О переименовании улицы
Решение акима Казталовского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области от 4 июля 2022 года № 67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28771
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Казталов и на основании заключения Западно – Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Карасу на улицу Пангерей Сейфуллин села Казталов Казталовского сельского округа Казталовского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Казталовского сельского округа Казталовского
района Западно-Казахстанской области
Е. Галимов

Көшені қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 шілдедегі № 67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28771 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Казталов ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Казталов ауданы Казталов ауылдық округі Казталов ауылының Қарасу көшесі Пангерей Сейфуллин көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы
Казталов ауылдық округінің әкімі
Е. Галимов