Об утверждении ставки туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Аягозскому району
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 13/253-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2022 года № 28119
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 7-1 Закона Республики Казахстан "О туристской деятельности в Республике Казахстан", с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" от 5 ноября 2021 года №787, Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставку туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Г. Абуталипова

Аягөз ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 13/253-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 мамырда № 28119 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Заңының 7-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы №787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесі - болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маслихат хатшысының міндетін атқарушы Г. Абуталипова