Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата области Абай от 11 апреля 2023 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 14 апреля 2023 года № 42-18. Утратило силу постановлением акимата области Абай от 20 декабря 2023 года № 223.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Абай от 20.12.2023 № 223 (вводится в действие после дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года № 597 "Об утверждении Методики подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, среднего образования, а также технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования с учетом кредитной технологии обучения", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление образования области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, пункт 1 распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение 1 к постановлению
Акимата области Абай

Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 74 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 42-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 223 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы әкімдігінің 20.12.2023 № 223 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына, "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, орта білім берудің, сондай-ақ кредиттік оқыту технологиясын есепке алғандағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 597 бұйрығына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Абай облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 1-тармақта туындаған құқықтық қатынастар 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданылады.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігі

от 11 апреля 2023 года
№ 74
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование региона
Виды дошкольных организаций образования
Населен-ный пункт
Количест-во воспи-танников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Коррекционные группы с 10,5 часовым режимом пребывания
Абайский район
село

2023 жылғы 11 сәуірдегі
№ 74 қаулысына
1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аймақтың атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері
Елді мекен
Тәрбиеле-нушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
10,5 сағат-тық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталық-тар
9 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
10,5 сағаттық болу режимі бар түзету топтары
Абай ауданы
ауыл