О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Жана Икан акимата района Сауран Туркестанской области от 13 сентября 2022 года № 126. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29697
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ибата и на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Ибата сельского округа Жана Икан следующие наименования:
безымянной улице № 1 улица Айбын;
безымянной улице № 2 улица Аламан;
безымянной улице № 3 улица Алтай;
безымянной улице № 4 улица Жайық;
безымянной улице № 5 улица Жалын;
безымянной улице № 6 улица Дінмұхамед Қонаев;
безымянной улице № 7 улица Тұран;
безымянной улице № 8 улица Сауран;
безымянной улице № 9 улица Шұғыла;
безымянной улице № 10 улица Мерей;
безымянной улице № 11 улица Көктем;
безымянной улице № 12 улица Жайсаң;
безымянной улице № 13 улица Самал.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аппарат акима сельского округа
Жана-Икан района Сауран Т. Абдаев

Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң Жаңа Иқан ауылдық округ әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 126 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29697 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ибата ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жаңа Иқан ауылдық округі Ибата ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшесіне Айбын көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшесіне Аламан көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшесіне Алтай көшесі;
№ 4 атауы жоқ көшесіне Жайық көшесі;
№ 5 атауы жоқ көшесіне Жалын көшесі;
№ 6 атауы жоқ көшесіне Дінмұхамед Қонаев көшесі;
№ 7 атауы жоқ көшесіне Тұран көшесі;
№ 8 атауы жоқ көшесіне Сауран көшесі;
№ 9 атауы жоқ көшесіне Шұғыла көшесі;
№ 10 атауы жоқ көшесіне Мерей көшесі;
№ 11 атауы жоқ көшесіне Көктем көшесі;
№ 12 атауы жоқ көшесіне Жайсаң көшесі;
№ 13 атауы жоқ көшесіне Самал көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданы әкімдігінің Жаңа
Иқан ауылдық округінің әкімі Т. Абдаев