О признании утратившими силу некоторых решений Курчатовского городского маслихата
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 28 сентября 2023 года № 10/57-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 4 октября 2023 года № 129-18
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Курчатов РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Курчатовского городского маслихата:
1) "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Курчатов" от 30 ноября 2017 года №17/125-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5325);
2) "О приостановлении действия решения Курчатовского городского маслихата от 30 ноября 2017 года №17/125- VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Курчатов" от 5 марта 2019 года №29/218-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5785).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата
Г. Хусайнова

Курчатов қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 10/57-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 қазанда № 129-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару бойынша" Заңының 6 - бабы 1 - тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының 8 - тармағына сәйкес, Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Курчатов қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы №17/125-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5325 болып тіркелген);
2) "Курчатов қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы №17/125-VI шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" 2019 жылғы 5 наурыздағы №29/218-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5785 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы
Г. Хусайнова