Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по району Алтай
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2022 года № 14/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2022 года № 27064
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Алтай, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:

Алтай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 14/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 наурызда № 27064 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:

1) решение маслихата Зыряновского района "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на захоронение твердых бытовых отходов по району Алтай" от 26 июня 2017 года № 19/8-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5149);
2) решение маслихата района Алтай "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 26 июня 2017 года № 19/8-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на захоронение твердых бытовых отходов по Зыряновскому району" от 24 июня 2020 года № 68/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7279).

1) Зырян ауданының мәслихатының "Алтай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 26 маусымдағы № 19/8-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5149 болып тіркелген);
2) Алтай ауданының мәслихатының "Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 19/8-VІ "Зырян ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарын көму тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 24 маусымдағы № 68/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7279 болып тіркелген).

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 4 марта 2022 года
№ 14/3-VII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Алтай
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные
и неблагоустроенные
1 житель

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының
2022 жылғы 4 наурыздағы
№ 14/3-VII шешіміне
қосымша
Алтай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлігіне жылдық норма, м3
1
Жайлы үйлер
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын