О переименовании улицы села Бастаушы Бастаушинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Бастаушинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2022 года № 28078
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года и учитывая мнение жителей села Бастаушы, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жуандық" на улицу "Кәкен Қожамбетов" села Бастаушы Бастаушинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бастаушинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима А. Отаршина

Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Бастаушы ауылдық округі Бастаушы ауылының көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Бастаушы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 мамырда № 28078 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылдың 27 желтоқсанындағы қорытындысы негізінде және Бастаушы ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Бастаушы ауылдық округі Бастаушы ауылындағы "Жуандық" көшесінің атауы "Кәкен Қожамбетов" көшесі болып қайта аталсын.
2. "Бастаушы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімі А. Отаршина