карсыбаев