Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Катон-Карагайском районе Восточно-Казахстанской области
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29616. Утратило силу решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 17.03.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Катон - Карагайского района от 06 сентября 2022 года № 2 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в Катон - Карагайском районе Восточно - Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации объявляемой чрезвычайной ситуации природного характера назначить курирующего заместителя акима Катон - Карагайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района Д. Қалиқан

Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29616 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 17.03.2023 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына, Катонқарағай ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясы отырысының 2022 жылғы 06 қыркүйектегі № 2 хаттамасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы жарияланған төтенше жағдайды жою басшысы болып Катонқарағай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Д. Қалиқан