О внесении изменения в постановление акимата города Атырау от 20 июля 2018 года № 1279 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 26 января 2023 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 января 2023 года № 4979-06
Акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Атырау от 20 июля 2018 года № 1279 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4214) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау М. Қалауи
Приложение к постановлению
акимата города Атырау от 26
января 2023 года № 127
Приложение к постановлению
акимата города Атырау от "20"
июля 2018 года № 1279
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах города Атырау
1. По Аксайскому сельскому округу:
1) участок от северной оконечности села Акжар с координатами N47°15.082' E051°55.375' до замета тоневого участка "Бугорки" с координатами N47°12.840'Е051°55.900';
2) участок от притонка тоневого участка "Бугорки" с координатами N47°12.645’ Е051°55.900’ до точки с координатами N47°08.790' Е 051°55.825' (на 50 метров выше железнодорожного моста);
3) участок на 50 метр ниже железнодорожного моста с координатами N47°08.695' Е051°557.67' по правому берегу до южной оконечности села Жумыскер с координатами N47°03.690'Е051°51.237', по левому берегу до пирса села Акжайык Балыкшинского сельского округа с координатами N 47°03.764' Е051°51.584';
2. По Кайршахтинскому сельскому округу:
1) участок по реке Урал села Бесикти от точки с координатами N47°15'49'' E051°53'52'' (против водоочистной станции села Алмалы) до точки с координатами N47°14'35'' E051°55'10'';
2) участок от северной оконечности села Талгайран с координатами N47°14.812' Е051°56.289' до его южной оконечности с координатами N 47°14.034' Е051°56.101';
3) старица "Безымянная";
4) озеро "Аспа";
3. от участка Большая Дамба до села Акжайык:
1-2 (протяженность - 621,03 м, ширина – 6 м, площадь - 0,3720 га)
1. в точке X=-934.9901 Y=-2276.4091 Z= 0.0000;

Атырау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 1279 "Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 127 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қаңтарда № 4979-06 болып тіркелді
Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 1279 "Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4214 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі М. Қалауи
Атырау қаласының әкімдігінің
2023 жылғы 26 қаңтардағы
№ 127 қаулысына қосымша
Атырау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "20" шілдедегі
№ 1279 қаулысына қосымша
Атырау қаласының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылының N47°15.082' E051°55.375' координаталарындағы солтүстік шетінен бастап "Бугорки" тартым учаскесінің N47°12.840'Е051°55.900' координаталарындағы шекке дейін;
2) "Бугорки" тартым учаскесінің N47°12.645’ Е051°55.900’ координаталарынан бастап N47°08.790' Е 051°55.825' координаталарындағы нүктеге дейін (теміржол көпірінен 50 метр жоғары);
3) N47°08.695' Е051°557.67' координаталарымен теміржол көпірінен 50 метр төмен оң жақ жағалау бойынша Жұмыскер аулының оңтүстік шетіндегі N47°03.690' Е051°51.237' координаталарына дейін, сол жақ жағалау бойынша Балықшы ауылдық округі Ақжайық аулындағы N47°03.764' Е051°51.584' координаталы пирске дейін.
2. Қайыршақты ауылдық округі бойынша:
1) Бесікті ауылында Жайық өзені бойынша N47°15'49'' E051°53'52'' координаталарындағы нүктеден бастап (Алмалы ауылы су тазарту станциясына қарсы) N47°14'35'' E051°55'10'' координаталарындағы нүктеге дейін;
2) Талғайран ауылының солтүстік шетіндегі N47°14.812' Е051°56.289' координаталарынан бастап оның оңтүстік шетіндегі N 47°14.034' Е051°56.101' координаталарына дейінгі учаске;
3) "Безымянная" ескі арнасы;
4) "Аспа" көлі;
3. Үлкен Дамбы учаскесінен Ақжайық ауылы аралығында:
1-2 (ұзындығы 621,03 м, ені – 6 м, ауданы - 0,3720 га):
1. X= - 934.9901 Y= - 2276.4091 Z = 0.0000 нүктеде;

2. в точке X= -938.3027 Y=-2271.4401 Z= 0.0000;
3. в точке X=-1082.3880 Y=-2367.4970 Z= 0.0000;
4. в точке X=-1429.2931 Y=-2650.7613 Z= 0.0000;
5. в точке X=-1425.4982 Y=-2655.4087 Z= 0.0000;
6. в точке X=-1078.5931 Y=-2372.1445 Z= 0.0000;
3-4 (протяженность – 1 067,32 м, ширина – 6 м, площадь - 0,6380 га)
1. в точке X=-106.7348 Y=-1717.0612 Z= 0.0000;
2. в точке X=-102.9246 Y=-1721.6962 Z= 0.0000;
3. в точке X= 414.7240 Y=-1367.9076 Z= 0.0000;
4. в точке X= 740.7550 Y=-1071.5156 Z= 0.0000;
5. в точке X= 736.7190 Y=-1067.0760 Z= 0.0000;
6. в точке X= 410.6880 Y=-1363.4680 Z= 0.0000;
5-6 (протяженность – 1 082,75 м, ширина – 6 м, площадь - 0,6390 га)
1. в точке X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000;
2. в точке X=2047.1701 Y= 302.0453 Z= 0.0000;
3. в точке X=1849.2687 Y= 159.3304 Z= 0.0000;
4. в точке X=1237.9597 Y=-414.9296 Z= 0.0000;
5. в точке X=1233.1760 Y=-411.3080 Z= 0.0000;
6. в точке X=1844.4850 Y= 162.9520 Z= 0.0000;
6-7 (протяженность – 757,5 м, ширина – 6 м, площадь - 0,5024 га)
1. в точке X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000;
2. в точке X=2047.0934 Y= 302.2034 Z= 0.0000;
3. в точке X=2417.5834 Y= 439.2844 Z= 0.0000;
4. в точке X=2825.4150 Y= 657.8255 Z= 0.0000;
5. в точке X=2822.5790 Y= 663.1130 Z= 0.0000;
6. в точке X=2415.0400 Y= 444.5240 Z= 0.0000;
7-8 (протяженность – 387,73 м, ширина – 6 м, площадь - 0,2326 га)
1. в точке X=3149.6162 Y=1105.3196 Z= 0.0000;
2. в точке X=3380.1670 Y=1417.0610 Z= 0.0000;
3. в точке X=3384.9911 Y=1413.4933 Z= 0.0000;
4. в точке X=3154.5242 Y=1101.8609 Z= 0.0000;
9-10 (протяженность – 794,53 м, ширина – 6 м, площадь - 0,4745 га)
1. в точке X=4381.6818 Y=2826.4368 Z= 0.0000;
2. в точке X=4265.0459 Y=2578.8840 Z= 0.0000;
3. в точке X=3942.7199 Y=2167.6400 Z= 0.0000;
4. в точке X=3937.7550 Y=2171.0090 Z= 0.0000;
5. в точке X=4260.0810 Y=2582.2530 Z= 0.0000;
6. в точке X=4376.0209 Y=2828.3285 Z= 0.0000;
11-12 (протяженность – 848 м, ширина – 6 м, площадь - 0,5023 га)
1. в точке X=5117.9825 Y=3799.5331 Z= 0.0000;
2. в точке X=5112.2090 Y=3801.1660 Z= 0.0000;
3. в точке X=5215.9460 Y=4167.9510 Z= 0.0000;
4. в точке X=5219.6510 Y=4634.7690 Z= 0.0000;
5. в точке X=5225.6510 Y=4634.7690 Z= 0.0000;
6. в точке X=5221.6497 Y=4166.1391 Z= 0.0000;
13-14 (протяженность – 941,9 м, ширина – 6 м, площадь - 0,5562 га)
1. в точке X=5225.6510 Y=5005.2590 Z= 0.0000;
2. в точке X=5302.8086 Y=5173.0672 Z= 0.0000;
3. в точке X=5472.4887 Y=5408.9565 Z= 0.0000;
4. в точке X=5772.3598 Y=5760.6655 Z= 0.0000;
5. в точке X=5767.9770 Y=5764.7640 Z= 0.0000;
6. в точке X=5467.8790 Y=5412.7980 Z= 0.0000;

2. X= - 938.3027 Y= - 2271.4401 Z = 0.0000 нүктеде;
3. X= -1082.3880 Y= - 2367.4970 Z = 0.0000 нүктеде;
4. X= -1429.2931 Y= - 2650.7613 Z = 0.0000 нүктеде;
5. X= -1425.4982 Y= - 2655.4087 Z = 0.0000 нүктеде;
6. X= -1078.5931 Y= - 2372.1445 Z = 0.0000 нүктеде;
3-4 (ұзындығы 1 067,32 м, ені – 6 м, ауданы - 0,6380 га):
1. X= - 106.7348 Y= - 1717.0612 Z = 0.0000 нүктеде;
2. X=-102.9246 Y=-1721.6962 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X= 414.7240 Y=-1367.9076 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X= 740.7550 Y=-1071.5156 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X= 736.7190 Y=-1067.0760 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X= 410.6880 Y=-1363.4680 Z= 0.0000 нүктеде;
5-6 (ұзындығы 1 082,75 м, ені – 6 м, ауданы - 0,6390 га):
1. X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=2047.1701 Y= 302.0453 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=1849.2687 Y= 159.3304 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=1237.9597 Y= - 414.9296 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=1233.1760 Y= - 411.3080 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=1844.4850 Y= 162.9520 Z= 0.0000 нүктеде;
6-7 (ұзындығы 757,5 м, ені – 6 м, ауданы - 0,5024 га):
1. X=2044.5500 Y= 307.4430 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=2047.0934 Y= 302.2034 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=2417.5834 Y= 439.2844 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=2825.4150 Y= 657.8255 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=2822.5790 Y= 663.1130 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=2415.0400 Y= 444.5240 Z= 0.0000 нүктеде;
7-8 (ұзындығы 387,73 м, ені – 6 м, ауданы - 0,2326 га):
1. X=3149.6162 Y=1105.3196 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=3380.1670 Y=1417.0610 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=3384.9911 Y=1413.4933 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=3154.5242 Y=1101.8609 Z= 0.0000 нүктеде;
9-10 (ұзындығы 794,53 м, ені – 6 м, ауданы – 0,4745 га):
1. X=4381.6818 Y=2826.4368 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=4265.0459 Y=2578.8840 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=3942.7199 Y=2167.6400 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=3937.7550 Y=2171.0090 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=4260.0810 Y=2582.2530 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=4376.0209 Y=2828.3285 Z= 0.0000 нүктеде;
11-12 (ұзындығы 848 м, ені – 6 м, ауданы – 0,5023 га):
1. X=5117.9825 Y=3799.5331 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=5112.2090 Y=3801.1660 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=5215.9460 Y=4167.9510 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=5219.6510 Y=4634.7690 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=5225.6510 Y=4634.7690 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=5221.6497 Y=4166.1391 Z= 0.0000 нүктеде;
13-14 (ұзындығы 941,9 м, ені – 6 м, ауданы – 0,5562 га);
1. X=5225.6510 Y=5005.2590 Z= 0.0000 нүктеде;
2. X=5302.8086 Y=5173.0672 Z= 0.0000 нүктеде;
3. X=5472.4887 Y=5408.9565 Z= 0.0000 нүктеде;
4. X=5772.3598 Y=5760.6655 Z= 0.0000 нүктеде;
5. X=5767.9770 Y=5764.7640 Z= 0.0000 нүктеде;
6. X=5467.8790 Y=5412.7980 Z= 0.0000 нүктеде;