О признании утратившими силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 января 2023 года № 18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2023 года № 31698
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту кадрового развития Генеральной прокуратуры Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент кадрового развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Б. Асылов
Приложение к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 13 января 2023 года № 18
Перечень утративших силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан
1. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 24 июля 2013 года № 76 "Об утверждении Правил вне конкурсного поступления на службу в систему органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8585).
2. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса и стажировки для занятия должностей в системе органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9561).
3. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 158 "Об утверждении Перечня специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в органах прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12727).
4. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 156 "Об утверждении Правил отбора кандидатов, принимаемых на службу в органы прокуратуры Республики Казахстан и их предварительного изучения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12782).

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 13 қаңтардағы № 18 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 17 қаңтарда № 31698 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Кадрларды дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Кадрларды дамыту департаментіне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
Б. Асылов
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
2023 жылғы 13 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдары жүйесіне қызметке конкурстан тыс қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 76 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8585 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы прокуратура органдары жүйесінде лауазымдарға орналастыру үшін конкурс пен тағылымдама өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 40 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9561болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарында кадр жоспарлауды ескере отырып, кадрларға деген қажеттіліктерін өтеуге арналған мамандықтар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 158 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12727 болып тіркелген).
4. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына қызметке қабылданатын кандидаттарды іріктеуді, оларды алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 156 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12782 болып тіркелген).

5. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 36 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса и стажировки для занятия должностей в органах, ведомствах и учреждениях прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13567).
6. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 августа 2016 года № 132 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 156 "Об утверждении Правил отбора кандидатов, принимаемых на службу в органы прокуратуры Республики Казахстан и их предварительного изучения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14213).
7. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 18 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 156 "Об утверждении Правил отбора кандидатов, принимаемых на службу в органы прокуратуры Республики Казахстан и их предварительного изучения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16456).
8. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 апреля 2018 года № 47 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 24 июля 2013 года № 76 "Об утверждении Правил вне конкурсного поступления на службу в органы, ведомства и учреждения прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16759).
9. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 6 апреля 2018 года № 49 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса и стажировки для занятия должностей в органах, ведомствах и учреждениях прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16853).
10. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 9 ноября 2018 года № 130 "Об утверждении Правил присвоения внеочередных классных чинов сотрудникам системы органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17735).
11. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 56 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса и стажировки для занятия должностей в системе органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20466).

5. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарында, ведомстволары мен мекемелерінде лауазымдарға орналасу үшін конкурс пен тағылымдама өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 40 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 36 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13567 болып тіркелген).
6. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына қызметке қабылданатын кандидаттарды іріктеуді, оларды алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 156 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 1 тамыздағы № 132 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14213 болып тіркелген).
7. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына қызметке қабылданатын кандидаттарды іріктеуді, оларды алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 156 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 18 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16456 болып тіркелген).
8. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдары, ведомстволары мен мекемелеріне қызметке конкурстан тыс қабылдау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 76 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 47 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16759 болып тіркелген).
9. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарында, ведомстволары мен мекемелерінде лауазымдарға орналасу үшін конкурс пен тағылымдама өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 40 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 49 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16853 болып тіркелген).
10. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдары жүйесінің қызметкерлеріне кезектен тыс сыныптық шендер беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 130 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17735 болып тіркелген).
11. "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 40 "Қазақстан Республикасы прокуратура органдары жүйесінде лауазымдарға орналастыру үшін конкурс пен тағылымдама өткізу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 56 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20466 болып тіркелген).

12. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 65 "О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 156 "Об утверждении Правил отбора кандидатов, принимаемых на службу в органы прокуратуры Республики Казахстан и их предварительного изучения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20707).

12. "Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына қызметке қабылданатын кандидаттарды іріктеуді, оларды алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 156 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 20 мамырдағы № 65 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20707 болып тіркелген).