О дополнительной мере социальной поддержки отдельных категорий граждан
Решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2023 года № 6388-09
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан "О ветеранах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить дополнительную меру социальной поддержки в виде предоставления санаторно–курортного лечения лицам, относящихся к категории ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, ветеранов, приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, ветеранов труда.
2. Финансирование дополнительной меры социальной поддержки в виде предоставления санаторно–курортного лечения осуществляется из средств областного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов

Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдаудың қосымша шарасы туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 26 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 6388-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 15) тармақшасына, "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17–бабына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлы Отан соғысының ардагерлері, басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер, еңбек ардагерлері санатына жататын адамдарға санаторлық-курорттық емдеу ұсыну түріндегі қосымша әлеуметтік қолдау шарасы белгіленсін.
2. Санаторлық-курорттық емдеу түріндегі қосымша әлеуметтік қолдау шарасын қаржыландыру облыстық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов