О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 7 апреля 2021 года № 4-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2023 года № 6-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 августа 2023 года № 5069. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 13 декабря 2023 года № 14-4
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 13.12.2023 № 14-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 7 апреля 2021 года № 4-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4937) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району, утвержденных указанным решением:
первый абзац подпункта 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"участникам Великой Отечественной войны и лицам которым инвалидность установлена вследствие ранения, контузии, увечья или заболевания, полученных в период Великой Отечественной войны, в размере 1 500 000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге;";
подпункт 3) пункта 7 изложить в новой редакции:
"3) пенсионерам по возрасту, участникам Великой Отечественной войны и лицам с инвалидностью вследствие ранения, контузии, увечья или заболевания, полученных в период Великой Отечественной войны, и лицам, приравненным к ним, ветеранам боевых действий на территории других государств, гражданам, относящимся к категории ветеранов труда согласно Закона Республики Казахстан "О ветеранах", прошедшим санаторно-курортное лечение, единовременно с учетом среднедушевого дохода, не превышающего размера трехкратного прожиточного минимума, по предоставлению квитанции о лечении в санаторно-курортных местах в размере не более 40 (сорок) месячного расчетного показателя;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарысуского
районного маслихата Ш. Мусабеков

"Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 4-3 шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 шілдедегі № 6-7 шешімі. Жамбыл облысы департаментінде 2023 жылғы 1 тамызда № 5069 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 14-4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 4-3 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
6 тармақтың 2) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен Ұлы Отан соғысы кезеңінде жаралануы, контузия алуы, мертігуі немесе ауруға шалдығуы салдарынан болған мүгедектігі бар адамдарға – 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде;";
7 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) санаторийлік - курорттық емделуден өткен жасына қарай зейнет демалысына шыққан зейнеткерлерге, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен Ұлы Отан соғысы кезеңінде жаралануы, контузия алуы, мертігуі немесе ауруға шалдығуы салдарынан болған мүгедектігі бар адамдарға және оларға теңестірілген адамдарға, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне, Қазақстан Республикасының "Ардагерлер туралы" Заңына сәйкес еңбек ардагерлері санатына жататын азаматтарға жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің үш еселенген деңгейінен аспайтын мөлшерін ескере отырып, бір рет 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіштен аспайтын мөлшерде, санаторийлік – курорттық орындарда емделгені жөніндегі түбіртекті ұсыну бойынша;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Председатель Сарысуского
районного маслихата Ш. Мусабеков