Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Кегенского района
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2023 года № 13-61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2023 года № 6054-05
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:

Кеген ауданының елді мекендерінің аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 13-61 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 желтоқсанда № 6054-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Кегенского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Кегенского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Кегенского района.

1. Кеген ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Кеген ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген ауданы әкімінің жетекшілік етететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Нұғман
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 11 декабря 2023 года № 13-61
Проект (схема) зонирования земель населнных пунктов Кегенского района
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 11 декабря 2023 года № 13-61
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Кегенского района
Номер
зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам
платы за
земельные
участки
1
2
3
4
1
І
Село Кеген: 119 кадастровый квартал: западнее улицы Райымбека, западнее улицы Тюпа, южнее улицы А. Қойшыбекулы, западнее улицы А.Зыкайулы, восточнее улицы Б.Бейсенбетулы, восточнее улицы Ғ.Муратбаева, западнее улицы М.Лебаева, восточнее улицы Б.Атыханулы, севернее улицы Б.Момышулы, восточнее улицы Ж.Байбарақулы, севернее улицы К.Сатбаева, севернее улицы А.Азимжанова, севернее улицы Мусирали, южнее улицы А.Молдагулова, севернее улицы А.Туркебаева, восточнее улицы Дархана, западнее улицы И.Бидайбекулы, восточнее улицы С.Коргасбайулы, западнее улицы М.Төлебаева, восточнее улицы О.Жандосова, западнее улицы Д.Қонаева, севернее улицы А.Азимжанова, западнее улицы М.Маметова, восточнее улицы Т.Байжанова, севернее улицы Ы.Кошкинова, западнее улицы Ш.Мыкитанулы, севернее улицы Корганбайулы, западнее улицы М.Наурызбайулы, севернее улицы А.Изтилеуова, южнее улицы Р.Мамбетова, западнее улицы М.Жаркынбеков, севернее улицы Т.Карагожаева, севернее улицы А.Қойшыбекулы, южнее улицы А.Тосекбаева, севернее улицы А.Нусипбекова, безымянная улица ограничена с западной стороны.
120 кадастровый квартал: восточнее улицы Райымбека, восточнее улицы Амангелди, южнее улицы Ы.Алтынсарина, восточнее улицы Абая, севернее улицы С.Калмакбаева, севернее улицы М.Манкеева, южнее улицы М.Орманова, восточнее улицы М.Балпанова, севернее улицы Узак батыра, восточнее улицы Жамбыла, севернее улицы Ынтымак, южнее улицы Смагулова, севернее улицы К.Байгабылова, южнее улицы Жаменке, севернее улицы У.Багаева, южнее улицы Ш.Уалиханова;

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Нұғман
Кеген аудандық маслихаты 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 13-61 шешіміне 1-қосымша
Кеген ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Кеген аудандық маслихаты 2023 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 13-61 шешіміне 2-қосымша
Кеген ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері
үшін төлемақының базалық
ставкаларына
түзету
коэффиценттері
1
2
4
1
I
Кеген ауылы:
119 кадастрлық кварталы: Райымбек көшесінің батысы, Түп көшесінің батысы, А. Қойшыбекұлы көшесінің оңтүстігі, А.Зықайұлы көшесінің батысы, Б.Бейсенбетұлы көшесінің шығысы, Ғ.Муратбаев көшесінің шығысы, М.Лебеав көшесінің батысы, Б.Атыханұлы көшесінің шығысы, Б.Момышұлы көшесінің солтүстігі, Ж.Байбарақұлы көшесінің шығысы, Қ. Сәтбаев көшесінің солтүстігі, Ә.Әзимжанов көшесінің солтүстігі, Мүсірәлі көшесінің солтүстігі, Ә.Молдағұлова көшесінің оңтүстігі, А.Түркебаев көшесінің солтүстігі, Дархан көшесінің шығысы, И.Бидайбекұлы көшесінің батысы, С.Қорғасбайұлы көшесінің шығысы, М.Төлебаев көшесінің батысы, О.Жандосов көшесінің шығысы, Д.Қонаев көшесінің батысы, Ә.Әзимжанов көшесінің солтүстігі, М.Маметова көшесінің батысы, Т.Байжанов көшесінің шығысы, Ы.Көшкінов көшесінің солтүстігі, Ш.Мықитанұлы көшесінің батысы, Қорғанбайұлы көшесінің солтүстігі, М.Наурызбайұлы көшесінің батысы, А.Ізтілеуов көшесінің солтүстігі, Р.Мамбетов көшесінің оңтүстігі, М.Жарқынбеков көшесінің батысы, Т.Қарағожаев көшесінің солтүстігі, А.Қойшыбекұлы көшесінің солтүстігі, А.Төсекбаев көшесінің оңтүстігі, А.Нусипбеков көшесінің солтүстігі, аты жоқ көшесінің батысымен шектеледі:
120 кадастрлық кварталы: Райымбек көшесінің шығысы, Амангелді көшесінің шығысы, Ы.Алтынсарин көшесінің оңтүстігі, Абай көшесінің шығысы, С.Қалмақбаев көшесінің солтүстігі, М.Манкеев көшесінің солтүстігі, М.Орманов көшесінің оңтүстігі, М.Балапанов көшесінің шығысы, Ұзақ батыр көшесінің солтүстігі, Жамбыл көшесінің шығысы, Ынтымақ көшесінің солтүстігі, Смагулов көшесінің оңтүстігі, К.Байгабылов көшесінің солтүстігі, Жәмеңке көшесінің оңтүстігі, Ұ.Бағаев көшесінің солтүстігі, Ш.Уалиханов көшесінің оңтүстігі.

1.29
2
ІІ
Село Алгабас: кадастровый квартал 093: ограничена с восточной стороны с улицей С. Бозумбаева, западнее с улицей Х. Сарсенбаева, ограничена с западной стороны с улицей А. Молдагулова.
1,25
3
Жаланаш: кадастровый квартал 104, 105: ограничена с востока с улицей О. Жандосова, с юга улицей. А. Жунусова, граничит на севере с улицей С.Бейбетулы, с востока с улицей Б. Момышулы, на запеде с улицей Мусырали.
4
Село Саты: 098 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей М. Макатаева, с юга улицей А. Ниязбекова.
5
Село Каркара: кадастровый квартал 145: ограничена с восточной стороны с улицей А.Жургенбаева, на западе с улицей Ш.Уалиханова, на севере с улицей Б.Нусупулы, ограничена с южной стороны с улицей безымянной.
1,26
6
Село Тюменбай: 121 кадастровый квартал: южнее и севернее граничит с улицей Акшокы.
7
Село Жана Тасашы: кадастровый квартал 129: ограничена с востока с улицей М.Ауэзова, с запада с улицей А.Бакбергенова.
8
Село Туюк: кадастровый квартал 127: восточнее улицы Баймолдаева, с запада с улицей Абая, севернее улицы безимянной, южнее улицы безимянной.
9
Село Узунбулак: кадастровый квартал 114: восточнее улицы Б.Жаксылыкулы, западнее улицы Молдахметова, севернее улицы А.Солтакулова, с юга ограничивается улицей безымянной.
10
Село Болексаз: кадастровый квартал 135: ограничена с запада с улицей М. Кикымова, с севера улицей М. Рысменди, с востока улицей Бейбитшилик.
11
Село Шырганак: кадастровый квартал 141: ограничена с востока улицей Сегизбайулы, с юга улицей Нурдана, север с улицей Райымбека, с запада улицей безымянной.
1,27
12
ІІІ
Село Жылысай: кадастровый квартал 110: с востока улицей А.Динасилулы, с юга с улицей Алмерека, с севера сулицей У.Сыдыкжанулы, с запада с улицей безымянной.
1,24
13
Село Шыбыши: кадастровый квартал 111: ограничена граница села.
14
Село Кокпияз: 140 кадастровый квартал: ограничена граница села.
15
Село Тогызбулак: 106 кадастровый квартал: ограничена граница села.
1,23
16
Село Жайдакбулак: кадастровый квартал 107: ограничена граница села.
17
Село Жалаулы: кадастровый квартал 116: ограничена граница села.
18
Село Талды: кадастровый квартал 139: ограничена граница села.
19
А. Село Нусипбекова: кадастровый квартал 102: ограничена с южной стороны с улицей Жартулы, юго-восточнее с улицей С.Серкебаева, западнее с улицей М.Макатаева, севернее с улицей К.Сатбаева.
20
Село Аксай: Кадастровый квартал 115: ограничена с южный улицей А.Султанкулова, с севера граничит улицей безымянной.
21
Село Жанаталап: кадастровый квартал 094: ограничена граница село.
22
Поселок Ереуил: кадастровый квартал 149: ограничена граница село.

1.29
2
ІІ
Алғабас ауылы: 093 кадастрлық кварталы: шығысы С.Бозымбаев көшесімен, Х.Сарсенбаев көшесінің батысы, Ә.Молдағулова көшесінің шығыс батысымен шектеледі.
1,25
3
Жалаңаш ауылы: 104, 105 кадастрлық кварталы: шығысы О.Жандосов көшесімен, А.Жунсов көшесінің оңтүстігі, С. Бейбетұлы көшесінің солтүстігі, Б.Момышұлы көшеснің шығысы, батысы Мусырәлі көшесімен шектеледі.
4
Саты ауылы: 098 кадастрлық кварталы: солтүстігі М.Макатаев көшесімен, оңтүстігі Ә.Ниязбеков көшесімен шектеледі.
5
Қарқара ауылы: 145 кадастрлық кварталы: Ә.Жөргенбаев көшесінің шығысы, Ш.Уалиханов көшесінің батысы, Б.Нүсіпұлы көшесінің солтүстігі, оңтүстігі аты жоқ көшемен шектеледі.
1,26
6
Түменбай ауылы: 121 кадастрлық кварталы: Ақшоқы көшеснің оңтүстігі және солтүстігі.
7
Жаңа Тасашы ауылы: 129 кадастрлық кварталы: шығысы М.Әуезов көшесімен, батысы Ә.Бақбергенов көшесімен шектеледі.
8
Тұйық ауылы: 127 кадастрлық кварталы: Б.Баймолдаев көшесінің шығысы, Абай көшесінің бастысы, аты жоқ көшенің солтүстігі, оңтүстігі аты жоқ көшемен шектеледі.
9
Ұзынбұлақ ауылы: 114 кадастрлық кварталы: Б.Жақсылықұлы көшесінің шығысы, Молдахметов көшесінің бастысы, Ә.Солтақұлов көшесінің солтүстігі, оңтүстігі аты жоқ көшемен шектеледі.
10
Бөлексаз ауылы: 135 кадастрлық кварталы: батысы М.Қиқымов көшесімен, солтүстігі М.Рысмендие көшесімен, шығысы Бейбитшілік көшесімен шектеледі.
11
Шырғанақ ауылы: 141 кадастрлық кварталы: шығысы Сегізбайқлы көшесі, Нурдан көшесінің оңтүстігі, Райымбек көшесінің солтүстігі, батысы аты жоқ көшемен шектеледі.
1,27
12
ІІІ
Жылысай ауылы: 110 кадастрлық кварталы: шығысы Ә.Дінәсілұлы көшесі, Әлмерек көшесінің оңтүстігі, Ө.Сыдықжанұлы көшесінің солтүстігі, батысы аты жоқ көшемен шектеледі.
1,24
13
Шыбышы ауылы: 111 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
14
Көкпияз ауылы: 140 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
15
Тоғызбұлақ ауылы: 106 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
1,23
16
Жайдақбұлақ ауылы: 107 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
17
Жалаулы ауылы: 116 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
18
Талды ауылы: 139 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
19
А. Нусиабеков ауылы: 102 кадастрлық кварталы: Жартыұлы көшеснің оңтүстігі, С.Серкебаев көшесінің оңтүстік шығысы, М.Макатаев көшеснің батысы, солтүстігі Қ.Сатьбаев көшесімен шектеледі.
20
Ақсай ауылы: 115 кадастрлық кварталы: Ә.Солтанқұлов көшесінің оңтүстігі, солтүстігі аты жоқ көшемен шектеледі.
21
Жаңаталап ауылы: 094 кадастрлық кварталы: ауыл шекарасымен шектеледі.
22
Ереуіл ауылы: 149 кадастрлық квартал: ауыл шекарасымен шектеледі.