Об образовании избирательных участков на территории района Сауран
Решение акима района Сауран Туркестанской области от 24 марта 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27332
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Сауран согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Сауран" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения в интернет-ресурсе акимата района Сауран после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима района Сауран" Кудиярову Д.А.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Г. Рысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Сауран
Приложение к решению
Акима района Сауран
от 24 марта 2022 года № 1
Избирательные участки на территории района Сауран Избирательный участок № 67
Центр: район Сауран, сельский округ Шорнак, село Шорнак, улица Ы.Алтынсарина №20, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Шорнак" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Шорнак – улица С.Сейфуллина дома №1-56; улица Ы.Алтынсарина дома №1-95; улица Бабайкорган дома №1-38; улица Мотай корган дома №1-11; улица Н.Сарбасова дома №1-10; улица А.Бекпенбетова дома №1-10; улица У.Таскынбай дома №1-16; улица Ы.Шаутибаева дома №1-12; улица О.Исабекова дома №1-14; улица С.Сариева дома №1-8; улица Б.Жиенбаева дома №1-15; улица Жусип Уста дома №1-17; улица Т.Стамкулова дома №1-24; улица А.Сулейменова дома №1-21; улица Богенбай батыр дома №1-22; улица А.Шерханова дома №1-34; улица Т.Сулейменова дома №1-43; улица М.Темирбаева дома №1-16; улица К.Темирбаева дома №1-23; улица М.Жалила дома №1-15; улица Курмангазы дома №1-32; улица К.Досметова дома №1-19; улица Б.Майлина дома №1-28; улица А.Тайметова дома №1-14; улица Б.Момышулы дома №1-11; улица К.Шурменова дома №1-11; улица Шорнак дома №1-15.
Избирательный участок №68
Центр: район Сауран, сельский округ Шорнак, село Космезгил, улица Ж.Шаяхметова №168, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Кызыл-Аскер" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Сауран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 24 наурыздағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27332 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Сауран ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Сауран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Сауран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Сауран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Д.А. Құдияровқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Г. Рысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сауран аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Сауран ауданы әкімінің
2022 жылғы 24 наурыздағы
№ 1 Шешіміне қосымша
Сауран ауданының аумағындағы сайлау учаскелері № 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шорнақ ауылдық округі, Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №20, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шорнақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шорнақ ауылы – С.Сейфуллин көшесі №1-56 үйлер; Ы.Алтынсарин көшесі №1-95 үйлер; Бабайқорған көшесі №1-38 үйлер; Мотай қорған көшесі №1-11 үйлер; Н.Сарбасов көшесі №1-10 үйлер; А.Бекпенбетов көшесі №1-10 үйлер; Ү.Тасқынбай көшесі №1-16 үйлер; Ы.Шәутібаев көшесі №1-12 үйлер; Ө.Исабеков көшесі №1-14 үйлер; С.Сариев көшесі №1-8 үйлер; Б.Жиенбаев көшесі №1-15 үйлер; Жүсіп Ұста көшесі №1-17 үйлер; Т.Стамкулов көшесі №1-24 үйлер; А.Сүлейменов көшесі №1-21 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі №1-22 үйлер; А.Шерханов көшесі №1-34 үйлер; Т.Сүлейменов көшесі №1-43 үйлер; М.Темірбаев көшесі №1-16 үйлер; Қ.Темірбаев көшесі №1-23 үйлер; М.Жалил көшесі №1-15 үйлер; Құрманғазы көшесі №1-32 үйлер; К.Досметов көшесі №1-19 үйлер; Б.Майлин көшесі №1-28 үйлер; А.Тайметов көшесі №1-14 үйлер; Б.Момышұлы көшесі №1-11 үйлер; Қ.Шұрменов көшесі №1-11 үйлер; Шорнақ көшесі №1-15 үйлер.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл ауылы, Ж.Шаяхметов көшесі №168, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қызыл-Әскер жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Космезгил – улица Ж.Жабаева дома №1-11; улица Ж.Шаяхметова дома №1-198; улица Кентогай дома №1-55; улица Туркестан дома №1-15; улица Х.Жумадуллаева дома №1-36; улица А.Кунанбаева дома №1-41; улица Р.Атабаева дома №1-48; улица А.Навои дома №1-39; улица Ш.Уалиханова дома №1-58; улица Актобе дома №1-19; улица А.Нурметова дома №1-15; улица А.Жумадуллаева дома №1-83; улица Р.Абдуалиева дома №1-66; улица Т.Утенова дома №1-30; улица Д.Конаева дома №1-27; улица С.Алимова дома №1-33; улица К.Жиеналиева дома №1-15; улица Аль-Фараби дома №1-28; улица Сунак дома №1-16; улица Карсакты дома №1-28.
Избирательный участок №69
Центр: район Сауран, сельский округ Шорнак, село Аша, улица Ахмет Байтурсынова №3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Т.Айтжанова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: селоАша – улица Ахмет Байтурсынова дома №1-35; улица Абдрейм Байтурсынова дома №1-64; улица Б.Тойтак дома №1-36; улица М.Габдуллина дома №1-11; улица Аша дома №1-17; улица Г.Муратбаева дома №1-15; улица К.Рысбекова дома №1-64; улица Е.Шораева дома №1-43; улица М.Ауезова дома №1-30; улица М.Маметова дома №1-25; улица Кырыккепе дома №1-26; улица А.Баймуратова дома №1-17; улица С.Тажиков дома №1-13; улица С.Кошербаева дома №1-46; улица А.Исмайлова дома №1-10; улица А.Молдагулова дома №1-34; улица Достык дома №1-22; улица Ижанулы Ауес дома №1-13; улица К.Сатпаева дома №1-6; улица Каракум дома №1-9; улица Ш.Сагымбаева дома №1-10.
Село 32 разъезд – улица Темиржолшы дома №1-9.
Избирательный участок №70
Центр: район Сауран, сельский округ Ушкайык, село Теке, улица Д.Кунаева №40, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Усенова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Теке – улица А.Молдагулова дома №1-74; улица А.Усенова дома №1-107; улица Мира дома №1-145; улица Д.Кунаева дома №1-56; улица Достык дома №1-39; улица Жана курылыс дом №19; улица Жастар дома №1-64; улица М.Маметова дома №1-35; улица Улугбек дома №1-30; дома по улице Абая.
Село Жалантос – улица Е.Асылбекова дома №1-53.
Избирательный участок №71
Центр: район Сауран, сельский округ Ушкайык, село Нуртас, улица Ы.Алтынсарина №2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Амангелды" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Қосмезгіл ауылы – Ж.Жабаев көшесі №1-11 үйлер; Ж.Шаяхметов көшесі №1-198 үйлер; Кеңтоғай көшесі №1-55 үйлер; Түркістан көшесі №1-15 үйлер; Х.Жұмадуллаев көшесі №1-36 үйлер; А.Құнанбаев көшесі №1-41 үйлер; Р.Атабаев көшесі №1-48 үйлер; А.Навои көшесі №1-39 үйлер; Ш.Уалиханов көшесі №1-58 үйлер; Ақтөбе көшесі №1-19 үйлер; А.Нұрметов көшесі №1-15 үйлер; А.Жұмадуллаев көшесі №1-83 үйлер; Р.Абдуалиева көшесі №1-66 үйлер; Т.Утенов көшесі №1-30 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-27 үйлер; С.Алимов көшесі №1-33 үйлер; Қ.Жиеналиев көшесі №1-15 үйлер; Әл-Фараби көшесі №1-28 үйлер; Сунақ көшесі №1-16 үйлер; Қарсақты көшесі №1-28 үйлер.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шорнақ ауылдық округі, Аша ауылы, Ахмет Байтұрсынов көшесі №3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Айтжанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аша ауылы – Ахмет Байтұрсынов көшесі №1-35 үйлер; Абдрейм Байтұрсынов көшесі №1-64 үйлер; Б.Тойтақ көшесі №1-36 үйлер; М.Ғабдуллин көшесі №1-11 үйлер; Аша көшесі №1-17 үйлер; Ғ.Мұратбаев көшесі №1-15 үйлер; Қ.Рысбеков көшесі №1-64 үйлер; Е.Шораев көшесі №1-43 үйлер; М.Әуезов көшесі №1-30 үйлер; М.Маметова көшесі №1-25 үйлер; Қырықкепе көшесі №1-26 үйлер; А.Баймұратов көшесі №1-17 үйлер; С.Тажиков көшесі №1-13 үйлер; С.Көшербаев көшесі №1-46 үйлер; А.Исмайлов көшесі №1-10 үйлер; Ә.Молдағұлова көшесі №1-34 үйлер; Достық көшесі №1-22 үйлер; Ижанұлы Әуез көшесі №1-13 үйлер; Қ.Сәтбаев көшесі №1-6 үйлер; Қарақұм көшесі №1-9 үйлер; Ш.Сағымбаев көшесі №1-10 үйлер.
32 разъезд ауылы – Теміржолшы көшесі №1-9 үйлер.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Үшқайық ауылдық округі, Теке ауылы, Д.Қонаев көшесі №40, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Үсенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Теке ауылы – Ә.Молдағұлова көшесі №1-74 үйлер; А.Үсенов көшесі №1-107 үйлер; Бейбітшілік көшесі №1-145 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-56 үйлер; Достық көшесі №1-39 үйлер; Жаңа құрылыс көшесі №19 үй; Жастар көшесі №1-64 үйлер; М.Маметова көшесі №1-35 үйлер; Улугбек көшесі №1-30 үйлер; Абай көшесіндегі үйлер.
Жалантөс ауылы – Е.Асылбеков көшесі №1-53 үйлер.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Амангелді атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Нуртас – улица А.Мамраимова дома №1-18; улица А.Нуршатаева дома №1-62; улица Аль-Фараби дома №1-77; улица Б.Момышулы дома №1-51; дома по улице А.Божбанбаева; улица Н.Ондасынова дома №1-41; улица Н.Сейдуалиева дома №1-24; улица Ы.Алтынсарина дома №1-38.
Избирательный участок №72
Центр: район Сауран, сельский округ Ушкайык, село С.Кожанова, улица Абая №23, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Кожанова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село С.Кожанова – улица А.Колжанова дома №2-31; улица А.Молдагулова дома №1-18; улица Абая дома №1-29; улица С.Кожанова дома №1-32; улица С.Рахимова дома №1-36; улица С.Сейфуллина дома №1-25.
Избирательный участок №73
Центр: район Сауран, сельский округ Карашык, село Карашык, улица Карашык №182, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Туран" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Карашык – улица С.Жамалова дома №35-119 (нечетный), 6-136 (четный); улица С.Абдувалиева дома №1-10; улица С.Умарова дома №1-41; улица Астана дома №1-53; улица Б.Юсубалиева дома №3-49; улица Победы дома №1-18; улица З.Мухитова дома №1-54; улица Карашык дома №154-310 (четный), 25-101 (нечетный); улица Казыбек би дома №2-14; улица Карнак жол дома №1-21; улица М.Махсума дома №2-22; улица Миртемир дома №1-53; улица Н.Усманова дома №1-10; улица Туркестан дома №1-24; улица Тыныштык дома №2-16; улица Хамза дома №2-12; улица Ш.Уалиханова дома №2-20.
Избирательный участок №74
Центр: район Сауран, сельский округ Карашык, село Карашык, улица Мираим Кары №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Карашык" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Карашык – улица С.Рахимова дома №1-29; улица А.Молдагулова дома №1-11; улица Байжораш дома №3-18; улица К.Нышанова дома №3-19; улица Мираим Кары дома №1-29; улица Н.Тураханова дома №1-31; улица С.Сейфуллина дома №1-16; улица Ш.Айманова дома №1-27; улица Шагырлы дома №2-34; улица Шыпан дома №1-66; улица Курмангазы дома №1-45; улица Карашык дома №1-23 (нечетный), 2-152 (четный); улица С.Жамалова дома №1-33; улица И.Худайкулова дома №1-111; улица С.Абдуалиева дома №1-10; улица Т.Рыскулова дома №1-14; улица И.Атажанова дома №1-24.
Избирательный участок №896
Центр: район Сауран, сельский округ Карашык, село Карашык, улица Улыкбек строение 2, здание крестьянская хозяйства "Туран".

Шекарасы: Нұртас ауылы – А.Мамраимов көшесі №1-18 үйлер; А.Нұршатаев көшесі №1-62 үйлер; Әл-Фараби көшесі №1-77 үйлер; Б.Момышұлы көшесі №1-51 үйлер; А.Божбанбаев көшесіндегі үйлер; Н.Оңдасынов көшесі №1-41 үйлер; Н.Сейдуалиев көшесі №1-24 үйлер; Ы.Алтынсарин көшесі №1-38 үйлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, Абай көшесі №23, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Қожанов атындағы шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: С.Қожанов ауылы – А.Қолжанов көшесі №2-31 үйлер; Ә.Молдағұлова көшесі №1-18 үйлер; Абай көшесі №1-29 үйлер; С.Қожанов көшесі №1-32 үйлер; С.Рахимов көшесі №1-36 үйлер; С.Сейфуллин көшесі №1-25 үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, Қарашық көшесі №182, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Тұран жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарашық ауылы – С.Жамалов көшесі №35-119 (тақ), 6-136 (жұп) үйлер; С.Абдувалиев көшесі №1-10 үйлер; С.Умаров көшесі №1-41 үйлер; Астана көшесі №1-53 үйлер; Б.Юсубалиев көшесі №3-49 үйлер; Жеңіс көшесі №1-18 үйлер; З.Мұхитов көшесі №1-54 үйлер; Қарашық көшесі №154-310 (жұп), 25-101 (тақ) үйлер; Қазыбек би көшесі №2-14 үйлер; Қарнақ жол көшесі №1-21 үйлер; М.Махсум көшесі №2-22 үйлер; Миртемир көшесі №1-53 үйлер; Н.Усманов көшесі №1-10 үйлер; Түркістан көшесі №1-24 үйлер; Тыныштық көшесі №2-16 үйлер; Хамза көшесі №2-12 үйлер; Ш.Уәлиханов көшесі №2-20 үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, Мираим Қары көшесі №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарашық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарашық ауылы – С.Рахимов көшесі №1-29 үйлер; Ә.Молдағұлова көшесі №1-11 үйлер; Байжораш көшесі №3-18 үйлер; К.Нышанов көшесі №3-19 үйлер; Мираим Қары көшесі №1-29 үйлер; Н.Тураханов көшесі №1-31 үйлер; С.Сейфуллин көшесі №1-16 үйлер; Ш.Айманов көшесі №1-27 үйлер; Шағырлы көшесі №2-34 үйлер; Шыпан көшесі №1-66 үйлер; Құрманғазы көшесі №1-45 үйлер; Қарашық көшесі №1-23 (тақ), 2-152 (жұп) үйлер; С.Жамалов көшесі №1-33 үйлер; И.Худайкулов көшесі №1-111 үйлер; С.Абдуалиев көшесі №1-10 үйлер; Т.Рысқұлов көшесі №1-14 үйлер; И.Атажанов көшесі №1-24 үйлер.
№ 896 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, Ұлықбек көшесі құрылыс 2, "Тұран" шаруа қожалығының ғимараты.

Границы: село Карашык – улица А.Навои дома №1-81; улица Аль-Фараби дома №1-89; улица К.Алишева дома №1-62; улица Ш.Ганиева дома №1-58; улица Айтеке би дома №1-32; улица Ибн Сина дома №1-65; улица Казахстан 2030 дома №1-91; улица М.Мажитова дома №2-45; улица Толе би дома №1-45; улица Туран дома №2-36; улица Тутарык дома №1-63; улица Улыкбек дома №2-24.
Избирательный участок №75
Центр: район Сауран, сельский округ Жуйнек, село Жуйнек, улица Туркестан №102, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Югнаки" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Жуйнек – улица А.Калмурзаева дома №1-60; улица А.Кунанбаева дома №1-62; улица Амир Темир дома №1-34; улица Астана дома №1-35; улица Байтерек дома №1-47; улица Бортобе дома №1-98; улица Достар дома №1-90; улица Жуйнек дома №1-17; улица И.Атажанова дома №1-54; улица И.Усманова дома №1-145; улица Карсакты дома №1-64; улица Коктерек дома №1-31; улица Куаныш дома №1-82; улица М.Айтходжаева дома №1-84; улица Тәуелсіздік дома №1-29; улица Туркестан дома №1-262; улица Халаш дома №1-45; улица Яссауи дома №1-60.
Избирательный участок №76
Центр: район Сауран, сельский округ Жуйнек, село Шыпан, улица Байконыр №18, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Шыпан" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Шыпан – улица А.Навои дома №1-43; улица Аль-Фараби дома №1-9; улица Бабыр дома №1-54; улица Байконыр дома №1-71; улица Бакдаулет дома №1-50; улица Гасыр дома №1-42; улица М.Ауезова дома №1-31; улица Онтустик дома №1-6; улица Ордабасы дома №1-22; улица Парасат дома №1-23; улица Сарыарка дома №1-68; улица Туркестан дома №1-48.
Избирательный участок №77
Центр: район Сауран, сельский округ Жуйнек, село Шекербулак, улица Ы.Алтынсарина №2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Кызыл жол" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Шекербулак – улица А.Байтурсынова дома №1-20; улица Абылайхан дома №1-42; улица Алпамыс дома №1-11; улица Балантас дома №1-45; улица Г.Муратбаева дома №1-74; улица Ж.Момбекова дома №1-19; улица Корпеш дома №1-21; улица С.Ерубаева дома №1-69; улица Туркестан дома №1-133; улица Ы.Алтынсарина дома №1-10.
Избирательный участок №78
Центр: район Сауран, сельский округ Карашык, село Кумтуйин, улица А.Актанбаева №35, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Кумтуйин" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Қарашық ауылы – А.Навои көшесі №1-81 үйлер; Әл-Фараби көшесі №1-89 үйлер; К.Алишев көшесі №1-62 үйлер; Ш.Ганиев көшесі №1-58 үйлер; Әйтеке би көшесі №1-32 үйлер; Ибн Сина көшесі №1-65 үйлер; Қазақстан 2030 көшесі №1-91 үйлер; М.Мажитов көшесі №2-45 үйлер; Төле би көшесі №1-45 үйлер; Тұран көшесі №2-36 үйлер; Тұтарық көшесі №1-63 үйлер; Ұлықбек көшесі №2-24 үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы, Түркістан көшесі №102, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Югнаки атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жүйнек ауылы – А.Қалмұрзаев көшесі №1-60 үйлер; А.Құнанбаев көшесі №1-62 үйлер; Әмір Темір көшесі №1-34 үйлер; Астана көшесі №1-35 үйлер; Бәйтерек көшесі №1-47 үйлер; Бортөбе көшесі №1-98 үйлер; Достар көшесі №1-90 үйлер; Жүйнек көшесі №1-17 үйлер; И.Атажанов көшесі №1-54 үйлер; И.Усманов көшесі №1-145 үйлер; Қарсақты көшесі №1-64 үйлер; Көктерек көшесі №1-31 үйлер; Қуаныш көшесі №1-82 үйлер; М.Айтходжаев көшесі №1-84 үйлер; Тәуелсіздік көшесі №1-29 үйлер; Түркістан көшесі №1-262 үйлер; Халаш көшесі №1-45 үйлер; Яссауи көшесі №1-60 үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жүйнек ауылдық округі, Шыпан ауылы, Байқоңыр көшесі №18, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шыпан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шыпан ауылы – А.Навои көшесі №1-43 үйлер; Әл-Фараби көшесі №1-9 үйлер; Бабыр көшесі №1-54 үйлер; Байқоңыр көшесі №1-71 үйлер; Бақдәулет көшесі №1-50 үйлер; Ғасыр көшесі №1-42 үйлер; М.Әуезов көшесі №1-31 үйлер; Оңтүстік көшесі №1-6 үйлер; Ордабасы көшесі №1-22 үйлер; Парасат көшесі №1-23 үйлер; Сарыарқа көшесі №1-68 үйлер; Түркістан көшесі №1-48 үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жүйнек ауылдық округі, Шекербұлақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қызыл жол жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шекербұлақ ауылы – А.Байтұрсынов көшесі №1-20 үйлер; Абылайхан көшесі №1-42 үйлер; Алпамыс көшесі №1-11 үйлер; Балантас көшесі №1-45 үйлер; Ғ.Мұратбаев көшесі №1-74 үйлер; Ж.Момбеков көшесі №1-19 үйлер; Көрпеш көшесі №1-21 үйлер; С.Ерубаев көшесі №1-69 үйлер; Түркістан көшесі №1-133 үйлер; Ы.Алтынсарин көшесі №1-10 үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Қарашық ауылдық округі, Құмтүйін ауылы, А.Ақтанбаев көшесі №35, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құмтүйін жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Кумтуйин – улица А.Актанбаева дома №1-53; улица А.Усетулы дома №2-10; улица Бозбутак дома №1-14; улица Жамбыла дома №2-45; улица Кумтуйин дома №2-13; улица Туркестан дома №1-19; улица Н.Исатаева дома №1-34; улица Н.Халжанова дома №1-22; улица П.Рахимжанова дома №1-22; улица С.Ажибекова дома №1-29; улица Т.Азизбекова дома №2-31; улица Т.Шукирбаева дома №1-38; улица Ш.Кожахметова дома №1-19.
Избирательный участок №79
Центр: район Сауран, сельский округ Бабайкорган, село Кумайлыкас, улица С.Рахимова №35, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа Серт" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Кумайлыкас – улица Аль-Фараби дома №1-80; улица С.Рахимова дома №1-86.
Избирательный участок №80
Центр: район Сауран, сельский округ Бабайкорган, село Улгили, улица А.Жангелдина №19, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени М.Балакаева" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Улгили – улица А.Жангелдина дома №1-55; улица Б.Майлина дома №1-69.
Избирательный участок №81
Центр: район Сауран, сельский округ Бабайкорган, село Абай, улица Абая №65, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Абай – улица А.Иманова дома №1-49; улица Абая дома №1-106; улица Актобе дома №1-50; улица Коксарай дома №1-68; улица Курисхан ата дома №1-42.
Избирательный участок №82
Центр: район Сауран, сельский округ Бабайкорган, село Бабайкорган, улица Бабай батыр №46, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Бабайкорган" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Бабайкорган – улица Бабай батыр дома №1-166; улица Д.Конаева дома №1-69; улица Ж.Жабаева дома №1-109; улица К.Сатпаева дома №1-68; улица С.Кожанова дома №1-162; улица Ш.Калдаякова дома №1-106.
Избирательный участок №83
Центр: район Сауран, сельский округ Майдантал, село Ынталы, улица Д.Конаева №42, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Майдантал" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Құмтүйін ауылы – А.Ақтанбаев көшесі №1-53 үйлер; А.Үсетұлы көшесі №2-10 үйлер; Бозбұтақ көшесі №1-14 үйлер; Жамбыл көшесі №2-45 үйлер; Құмтүйін көшесі №2-13 үйлер; Түркістан көшесі №1-19 үйлер; Н.Исатаев көшесі №1-34 үйлер; Н.Халжанов көшесі №1-22 үйлер; П.Рахимжанов көшесі №1-22 үйлер; С.Ажибеков көшесі №1-29 үйлер; Т.Азизбеков көшесі №2-31 үйлер; Т.Шукирбаев көшесі №1-38 үйлер; Ш.Қожахметов көшесі №1-19 үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Бабайқорған ауылдық округі, Құмайлықас ауылы, С.Рахимов көшесі №35, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Серт шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Құмайлықас ауылы – Әл-Фараби көшесі №1-80 үйлер; С.Рахимов көшесі №1-86 үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі ауылы, А.Жангелдин көшесі №19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Балақаев атындағы шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Үлгілі ауылы – А.Жангелдин көшесі №1-55 үйлер; Б.Майлин көшесі №1-69 үйлер.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі №65, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай ауылы – А.Иманов көшесі №1-49 үйлер; Абай көшесі №1-106 үйлер; Ақтөбе көшесі №1-50 үйлер; Көксарай көшесі №1-68 үйлер; Курисхан ата көшесі №1-42 үйлер.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Бабайқорған ауылдық округі, Бабайқорған ауылы, Бабай батыр көшесі №46, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бабайқорған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бабайқорған ауылы – Бабай батыр көшесі №1-166 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-69 үйлер; Ж.Жабаев көшесі №1-109 үйлер; Қ.Сәтпаев көшесі №1-68 үйлер; С.Қожанов көшесі №1-162 үйлер; Ш.Қалдаяқов көшесі №1-106 үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Майдантал ауылдық округі, Ынталы ауылы, Д.Қонаев көшесі №42, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Майдантал жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Ынталы – улица Жангельдина дома №2-76; улица А.Имакова дома №1-21; улица Абая дома №1-58; улица Б.Момышулы дома №4-18; улица Д.Конаева дома №1-51; улица И.Жансугирова дома №1-49; улица Казыбек би дома №1-61; улица С.Сейфуллина дома №1-88; улица Сарыарка дома №1-44; улица Т.Рыскулова дома №1-19; улица Шакарима дома №1-46.
Село Егизкара – улица Коскурен дома №1-13.
Избирательный участок №84
Центр: район Сауран, сельский округ Майдантал, село Каражон, улица Торткол №17, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа Каражон" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Каражон – улица Аксай дома №1-43; улица Аксарай дома №1-21; улица Кусшы ата дома №1-25; улица Торткол дома №1-174; улица Шашты ана дома №1-40.
Избирательный участок №85
Центр: район Сауран, сельский округ Жибек жолы, село №30 Разъезд, улица И.Асубаева №12А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село №30 Разьезд – улица Жарылкасымова дома №1-15; улица Асубаева дома №1-24; улица М.Момбекова дома №1-16; улица Жусипова дома №1-16; улица Еринбетова дома №1-32; улица Исабекова дома №1-15; улица Алдиярова дома №1-19.
Избирательный участок №86
Центр: район Сауран, сельский округ Жибек жолы, село Сауран, улица О.Алтаева №13, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Сауран" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Сауран – улица Оразбаева дома №1-23; улица Конысова дома №1-40; улица Жалпак сай дома №1-18; улица Жибек жолы дома №2-32; улица Байтулакова дома №1-31; улица О.Алтаева дома №1-44; улица Дуйсенбаева дома №1-33; улица Сауран дома №1-32; улица Сауранбаева дома №1-21; улица Шорнак тобе дома №1-15.
Избирательный участок №87
Центр: район Сауран, сельский округ Иассы, село Енбекши Дикан, улица Шобанак №30, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Шобанак" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Енбекши Дикан – улица Абая дома №1-45; перекресток Абая дома №1-12; улица Алаш ата дома №1-9; улица Ж.Абдураимова дома №1-42; улица А.Искакова дома №1-45; улица Коктонды дома №2-55; улица М.Айтметова дома №1-84; улица М.Камалова дома №1-22; улица М.Саркулова дома №1-11; улица М.Тобагабылова дома №1-37; улица Наршабай ата дома №1-7; улица Оспан ата дома №1-9; улица А.Тажибаева дома №1-32; улица Шобанак дома №1-95; улица Ж.Абдураимова 1 пересечение дома №1-5; Ж.Абдураимова 2 пересечение дома №1-5; Ж.Абдураимова 3 пересечение дома №1-12; Ж.Абдураимова 4 пересечение дома №1-17; Ж.Абдураимова 5 пересечение дома №1-7; 2-ая улица дом №1-2; 3-ая улица дома №1-17; 4-ая улица дома №1-23; 5-ая улица дома №1-7; 6-ая улица дома №1-7; 7-ая улица дома №1-6.
Избирательный участок №88
Центр: район Сауран, сельский округ Шага, село Шага, улица Мектеп №7А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени В.Вахидова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Ынталы ауылы – Жангелдин көшесі №2-76 үйлер; А.Имаков көшесі №1-21 үйлер; Абай көшесі №1-58 үйлер; Б.Момышұлы көшесі №4-18 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-51 үйлер; І.Жансүгіров көшесі №1-49 үйлер; Қазыбек би көшесі №1-61 үйлер; С.Сейфуллин көшесі №1-88 үйлер; Сарыарқа көшесі №1-44 үйлер; Т.Рысқұлов көшесі №1-19 үйлер; Шәкәрім көшесі №1-46 үйлер.
Егізқара ауылы – Қоскүрең көшесі №1-13 үйлер.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Майдантал ауылдық округі, Қаражон ауылы, Төрткөл көшесі №17, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қаражон шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаражон ауылы – Ақсай көшесі №1-43 үйлер; Ақсарай көшесі №1-21 үйлер; Құсшы ата көшесі №1-25 үйлер; Төрткөл көшесі №1-174 үйлер; Шашты ана көшесі №1-40 үйлер.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жібек жолы ауылдық округі, №30 Разъезд ауылы, И.Асубаев көшесі №12А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: №30 Разьезд ауылы – Жарылқасымов көшесі №1-15 үйлер; Асубаев көшесі №1-24 үйлер; М.Момбеков көшесі №1-16 үйлер; Жүсіпов көшесі №1-16 үйлер; Ерімбетов көшесі №1-32 үйлер; Исабеков көшесі №1-15 үйлер; Алдияров көшесі №1-19 үйлер.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран ауылы, О.Әлтаев көшесі №13, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сауран жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып филиалы ғимараты.
Шекарасы: Сауран ауылы – Оразбаев көшесі №1-23 үйлер; Қонысов көшесі №1-40 үйлер; Жалпақ сай көшесі №1-18 үйлер; Жібек жолы көшесі №2-32 үйлер; Байтұлақов көшесі №1-31 үйлер; О.Алтаев көшесі №1-44 үйлер; Дүйсенбаев көшесі №1-33 үйлер; Сауран көшесі №1-32 үйлер; Сауранбаев көшесі №1-21 үйлер; Шорнақ төбе көшесі №1-15 үйлер.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші Диқан ауылы, Шобанақ көшесі №30, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шобанақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші Диқан ауылы – Абай көшесі №1-45 үйлер; Абай қиылысы №1-12 үйлер; Алаш ата көшесі №1-9 үйлер; Ж.Абдураимов көшесі №1-42 үйлер; А.Искаков көшесі №1-45 үйлер; Көктоңды көшесі №2-55 үйлер; М.Айтметов көшесі №1-84 үйлер; М.Камалов көшесі №1-22 үйлер; М.Саркулов көшесі №1-11 үйлер; М.Тобағабылов көшесі №1-37 үйлер; Наршабай ата көшесі №1-7 үйлер; Оспан ата көшесі №1-9 үйлер; А.Тажибаев көшесі №1-32 үйлер; Шобанақ көшесі №1-95 үйлер; Ж.Абдураимов 1 өткелі №1-5 үйлер; Ж.Абдураимов 2 өткелі №1-5 үйлер; Ж.Абдураимов 3 өткелі №1-12 үйлер; Ж.Абдураимов 4 өткелі №1-17 үйлер; Ж.Абдураимов 5 өткелі №1-7 үйлер; 2-ші көше №1-2 үйлер; 3-ші көше №1-17 үйлер; 4-ші көше №1-23 үйлер; 5-ші көше №1-7 үйлер; 6-шы көше №1-7 үйлер; 7-ші көше №1-6 үйлер.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Шаға ауылы, Мектеп көшесі №7А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "В.Вахидов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Шага – улица Кумбулак дома №1-83; улица Мектеп дома №1-89; улица Туркестан дома №1-82.
Село Шоктас – улица Касымбек кары дома №1-29.
Избирательный участок №89
Центр: район Сауран, сельский округ Шага, село 30 лет Казахстана, улица Ш.Калдаякова №2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Молда Муса" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село 30 лет Казахстана – улица Молда Муса дома №2-54; улица Ш.Калдаякова дома №1-35; улица У.Оспанова дома №1-30; улица С.Сейфуллина дома №1-22; улица Курмангазы дома №1-63; улица Ж.Жабаева дома №1-72; улица Ы.Алтынсарина дома №1-83; улица Абая дома №1-62; улица Б.Майлина дома №1-21; улица Биржан сал дома №1-49; улица Ахансери дома №1-34; улица С.Муканова дома №1-53; улица Д.Конаева дома №1-84; улица С.Кожанова дома №1-151; улица Г.Мусирепова дома №1-21; улица А.Молдагулова дома №1-33; улица Г.Мустафина дома №1-29.
Избирательный участок №90
Центр: район Сауран, сельский округ Шага, село 30 лет Казахстана, улица Ш.Калдаякова №2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Молда Муса" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село 30 лет Казахстана – улица Шымкент дома №1-81; улица Аманкелди дома №1-35; улица А.Навои дома №1-30; улица Майлы кожа дома №1-23; улица Абдималик ата дома №1-33; улица Ынтымак дома №1-19; улица Бершин дома №1-42; улица Темиркорган дома №1-36; улица С.Шакирова дома №1-23; улица Фуркат дома №1-15; улица Баянбатыр дома №1-40; улица Т.Рыскулова дома №1-39; улица Казыбек би дома №1-53; улица М.Балакаева дома №1-57; улица М.Ауезова дома №1-18.
Избирательный участок №91
Центр: район Сауран, сельский округ Иассы, село Шойтобе, улица Достык №7,здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа Шойтобе" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Шойтобе – улица Шойтобе дома №1-14; улица Астана дома №1-28; улица Достар дома №1-7; улица Жастар дома №1-9.
Избирательный участок №92
Центр: район Сауран, сельский округ Орангай, село Орангай, улица Мектеп №4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Ауезова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Шаға ауылы – Құмбұлақ көшесі №1-83 үйлер; Мектеп көшесі №1-89 үйлер; Түркістан көшесі №1-82 үйлер.
Шоқтас ауылы – Қасымбек қары көшесі №1-29 үйлер.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстанның 30 жылдығы ауылы – Молда Мұса көшесі №2-54 үйлер; Ш.Қалдаяқов көшесі №1-35 үйлер; У.Оспанов көшесі №1-30 үйлер; С.Сейфуллин көшесі №1-22 үйлер; Құрманғазы көшесі №1-63 үйлер; Ж.Жабаев көшесі №1-72 үйлер; Ы.Алтынсарин көшесі №1-83 үйлер; Абай көшесі №1-62 үйлер; Б.Майлин көшесі №1-21 үйлер; Біржан сал көшесі №1-49 үйлер; Ақансері көшесі №1-34 үйлер; С.Мұқанов көшесі №1-53 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-84 үйлер; С.Қожанов көшесі №1-151 үйлер; Ғ.Мүсірепов көшесі №1-21 үйлер; Ә.Молдағұлова көшесі №1-33 үйлер; Ғ.Мұстафин көшесі №1-29 үйлер.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып филиалы ғимараты.
Шекарасы: Қазақстанның 30 жылдығы ауылы – Шымкент көшесі №1-81 үйлер; Амангелді көшесі №1-35 үйлер; А.Навои көшесі №1-30 үйлер; Майлы қожа көшесі №1-23 үйлер; Әбдімәлік ата көшесі №1-33 үйлер; Ынтымақ көшесі №1-19 үйлер; Бершін көшесі №1-42 үйлер; Темірқорған көшесі №1-36 үйлер; С.Шакиров көшесі №1-23 үйлер; Фуркат көшесі №1-15 үйлер; Баян батыр көшесі №1-40 үйлер; Т.Рысқұлов көшесі №1-39 үйлер; Қазыбек би көшесі №1-53 үйлер; М.Балақаев көшесі №1-57 үйлер; М.Әуезов көшесі №1-18 үйлер.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе ауылы, Достық көшесі №7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шойтөбе шағын жинақталған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шойтөбе ауылы – Шойтөбе көшесі №1-14 үйлер; Астана көшесі №1-28 үйлер; Достар көшесі №1-7 үйлер; Жастар көшесі №1-9 үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Оранғай ауылдық округі, Оранғай ауылы, Мектеп көшесі №4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Орангай – улица А.Жусипова дома №1-185; улица Аланбулак дома №1-20; улица Мира дома №1-45; улица Г.Байметова дома №1-60; улица Д.Конаева дома №1-33; улица Есимхан дома №11-149; улица Кос диирмен дома №2-57; улица М.Ауезова дома №1-17; улица Мектеп дома №1-156; улица Тауке хан дома №42-160; улица Темирлан дома №13-139; улица Теректи дома №2-36; улица Толе би дома №1-47.
Избирательный участок №897
Центр: район Сауран, сельский округ Орангай, село Орангай, улица Мектеп №5А, зданиекоммунального государственного учреждения "сельский клуб Орангая", отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата района Сауран".
Границы: село Орангай – улица Ж.Жабаева дома №1-113; улица Жугы дома №4-47; улица Казыбек би дома №1-19, 21-39; улица Озен дома №1-55; улица Таракты дома №1-35; улица Тастак дома №1-112; улица Туркестан дома №1-131; улица Шымкорган дома №1-12; улица Яссауи дома №2-62.
Избирательный участок №93
Центр: район Сауран, сельский округ Орангай, село Коскорган, улица Орангай №29, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Кос-Корган" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Коскорган – улица Баскорган дома №1-19; улица Достык дома №1-63; улица Орангай дома №1-79; улица Халдар булак дома №1-53; улица Шабандык дома №1-16; улица Шага дома №1-54; улица Шекер булак дома №1-43.
Избирательный участок №94
Центр: район Сауран, сельский округ Орангай, село Бостандык, улица М.Казыбекова №77, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Казыбекова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Бостандык – улица И.Айткожаева дома №1-60; улица Котыр булак дома №1-32; улица М.Казыбекова дома №1-114; улица Мешит дома №1-62; улица Тоган дома №1-21; улица Кусшы ата дома №1-17.
Избирательный участок №95
Центр: район Сауран, сельский округ Шага, село Бершин Тобе, улица Акын Тоган №27А здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Ташанак" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Бершин Тобе – улица Акын Тоган дома №1-39; улица Бершин тобе дома №1-44; улица Жастар дома №1-47; улица Шага дома №1-46.
Избирательный участок №96
Центр: район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица Ески Икан №44, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Х.А.Яссауи" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Оранғай ауылы – А.Жусипов көшесі №1-185 үйлер; Аланбұлақ көшесі №1-20 үйлер; Бейбітшілік көшесі №1-45 үйлер; Г.Байметов көшесі №1-60 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-33 үйлер; Есімхан көшесі №11-149 үйлер; Қос диірмен көшесі №2-57 үйлер; М.Әуезов көшесі №1-17 үйлер; Мектеп көшесі №1-156 үйлер; Тәуке хан көшесі №42-160 үйлер; Темірлан көшесі №13-139 үйлер; Теректі көшесі №2-36 үйлер; Төле би көшесі №1-47 үйлер.
№ 897 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Оранғай ауылдық округі, Оранғай ауылы, Мектеп көшесі №5А, Сауран ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ораңғай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Оранғай ауылы – Ж.Жабаев көшесі №1-113 үйлер; Жуғы көшесі №4-47 үйлер; Қазыбек би көшесі №1-19, 21-39 үйлер; Өзен көшесі № 1-55 үйлер; Тарақты көшесі №1-35 үйлер; Тастақ көшесі №1-112 үйлер; Түркістан көшесі №1-131 үйлер; Шымқорған көшесі №1-12 үйлер; Яссауи көшесі №2-62 үйлер.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Оранғай ауылдық округі, Қосқорған ауылы, Оранғай көшесі №29, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қос-Қорған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қосқорған ауылы – Басқорған көшесі №1-19 үйлер; Достық көшесі №1-63 үйлер; Оранғай көшесі №1-79 үйлер; Қалдарбұлақ көшесі №1-53 үйлер; Шабындық көшесі №1-16 үйлер; Шаға көшесі №1-54 үйлер; Шекербұлақ көшесі №1-43 үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Оранғай ауылдық округі, Бостандық ауылы, М.Қазыбеков көшесі №77, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Қазыбеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бостандық ауылы – И.Айтқожаев көшесі №1-60 үйлер; Қотыр бұлақ көшесі №1-32 үйлер; М.Қазыбеков көшесі №1-114 үйлер; Мешіт көшесі №1-62 үйлер; Тоған көшесі №1-21 үйлер; Құсшы ата көшесі №1-17 үйлер.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Бершін Төбе ауылы, Ақын Тоған көшесі №27А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ташанақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бершін Төбе ауылы – Ақын Тоған көшесі №1-39 үйлер; Бершін төбе көшесі №1-44 үйлер; Жастар көшесі №1-47 үйлер; Шаға көшесі №1-46 үйлер.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, Ескі Иқан көшесі №44, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Х.А.Яссауи атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Ески Икан – улица Кенбайтак дома №1-8; улица Алихан ата дома №1-12; улица Э.Аббасова дома №1-22; улица Султан хожа дома №1-32; улица А.Навои дома №1-30; улица Мулла Тажи дома №1-60; улица К.Шадибекова дома№1-20; улица У.Сайдакберова дома №1-16; улица Н.Юлдашева дома №1-21; улица Э.Маннатова дома №1-30; улица Д.Маннатова дома №1-27; улица Миртемир дома №1-12; улица Уста Ташкинбай дома №1-12; улица Б.Ташбаева дома №1-23; улица Орынтай ата дома №1-25; улица Абдухаллак ата дома №1-6; улица Шанырак дома №1-14; улица Х.Шеразий дома №1-10; улица Яссауи дома №1-30.
Избирательный участок №898
Центр: район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица Ески Икан №44, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Х.А.Ясcауи" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Ески Икан – улица Г.Гулама дома №1-22; улица Беруний дома №1-30; улица Абылай хан дома №1-22; улица Х.Алишерова дома №1-16; улица К.Розакулова дома №1-24; улица Тауке хан дома №1-20; улица Ибрахим ата дома №1-20; улица Амир Темир дома №1-30; улица Ш.Уалиханова дома №1-11; улица Победы дома №1-33; улица Казыбек би дома №1-17; улица Мамашарип Палуан дома №1-8; улица А.Тажиханова дома №1-18; улица А.Каххара дома №1-14; улица Ш.Бурханова дома №1-7; улица Б.Рустемова дома №1-25; улица И.Нарметова дома №1-13; улица Туркестан дома №1-40; улица Н.Юлдашева дома №1-24; улица Ески Икан дома №1-24; улица Ш.Рашидова дома №1-27; улица Айбек дома №1-9; улица М.Шокая дома №1-14.
Избирательный участок №97
Центр: район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица Шолпан №3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №25" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Ески Икан – улица Кайнарбулак дома №1-22; улица Куншуак дома №1-28; улица С.Рахимова дома №1-9; Уста Намурат дома №1-25; улица Кокпар дома №1-45; улица Иззатулла ата №1-7; улица Шолпан дома №1-20; улица Толе би дома №1-8; улица А.Усманова дома №1-9; улица Икан дома№1-37; улица Т.Ахмедова дома №1-20; улица Аль Бухарий дома №1-22; улица М.Кашгарий дома №1-21; улица А.Сулейманова дома №1-34; улица Х.Алимжана дома №1-29; улица М.Маметова дома №1-36; улица Н.Торекулова дома №1-26; улица Файзулла ата дома №1-12; улица У.Насирова дома №1-15; улица Х.Абдукаримова дома №1-19; улица Арыстан баб дома №1-32; улица Фуркат дома №1-16; улица И.Налибайулы дома №1-10; улица Уста Жафар ата дома №1-63; улица К.Иканий дома №1-60; улица А.Кодирий дома №1-28; улица М.Расулова дома №1-22; улица Т.Бабаева дома №1-34; улица Юсуф ата дома №1-26; улица А.Анарбаева дома №1-15; улица М.Айметова дома №1-66; улица Таншолпан дома №1-30; улица А.Абдухаллакова дома №1-15; улица Абая дома №1-45; улица М.Ахмедова дома №1-19; улица А.Икрамова дома №1-3; улица Абдулаким ата дома №1-8; улица Ф.Ходжамова дома №1-15; улица Кунбез дома №1-14; улица Керуен сарай дома №1-16.
Избирательный участок №98

Шекарасы: Ескі Иқан ауылы – Кеңбайтақ көшесі №1-8 үйлер; Алихан ата көшесі №1-12 үйлер; Э.Аббасов көшесі №1-22 үйлер; Султан хожа көшесі №1-32 үйлер; А.Навои көшесі №1-30 үйлер; Мулла Тажи көшесі №1-60 үйлер; Қ.Шадибеков көшесі №1-20 үйлер; У.Сайдакберов көшесі №1-16 үйлер; Н.Юлдашев көшесі №1-21 үйлер; Э.Маннатов көшесі №1-30 үйлер; Д.Маннатов көшесі №1-27 үйлер; Миртемир көшесі №1-12 үйлер; Ұста Ташкинбай көшесі №1-12 үйлер; Б.Ташбаев көшесі №1-23 үйлер; Орынтай ата көшесі №1-25 үйлер; Абдухаллак ата көшесі №1-6 үйлер; Шаңырақ көшесі №1-14 үйлер; Х.Шеразий көшесі №1-10 үйлер; Яссауи көшесі №1-30 үйлер.
№ 898 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, Ескі Иқан көшесі №44, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Х.А.Яссауи атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ескі Иқан ауылы – Ғ.Ғұлам көшесі №1-22 үйлер; Беруний көшесі №1-30 үйлер; Абылай хан көшесі №1-22 үйлер; Х.Алишеров көшесі №1-16 үйлер; К.Розақұлов көшесі №1-24 үйлер; Тәуке хан көшесі №1-20 үйлер; Ибрахим ата көшесі №1-20 үйлер; Әмір Темір көшесі №1-30 үйлер; Ш.Уалиханов көшесі №1-11 үйлер; Жеңіс көшесі №1-33 үйлер; Қазыбек би көшесі №1-17 үйлер; Мамашәріп Палуан көшесі №1-8 үйлер; А.Тажиханов көшесі №1-18 үйлер; А.Қаххар көшесі №1-14 үйлер; Ш.Бурханов көшесі №1-7 үйлер; Б.Рустемов көшесі №1-25 үйлер; И.Нарметов көшесі №1-13 үйлер; Түркістан көшесі №1-40 үйлер; Н.Юлдашев көшесі №1-24 үйлер; Ескі Иқан көшесі №1-24 үйлер; Ш.Рашидов көшесі №1-27 үйлер; Айбек көшесі №1-9 үйлер; М.Шоқай көшесі №1-14 үйлер.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі,Ескі Иқан ауылы, Шолпан көшесі №3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№25 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ескі Иқан ауылы – Қайнарбұлақ көшесі №1-22 үйлер; Күншуақ көшесі №1-28 үйлер; С.Рахимов көшесі №1-9 үйлер;Ұста Намурат көшесі №1-25 үйлер; Көкпар көшесі №1-45 үйлер; Иззатулла ата көшесі №1-7 үйлер; Шолпан көшесі №1-20 үйлер; Төле би көшесі №1-8 үйлер; А.Усманов көшесі №1-9 үйлер; Иқан көшесі №1-37 үйлер; Т.Ахмедов көшесі №1-20 үйлер; Аль Бухарий көшесі №1-22 үйлер; М.Қашғарий көшесі №1-21 үйлер; А.Сүлейманов көшесі №1-34 үйлер; Х.Алимжан көшесі №1-29 үйлер; М.Маметова көшесі №1-36 үйлер; Н.Төреқұлов көшесі №1-26 үйлер; Файзулла ата көшесі №1-12 үйлер; У.Насир көшесі №1-15 үйлер; Х.Абдукаримов көшесі №1-19 үйлер; Арыстан баб көшесі №1-32 үйлер; Фуркат көшесі №1-16 үйлер; И.Налибайұлы көшесі №1-10 үйлер; Ұста Жафар ата көшесі №1-63 үйлер; К.Иканий көшесі №1-60 үйлер; А.Қодирий көшесі №1-28 үйлер; М.Расулов көшесі №1-22 үйлер; Т.Бабаев көшесі №1-34 үйлер; Юсуф ата көшесі №1-26 үйлер; А.Анарбаев көшесі №1-15 үйлер; М.Айметов көшесі №1-66 үйлер; Таңшолпан көшесі №1-30 үйлер; А.Абдухаллаков көшесі №1-15 үйлер; Абай көшесі №1-45 үйлер; М.Ахмедов көшесі № 1-19 үйлер; А.Икрамов көшесі №1-3 үйлер; Абдулаким ата көшесі №1-8 үйлер; Ф.Ходжамов көшесі №1-15 үйлер; Күнбез көшесі № 1-14 үйлер; Керуен сарай көшесі №1-16 үйлер.
№ 98 сайлау учаскесі

Центр: район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица Достык-4 №19, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Достык" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Достык – улица Достык №1 дома №1-27; улица Достык №2 дома №1-38; улица Достык №3 дома №1-38; улица Достык №4 дома №1-34; улица Достык №5 дома №1-28; улица Мугалимдер дома №1-28.
Избирательный участок №99
Центр: район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица К.Исмаилова №3, здание государственного казенного коммунального предприятия "Многопрофильный колледж профессионального образования" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Ески Икан – улица Г.Бабажанова дома №1-23; улица Абдазим ата дома №1-33; улица М.Юлдашова дома №1-26; улица Ыстык су дома №1-39; улица Табигат дома №1-11; улица Келешек дома 1-13; улица Тулпар дома №1-25; улица Салауат дома №1-38; улица А.Байтурсынова дома №1-20; улица А.Молдагулова дома №1-12; улица Хамза дома №1-7; улица А.Алтыбаева дома №1-25; улица Абубакир ата дома №1-21; улица Ибн Сина дома №1-24; улица Ю.Саремий дома №1-14; улица Амир Катиб дома №1-19; улица К.Ярматова дома №1-20; улица Термазий дома №1-14; улица Икан су дома №1-9; улица М.Абдураззакова дома №1-15; улица А.Байбекова дома №1-16.
Избирательный участок №100
Центр: район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица Г.Бабажанова №3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Икан" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: село Ески Икан – улица Шарап ата дома №1-52; улица 9 мая дома №1-45; улица Г.Халметова дома №1-34; улица К.Исмаилова дома №1-59; улица С.Болыса дома №1-51; улица Д.Конаева дома №1-33; улица Улыкбек №1-61; улица С.Исмайлова дома №1-20; улица Жана Икан дома №1-100; улица М.Алиева дома №1-68; улица И.Юлдаш ата дома №1-18; улица М.Ауезова дома №1-35; улица А.Шарапова дома №1-33; улица Шымкент дома №1-36; улица Б.Камалова дома №1-53; улица А.Абдужаппарова дома №1-46; улица А.Исмайлова дома №1-42; улица А.Хидиралиева дома №1-53; улица Рудакий дома №1-2; улица Х.Закирова дома №1-15; улица Т.Субатова дома №1-26; улица Сарыбидай дома №1-20; улица Сайыпкыран дома №1-20; улица М.Нарметова дома №1-20; улица Сарыжайлау дома №1-22; улица У.Жанибекова дома №1-64; улица Камал ата дома №1-7; улица Медеу дома №1-8; улица Астана дома №1-5.
Избирательный участок №101
Центр: район Сауран, сельский округ Жана Икан, село Ибата, улица Ибадулла ата №10А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Улыкбек" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Орталығы: Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, Достық-4 көшесі №19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Достық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылы – Достық-1 көшесі №1-27 үйлер; Достық-2 көшесі №1-38 үйлер; Достық-3 көшесі №1-38 үйлер; Достық-4 көшесі № 1-34 үйлер; Достық-5 көшесі №1-28 үйлер; Мұғалімдер көшесі №1-28 үйлер.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі,Ескі Иқан ауылы, Қ.Исмаилов көшесі №3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Кәсіптік оқудағы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ескі Иқан ауылы – Ғ.Бабажанов көшесі №1-23 үйлер; Абдазим ата көшесі №1-33 үйлер; М.Юлдашев көшесі №1-26 үйлер; Ыстық су көшесі №1-39 үйлер; Табиғат көшесі №1-11 үйлер; Келешек көшесі 1-13 үйлер; Тұлпар көшесі №1-25 үйлер; Салауат көшесі №1-38 үйлер; А.Байтұрсынов көшесі №1-20 үйлер; Ә.Молдағұлова көшесі №1-12 үйлер; Хамза көшесі №1-7 үйлер; А.Алтыбаев көшесі №1-25 үйлер; Абубакир ата көшесі №1-21 үйлер; Ибн Сина көшесі №1-24 үйлер; Ю.Саремий көшесі №1-14 үйлер; Әмір Катиб көшесі №1-19 үйлер; К.Ярматов көшесі №1-20 үйлер; Термазий көшесі №1-14 үйлер; Иқан су көшесі №1-9 үйлер; М.Абдураззаков көшесі №1-15 үйлер; А.Байбекова көшесі №1-16 үйлер.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, Г.Бабажанов көшесі №3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Иқан атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ескі Иқан ауылы – Шарап ата көшесі №1-52 үйлер; 9 мамыр көшесі №1-45 үйлер; Ғ.Халметов көшесі №1-34 үйлер; Қ.Исмаилов көшесі №1-59 үйлер; С.Болыс көшесі №1-51 үйлер; Д.Қонаев көшесі №1-33 үйлер; Ұлықбек көшесі №1-61 үйлер; С.Исмайлов көшесі №1-20 үйлер; Жаңа Иқан көшесі №1-100 үйлер; М.Алиев көшесі №1-68 үйлер; И.Юлдаш ата көшесі №1-18 үйлер; М.Әуезов көшесі №1-35 үйлер; А.Шарапов көшесі №1-33 үйлер; Шымкент көшесі №1-36 үйлер; Б.Камалов көшесі №1-53 үйлер; А.Абдужаппаров көшесі №1-46 үйлер; А.Исмайлов көшесі №1-42 үйлер; А.Хидиралиев көшесі №1-53 үйлер; Рудакий көшесі №1-2 үйлер; Х.Закиров көшесі №1-15 үйлер; Т.Субатов көшесі №1-26 үйлер; Сарыбидай көшесі №1-20 үйлер; Сайыпқыран көшесі №1-20 үйлер; М.Нарметов көшесі №1-20 үйлер; Сарыжайлау көшесі №1-22 үйлер; Ө.Жәнібеков көшесі №1-64 үйлер; Камал ата көшесі №1-7 үйлер; Медеу көшесі №1-8 үйлер; Астана көшесі №1-5 үйлер.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, Ибадулла ата көшесі №10А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Ибата – улица А.Навои дома №1-79; улица Бостандык дома №1-51; улица Шахайдар ата дома №1-19; улица Аль-Фараби дома №1-69; улица Шалбаева дома №1-113; улица Маметова дома №1-20; улица С.Сейфуллина дома №1-38; улица А.Нигматуллаева дома №1-20; улица Ж.Жабаева дома №1-14; улица Нурыш Муса дома №1-19; улица Рахимова дома №1-34; улица Н.Камалбекулы дома №1-24; улица А.Кунанбаева дома №1-26; улица Балдырган дома №1-6.
Избирательный участок №102
Центр: район Сауран, сельский округ Жана Икан, село Ибата, улица Ибадулла ата №7Б, здание коммунального государственного учреждения "дом культуры имени Жана Икана", отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата района Сауран".
Границы: село Ибата – улица Т.Ахметова дома №1-32; улица Сейтмурат болыс дома №1-123; улица Бегалы би дома №1-35; улица Улыкбек дома №1-61; улица Икансу 1 дома №1-12; улица Икансу 2 дома №2-21; улица Икан дома №1-58; улица Ибадулла ата дома №1-18; улица Достык дома №1-52; улица Кумкент дома №1-50; улица Актобе дома №1-32.
Село Ойык – улица О.Рысдаулетова дома №1-39.

Шекарасы: Ибата ауылы – А.Навои көшесі №1-79 үйлер; Бостандық көшесі №1-51 үйлер; Шахайдар ата көшесі №1-19 үйлер; Әл-Фараби көшесі №1-69 үйлер; Шалбаев көшесі №1-113 үйлер; Маметов көшесі №1-20 үйлер; С.Сейфуллин көшесі №1-38 үйлер; А.Нигматуллаев көшесі №1-20 үйлер; Ж.Жабаев көшесі №1-14 үйлер; Нұрыш Мұса көшесі №1-19 үйлер; Рахимов көшесі №1-34 үйлер; Н.Камалбекұлы көшесі №1-24 үйлер; А.Құнанбаев көшесі №1-26 үйлер; Балдырған көшесі №1-6 үйлер.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: Сауран ауданы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, Ибадулла ата көшесі №7Б, Сауран ауданы әкімдігінің мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңа Иқан ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ибата ауылы – Т.Ахметов көшесі №1-32 үйлер; Сейтмұрат болыс көшесі №1-123 үйлер; Бегалы би көшесі №1-35 үйлер; Ұлықбек көшесі №1-61 үйлер; Иқансу 1 көшесі №1-12 үйлер; Иқансу 2 көшесі №2-21 үйлер; Иқан көшесі №1-58 үйлер; Ибадулла ата көшесі №1-18 үйлер; Достық көшесі №1-52 үйлер; Құмкент көшесі №1-50 үйлер; Ақтөбе көшесі №1-32 үйлер.
Ойық ауылы – О.Рысдәулетов көшесі №1-39 үйлер.