О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 16 ноября 2023 года № 71. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2023 года № 10096
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковые номера 50, 51, 52 следующего содержания:
"
50
Майское - Әйет - Майское (внутрирайонное)
51
Амангельды – Костанай – Амангельды (межрайонное (междугородное внутриобластное))
52
Маршрут № 4 "Средняя школа № 8 – Улица Пионерская" (городское (город Аркалык))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Манасбаев

Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 71 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қарашада № 10096 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 50, 51, 52 жолдармен толықтырылсын:
"
50
Майское - Әйет - Майское (ауданішілік)
51
Амангелді - Қостанай - Амангелді (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
52
Маршрут № 4 "№ 8 орта мектебі – Пионерская көшесі" (қалалық (Арқалық қаласы))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Манасбаев