Қарой ауылдық округінің Сұлутөр ауылындағы құрамдас бөліктерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 19 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 сәуірде № 5004 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 30 қарашадағы қорытындысы негізінде және Сұлутөр ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қарой ауылдық округінің Сұлутөр ауылындағы келесі құрамдас бөліктер қайта аталсын:
Набережная көшесінің 1-бұрылысын - Бірлік көшесіне;
Седовка көшесінің 1-бұрылысын - Ырысты көшесіне;
Садовая көшесінің 1-бұрылысын - Ықылас көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарой ауылдық
округінің әкімі А. Урпеков

О переименовании составных частей в селе Сұлутөр Каройского сельского округа
Решение акима Каройского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 18 апреля 2023 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 апреля 2023 года № 5004
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 30 ноября 2021 года и учитывая мнения населения села Сұлутөр РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части в селе Сұлутөр Карайского сельского округа:
1-й переулок улицы Набережная - на улицу Бірлік;
1-й переулок улицы Седовка - на улицу Ырысты;
1-й переулок улицы Садовая - на улицу Ықылас.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каройского
сельского округа А. Урпеков