Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2023 год
Постановление акимата Туркестанской области от 20 февраля 2023 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 февраля 2023 года № 6245-13. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) объем субсидий на развитие семеноводства на 2023 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2023 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) объем субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических удобрений) на 2023 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Приложение 1 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 20 февраля 2023 года № 25
Объем субсидий на развитие семеноводства на 2023 год
Всего требуемых денежных средств на субсидирование развития семеноводства, тысяч тенге
в том числе:
оригинальные семена
элитные семена
семена первой репродукции
семена второй репродукции
семена гибридов первого поколения
элитные саженцы

2023 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 20 ақпандағы № 25 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 21 ақпанда № 6245-13 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) 2023 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялар көлемі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) 2023 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
3) 2023 жылға арналған тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арзандатуға арналған субсидия көлемі осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 20 ақпандағы
№ 25 қаулысына 1-қосымша
2023 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялар көлемі
Жалпы тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға қажетті қаржы көлемі, мың теңге
оның ішінде:
бірегей тұқым
элиталық тұқым
бірінші репродукция тұқымдары
екінші репродукция тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
элиталық көшеттер

N 34,4
тонна
82 225,0
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5
N-33,5
тонна
136 250,0
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
375 000,0
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
60 500,0
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21N+24S
N-21, S-24
Тукосмесь 20:2:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-5, S-24
5
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
тонна
188 000,0
6
Карбамид
N 46,2
тонна
127 600,0
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
7
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
132 500,0
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный -не менее 6,8,
N нитратный - не менее 6,8, N амидный - не менее 13,5
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N - 28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
N - 30
8
Удобрение азотно-известняковое

N-34,4
тонна
82 225,0
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
2
33,5 азот құрамды аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-33,5
тонна
136 250,0
3
Б маркалы сұйық аммоний нитраты
NH4NO3-52
тонна
375 000,0
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
60 500,0
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты (аммоний күкірт қышқылы)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркалы)
N-21, S-24
SiB маркалы аммоний сульфаты (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммоний сульфаты 21N+24S
N-21, S-24
20:2:0 қоспатыңайтқышы (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-2, S-24
20:5:0 қоспатыңайтқышы (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-5, S-24
5
NS 30:7 сульфонитраты
N-30, S-7
тонна
188 000,0
6
Карбамид
N 46,2
тонна
127 600,0
Б маркалы карбамид
N 46,2
N 46
SiB маркалы карбамид (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
ЮТЕК карбамиді
N-46,2
7
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
132 500,0
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі - 6,8 кем емес, N нитратты - 6,8 кем емес, N амидті - 13,5 кем емес
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N-32
КАС сұйық азот тыңайтқышы
N-32
КАС-28 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N - 28
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N - 30
8
Азотты-әктасты тыңайтқышы

N - 18, P2O5 -44
13
Аммофос
N10, P 46
тонна
86 500,0
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K2О-60
тонна
103 250,0
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-60
Калий хлористый
K2O-45
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61
15
Сульфат калия
K2O-50
тонна
250 750,0
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51, SO3-47
16
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
тонна

N - 18, P2O5 -44
13
Аммофос
N 10, P 46
тонна
86 500,0
N-12, P-52
Аммофос 12-52 маркалы
N12, P 52
Аммофос 12-52 маркалы
SiB маркалы 12:52 аммофоc, (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
10:46:0 маркалы қоспатыңайтқышы
N-10, P-46
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос, 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос, 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K2О-60
тонна
103 250,0
SiB маркалы хлорлы калий, (модификацияланған минералды тыңайтқыше)
K2O-60
Хлорлы калий
K2O-45
0-0-61 (KCl) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2O-61
15
Калий сульфаты
K2O-50
тонна
250 750,0
SiB маркалы күкірт қышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Күкірт қышқылды тазартылған калий минералды тыңайтқышы (калий сульфаты)
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
0-0-51 (SOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы)
K2O-51, SO3-47
16
KMg маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
тонна

163 250,0
Сложные удобрения
17
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26, К-5
тонна
25 750,0
18
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
224 150,0
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
19
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
135 750,0
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
146 428,57
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска
10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска
10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска
10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26

163 250,0
Күрделі тыңайтқыштар
17
Фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
Р-26, К-5
тонна
25 750,0
18
С 12 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
224 150,0
С 7,5 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
19
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ
N-11, Р-37
тонна
135 750,0
Сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-11, Р-37
10-34 маркалы сұйық кешенді тыңайтқышы (СКТ)
N-10, Р-34
20
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
тонна
146 428,57
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі (диаммофоска) тыңайтқыш
N 15 P 15 K 15
SiB маркалы 15:15:15 нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы 16:16:16 нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N- 17, P-17, K-17
Гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
7:7:7 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
NPK-плюс 9-20-20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 9, P-20, K-20
9-25-25 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 9, P-25, K-25
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
10-26-26 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы (диаммофоска) азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
10:26:26 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 (диаммофоска))
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі(диаммофоска) тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N 10 P 26 K 26
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары

N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
21
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В
N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
145 089,0
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,018,
Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава

N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 20 K 20
12:32:12 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
8:20:30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
8:19:29 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
19:4:19 маркалы нитроаммофоска
N-19, P-4, K-19
21:1:21 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
21
NPK 16:16:16+В маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
145 089,0
NPK 16:16:16+Zn маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
NPK 16:16:16+BMZ маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,018,
Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPК(S)13-17-17(6) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17(6) +0,15В+0,6 Zn маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5,
Mg-0,4
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
NPK 10:26:26+B диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
NPK 10:26:26+Zn диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
NPK 10:26:26+BMZ диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 10:26:26+BCMZ диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 20:10:10+S+BСMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска

N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
22
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
75 000,0
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
23
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
204 250,0
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
24
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А, Б, В, порошковидное
NH4 - не менее 6; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
124 327,0
25
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
тонна
475 000,0
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O-61
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12, P2O5 -61
26
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
тонна
700 000,0
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52, K2O – 34
27
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
тонна
190 000,0
Микроудобрения
28
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное
N – 2-5; P2O5 – 0,66–1,6;

N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
8:24:24 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
22
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
SiB маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P2О5-20 + S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
16:20:12 маркалы сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
23
20:20+В маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
204 250,0
20:20+ВMZ маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
20:20+Zn маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
20:20+BCMZ маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
24
А, Б, В, ұнтақ маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқышы (NPS-тыңайтқыш)
NH4 - 6 кем емес; Р2О5-11,0; SO3-15.0; СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
124 327,0
25
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P2О5-61
тонна
475 000,0
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12, P2O-61
12-61-0 (MAP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N - 12, P2O5 -61
26
Калий монофосфаты агрохимикаты
P 52 K 34
тонна
700 000,0
Монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Haifa калий монофосфаты
P2O5-52, K20-34
0-52-34 (MKP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
P2O5 -52, K2O – 34
27
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқышы
N-9, P-14, S-10
тонна
190 000,0
Микротыңайтқыштар
28
Микроэлементтермен күрделі-аралас "Биобарс-М" биотыңайтқышы
N – 2-5 ; P2O5 – 0,66–1,6 ;

К2О – 2–5; S – 0,65–1,65,
B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,14
29
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
187 500,00
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15, CaO-27
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8, CaO-31
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5, CaO-26,5
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
30
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидный- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
420 000,00
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидный- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber
14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидный-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-27,5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Kristalon Cucumber
14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидный-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-27,5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

К2О – 2–5 ; S – 0,65–1,65 ,
B - 0,10; Fe2O3 - 0,15;
Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,14
29
YaraLiva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
187 500,00
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
Қойылтылған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33;
Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15, CaO-27
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций нитраты
N-26,8, CaO-31
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,5
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
30
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидті- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
420 000,00
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидті- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N карбамидті-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-27,5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидті-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-27,5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы

566 940,00
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ

566 940,00
6:14:35+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
12:8:31+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
12:8:31+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
13:40:13+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13+МЭ
13:40:13+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы

N-20, P-20, K-20, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
67
Фертигрейн Старт
N-3, Zn-1, аминокислоты - 9,
L-аминокислоты - 6,5, экстракт морских водорослей - 4, органическое вещество - 30
литр
2 329,72
68
Фертигрейн Старт СоМо
N-3, Zn-1, Со - 0,5, Mo-1, аминокислоты - 9,
L-аминокислоты - 6,5, экстракт морских водорослей - 4, органическое вещество - 30
литр

N-20, P-20, K-20, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
67
Фертигрейн Старт
N-3, Zn-1, амин қышқылдары - 9, L-амин қышқылдары - 6,5, теңіз балдырларының сығындысы - 4, органикалық зат - 30
литр
2 329,72
68
Фертигрейн Старт СоМо
N-3, Zn-1, Со - 0,5, Mo-1, амин қышқылдары - 9, L-амин қышқылдары - 6,5, теңіз балдырларының сығындысы - 4, органикалық зат - 30
литр

Zn-0,01 (EDTA)
килограмм
1 304,10
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15; Р205-5; К2O-30, MgO - 2, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA),
Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18; Р205-18; К2O-18, MgO - 3, SO3- 6, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA),
Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20; Р205-20; К2O-20, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA),
Zn-0,01 (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3; Р205-11; К2O-38, MgO-4, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA),
Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

Zn-0,01 (EDTA)
килограмм
1 304,10
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15; Р205-5;К2O-30, MgO - 2, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA),
Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18; Р205-18;К2O-18,
MgO - 3,SO3- 6, B-0,02,
Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA),
Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20; Р205-20;К2O-20, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA),
Zn-0,01 (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3; Р205-11;К2O-38, MgO-4, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA),
Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3; Р205-37; К2O-37, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA),
Zn-0,01 (EDTA)
104
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10; Р205-54; К2O-10, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
килограмм
1 569,86
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20; Р205-20; К2O-20, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)

Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3; Р205-37;К2O-37, B-0,02, Cu-0,005 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA),
Zn-0,01 (EDTA)
104
10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10; Р205-54;К2O-10, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA),
Zn-0,05 (EDTA)
килограмм
1 569,86
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20; Р205-20;К2O-20, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA),
Zn-0,05 (EDTA)

Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30; Р205-10; К2O-10, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5; Р205-15; К2O-45, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
105
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N-3; К2O-8, C-10, Zn-(EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр
6 814,80
106
Удобрение Мегафол (Megafol)

Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30; Р205-10;К2O-10, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA),
Zn-0,05 (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5; Р205-15;К2O-45, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA),
Zn-0,05 (EDTA)
105
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3; К2O-8, C-10, Zn-(EDTA), Дәрумендер, сапонин, бетаин, Ақуыздар, амин қышқылдары
литр
6 814,80
106
Мегафол (Megafol) тыңайтқышы

11 160,50
164
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N - 8, P2O5 -45, K2O – 10,
B – 0,5, Cu – 0,5, Fe – 1, Mn – 1, Mo – 0,3, Zn - 1
килограмм
1 160,50
165
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 10-52-10
N - 10, P2O5 -52, K2O – 10,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02,
Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
килограмм
312,50
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13, P2O5 -6, K2O – 26,
CaO- 8, B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15, P2O5 -5, K2O – 30,
MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15, P2O5 -30, K2O – 15,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02,
Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16, P2O5 -8, K2O – 24,
MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18, P2O5 -18, K2O – 18,
MgO - 1, B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N - 20, P2O5 -10, K2O – 20,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02,
Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20, P2O5 -20, K2O – 20,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02,
Mn – 0,01, Mo – 0,005, Zn - 0,01
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки
8-20-30

11 160,50
164
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N - 8, P2O5 -45, K2O – 10,
B – 0,5, Cu – 0,5, Fe – 1,
Mn – 1, Mo – 0,3, Zn - 1
килограмм
1 160,50
165
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 10, P2O5 -52, K2O – 10,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005,
Zn - 0,01
килограмм
312,50
13-6-26+8 CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 13, P2O5 -6, K2O – 26, CaO- 8, B – 0,01, Cu – 0,01,
Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15, P2O5 -5, K2O – 30, MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15, P2O5 -30, K2O – 15,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005,
Zn - 0,01
16-8-24+2MgO; маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 16, P2O5 -8, K2O – 24, MgO - 2, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 18, P2O5 -18, K2O – 18, MgO - 1, B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01,
Mo – 0,005, Zn - 0,01
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20, P2O5 -10, K2O – 20,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005,
Zn - 0,01
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20, P2O5 -20, K2O – 20,
B – 0,01, Cu – 0,01, Fe – 0,02, Mn – 0,01, Mo – 0,005,
Zn - 0,01
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

3 225,00
186
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,
Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2,
Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23,
Li-0,06, Ni-0,02
литр
3 000,00
187
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс питание
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
литр
3 000,00
188
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Сера"
N-2, SO3-72, MgO-2,3
литр
1 410,72
189
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-10
литр
2 352,68
190
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-6,1, N-5
литр
1 651,79
191
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"
Fe-7,7, N-5
литр
2 150,00
192
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
литр
1 772,32
193
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
литр
1 776,79
194
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35, Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09, N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
литр
2 000,00
195
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26,
MgО: 0,15
литр
839,29
196
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02, Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, МgО:0,18
литр
1 763,40
197
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001, Со:0,001, Se:0,001, N:4, P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
литр
950,90
198
Удобрение Boron 150
Бороэтаноламин - 98-100, в том числе В - 10,6-11
литр
2 101,50
199
Нановит Супер
N-10,0, К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3-0,35, Cu-0,37; В-0,37, Fe – 0,07; Mn- 0,04; Zn-0,21, Мо - 0,002; аминокислоты – 2,86; органические кислоты – 2,30; моносахариды-0,00403, фитогормоны – 0,00046
литр
1 600,00
200
Нановит Макро
N –11,1; P2O5 - 4,03; К2О - 6,47; SO3 – 0,02; Cu – 0,01; В – 0,02;
Fe – 0,02; Mn- 0,01; Zn – 0,01; аминокислоты – 3,0; органические кислоты – 0,7; полисахариды – 0,00388; фитогормоны – 0,00044
литр

3 225,00
186
Форс Өсім маркалы Изагри-К минералды тыңайтқышы
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,
Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2,
Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23,
Li-0,06, Ni-0,02
литр
3 000,00
187
Форс қорек маркалы Изагри-К минералды тыңайтқышы
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
литр
3 000,00
188
"Волски Моно-Күкірт" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
N-2, SO3-72, MgO-2,3
литр
1 410,72
189
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
B-10
литр
2 352,68
190
"Волски Моно-Мырыш" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Zn-6,1, N-5
литр
1 651,79
191
"Волски Моно-Темір" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Fe-7,7, N-5
литр
2 150,00
192
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11, В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49, Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012, Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
литр
1 772,32
193
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
литр
1 776,79
194
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,97, Zn-0,98, B-0,35,
Mn-0,58, Fe-0,35, Mo-0,09,
N-2,4, P2O5-0,61, K2O-1,77, SO3-4,9, MgO-0,97, Co-0,18
литр
2 000,00
195
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
литр
839,29
196
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,07, Zn:0,16, В:0,02, Mn:0,05, Fe:0,07, Mo:0,05, Со:0,01, Se:0,002, N:5, P2О5:20, K2О:5, SО3:0,8, МgО:0,18
литр
1 763,40
197
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,005, Zn:0,005, В:0,009, Mn:0,019, Fe:0,02, Mo:0,001, Со:0,001, Se:0,001, N:4, P2О5:5, K2О:12, SО3:3,5
литр
950,90
198
Boron 150 тыңайтқышы
Бороэтаноламин - 98-100, сонымен қатар В - 10,6-11
литр
2 101,50
199
Нановит Супер
N-10,0, К2О – 5,0; MgO – 2,46; SO3-0,35, Cu-0,37; В-0,37,
Fe – 0,07; Mn- 0,04; Zn-0,21,
Мо - 0,002; амин қышқылдары – 2,86; органикалық қышқылдар – 2,30; моносахаридтер-0,00403, фитогормондар – 0,00046
литр
1 600,00
200
Нановит Макро
N –11,1 ; P2O5 - 4,03;
К2О - 6,47; SO3 – 0,02 ;
Cu – 0,01 ; В – 0,02 ; Fe – 0,02 ; Mn- 0,01 ; Zn – 0,01 ; амин қышқылдары – 3,0 ; органикалық қышқылдар – 0,7 ; полисахаридтер – 0,00388 ; фитогормондар – 0,00044
литр

1 450,00
201
Нановит Микро
N – 3,98; MgO – 4,53;
SO3 – 3,91; Cu – 0,51; В – 0,51; Fe – 0,60; Mn- 0,94; Zn – 0,50; Мо - 0,002; аминокислоты – 5,19; органические кислоты – 5,30; полисахариды – 0,00379; фитогормоны – 0,00043; гуминовые кислоты – 0,25, фульвокислоты – 0,045
литр
1 450,00
202
Нановит Моно Бор
В-10,95; аминокислоты – 1,5; моносахариды – 0,00368; фитогормоны – 0,00042
литр
1 675,00
203
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84; N- 2,66; SO3-4,41; аминокислоты – 1,39; органические кислоты – 7,20; моносахариды – 0,00329; фитогормоны – 0,00038
литр
1 375,00
204
Нановит Моно Медь
N – 5,40; SO3 – 2,66; Cu – 5,65; аминокислоты – 2,68; органические кислоты – 6,20; моносахариды – 0,00397; фитогормоны – 0,00045
литр
1 375,00
205
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67; N – 5,41; SО3 – 3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты – 8,35; моносахариды – 0,00385; фитогормоны – 0,00044
литр
1 450,00
206
Нановит Кальциевый
N – 8,86, MgO – 0,71; SO3 – 0,77; СаО – 15,0; Cu-0,02; В – 0,04;
Fe – 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминокислоты – 0,78 ; органические кислоты – 0,10 ; полисахариды – 0,00347 ; фитогормоны – 0,0004
литр
1 375,00

1 450,00
201
Нановит Микро
N – 3,98 ; MgO – 4,53 ;
SO3 – 3,91 ; Cu – 0,51 ; В – 0,51 ; Fe – 0,60 ; Mn- 0,94 ; Zn – 0,50 ; Мо - 0,002; амин қышқылдары – 5,19 ; органикалық қышқылдар – 5,30 ; полисахаридтер – 0,00379 ; фитогормондар – 0,00043 ; Гумин қышқылдары – 0,25 , фульвоқышқылдары – 0,045
литр
1 450,00
202
Нановит Моно Бор
В-10,95 ; амин қышқылдары – 1,5 ; моносахаридтер – 0,00368 ; фитогормондар – 0,00042
литр
1 675,00
203
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 ; N- 2,66 ; SO3-4,41 ; амин қышқылдары – 1,39 ; органикалық қышқылдар – 7,20; моносахаридтер – 0,00329 ; фитогормондар – 0,00038
литр
1 375,00
204
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 ; SO3 – 2,66 ;
Cu – 5,65 ; амин қышқылдары – 2,68 ; органикалық қышқылдар – 6,20 ; моносахаридтер – 0,00397 ; фитогормондар – 0,00045
литр
1 375,00
205
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 ; N – 5,41; SО3 – 3,61 ; амин қышқылдары – 2,78 ; органикалық қышқылдар – 8,35 ; моносахаридтер – 0,00385; фитогормондар – 0,00044
литр
1 450,00
206
Нановит Кальцийлі
N – 8,86 , MgO – 0,71 ;
SO3 – 0,77 ; СаО – 15,0 ;
Cu-0,02 ; В – 0,04 ; Fe – 0,21 ; Mn - 0,11 ; Zn – 0,02 ; амин қышқылдары – 0,78 ; органикалық қышқылдар – 0,10 ; полисахаридтер – 0,00347 ; фитогормондар – 0,0004
литр
1 375,00

207
Нановит Фосфорный
N – 4,53, Р2О5 – 30,00; В – 0,51; Zn – 0,51; SO3 – 0,25; аминокислоты – 0,08; органические кислоты – 4,5; полисахариды – 0,00365; фитогормоны – 0,00042
литр
2 050,00
208
Нановит Молибденовый
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50 литр; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминокислоты – 4,26; органические кислоты – 16,5; полисахариды – 0,00417; фитогормоны – 0,00048
литр
1 900,00
209
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7, MgO – 0,1; SO3 – 0,08;
Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01;
Mn- 0,02; Мо – 0,006; Zn – 0,02; Р2 О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004;
Co – 0,004; аминокислоты – 35,0 моносахариды – 0,1 ; фитогормоны – 0,012
литр
3 100,00

207
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 , Р2О5 – 30,00 ;
В – 0,51 ; Zn – 0,51 ; SO3 – 0,25 ; амин қышқылдары – 0,08 ; органикалық қышқылдар – 4,5 ; полисахаридтер – 0,00365 ; фитогормондар – 0,00042
литр
2 050,00
208
Нановит Молибденді
N – 3,34 , SO3 – 0,25 ; В – 0,50 л; Мо – 3,00 ; Zn – 0,50 ; амин қышқылдары – 4,26 ; органикалық қышқылдар – 16,5 ; полисахаридтер – 0,00417 ; фитогормондар – 0,00048
литр
1 900,00
209
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO – 0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В – 0,01; Fe – 0,01; Mn- 0,02; Мо – 0,006;
Zn – 0,02; Р2О5 –1,0;
К2О–1,1; Si-0,004; Co – 0,004; амин қышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1;
фитогормондар – 0,012
литр
3 100,00

210
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 , Р2 О5 – 18,0 ;
К2О –18,0 ; MgO–0,015 ;
SO3 – 0,015 ; В – 0,022 ;
Cu – 0,038 ; ; Fe – 0,07 ;
Mn – 0,030 ; Мо – 0,015 ;
Zn – 0,015 ;, Si–0,015 ;
Co – 0,0015
литр
1 412,50
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0, Р2 О5 – 20,0; К2О –5,0 ; MgO–0,010 ; SO3 – 0,010 ;
В – 0,020; Cu – 0,040;
Fe – 0,070; Mn – 0,035;
Мо – 0,010; Zn – 0,010,
Si–0,010; Co – 0,001
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0, Р2 О5 – 18,0; К2О –9,0 ; MgO–0,012 ; SO3 – 0,012 ;
В – 0,018; Cu – 0,035;
Fe – 0,065; Mn – 0,028;
Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012

210
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 3,0; Р2 О5 – 18,0;
К2О –18,0; MgO–0,015;
SO3 – 0,015; В – 0,022;
Cu – 0,038; Fe – 0,07;
Mn – 0,030; Мо – 0,015;
Zn – 0,015; Si–0,015;
Co – 0,0015
литр
1 412,50
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 5,0 , Р2 О5 – 20,0;
К2О –5,0; MgO–0,010;
SO3 – 0,010; В – 0,020;
Cu – 0,040; Fe – 0,070;
Mn – 0,035; Мо – 0,010;
Zn – 0,010; Si–0,010;
Co – 0,001
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 9,0; Р2 О5 – 18,0;
К2О –9,0; MgO–0,012;
SO3 – 0,012; В – 0,018;
Cu – 0,035; Fe – 0,065;
Mn – 0,028; Мо–0,012;
Zn – 0,012; Si–0,012;
Co – 0,0012

211
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4 P2O5-40 K2O-5,48 B-4,5
Zn-14,6 Mo-0,5 MgO-6,56
Mn-21,1 Fe-14 S-7,95 Cu-7,6, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты -25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 грамм/литр
литр
1 850,00
212
Удобрение SunnyMix B
N-4,05, B-10,2
литр
1 850,00
213
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33 P2O5-20,3 K2O-13,7
B-5,1 Zn-5,6 Mo-0,06 Co-0,01 MgO-8,2 Mn-8,13 Fe-1,0 Cu-1,6, органические кислоты-25 грамм/литр, аминокислоты -25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 грамм/литр
литр

211
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4; P2O5-40; K2O-5,48; B-4,5; Zn-14,6; Mo-0,5; MgO-6,56; Mn-21,1; Fe-14; S-7,95; Cu-7,6, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, амин қышқылдары -25 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар - 10 грамм/литр
литр
1 850,00
212
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05 B-10,2
литр
1 850,00
213
"SunnyMix универсалды" тыңайтқышы
N-2,33; P2O5-20,3; K2O-13,7;
B-5,1; Zn-5,6; Mo-0,06;
Co-0,01; MgO-8,2; Mn-8,13; Fe-1,0; Cu-1,6; органикалық қышқылдар-25 грамм/литр; амин қышқылдары -25 грамм/литр; өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар - 10 грамм/литр
литр

1 850,00
214
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5, N-16,4, +аминокислоты -85 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений
литр
1 850,00
215
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2 MgO-8,36 Mn-7,0 S-10,7, Mo-4,0, +органические кислоты -25 грамм/литр, аминокислоты — 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10 грамм/литр
литр
2 200,00
216
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73 Cu-5,4 Zn-5,3 Mo-1,3
Mn-2,43, CaO-3,41 Fe-3,85, органические кислоты -25 грамм/литр, аминокислоты — 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10 грамм/литр
литр

1 850,00
214
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5, N-16,4, +амин қышқылдары -85 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар
литр
1 850,00
215
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2 MgO-8,36 Mn-7,0 S-10,7, Mo-4,0, +органикалық қышқылдар -25 грамм/литр, амин қышқылдары — 25 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар — 10 грамм/литр
литр
2 200,00
216
SunnyMix астық тұқымы тыңайтқышы
N-2,73 Cu-5,4 Zn-5,3 Mo-1,3 Mn-2,43, CaO-3,41 Fe-3,85, органикалық қышқылдар -25 грамм/литр, амин қышқылдары — 25 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар — 10 грамм/литр
литр

2 200,00
217
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12, фульвокислоты 2, органические низкомолекулярные кислоты
литр
850,00
218
Глицерол марки Комплекс
глицерин-10, Na-1,4, Si-0,56, SO4-2,2, N-0,25, P-0,3, K-0,15, Mg-0,05, B-0,05, Cu-0,05,
Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
1 050,00
Глицерол марки Цинк
глицерин-10, Na-2, Si-0,56,
SO4-5, N-0,25, P-0,5, K-0,2,
Mg-0,15, B-0,5 Cu-0,05, Mn-0,15, Zn-5, Rb-0,04
Глицерол марки Калий
глицерин-10, Na-1,3, Si-0,56, SO4-2, N-0,25, P-0,65, K-3,5, Mg-0,04, B-0,05, Cu-0,15,

2 200,00
217
Гумат Актив
Гумин қышқылдары 12, фульвоқышқылдары 2, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
литр
850,00
218
Комплекс маркалы Глицерол
глицерин-10, Na-1,4, Si-0,56, SO4-2,2, N-0,25, P-0,3, K-0,15, Mg-0,05, B-0,05, Cu-0,05,
Mn-0,02, Zn-0,02, Rb-0,04
литр
1 050,00
Мырыш маркалы Глицерол
глицерин-10, Na-2, Si-0,56, SO4-5, N-0,25, P-0,5, K-0,2, Mg-0,15, B-0,5 Cu-0,05,
Mn-0,15, Zn-5, Rb-0,04
Калий маркалы Глицерол
глицерин-10, Na-1,3, Si-0,56, SO4-2, N-0,25, P-0,65, K-3,5, Mg-0,04, B-0,05, Cu-0,15,

238
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,00
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
239
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
900 000,00
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME

238
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,00
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 9.0.1. аммоний нитратымен тотықтырғыш еритін NPK тыңайтқышы
N-17, P2O5-10, K2O-27
Poly-Feed 10.0.1 аммоний нитратымен Суда еритін NPK тыңайтқышы. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
239
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
900 000,00
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME

Р2О5-60; К2О-20
килограмм
892,50
286
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002,
Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
литр
2 939,73
287
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7,
S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01,
Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007,
Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и
спор на 1 мл)
литр
1 095,98
288
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2,
Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05,
Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/мл)
литр
2 425,90
289
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002,
Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр не менее 5x10 КОЕ/мл)
литр
4 332,59
290
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70,
Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40,
Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05,
Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 600,00
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
291
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50,
MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20,
Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15,
Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03,
Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 550,00
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
292
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50,
Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10,
Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05,
Co-0,01, Se-0,05
литр
1 500,00
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот

Р2О5-60; К2О-20
килограмм
892,50
286
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05,
Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5
литр
2 939,73
287
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7,
S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01,
Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титрі кемінде 2x10 тірі жасушалар және 1 миллилитрге споралар)
литр
1 095,98
288
"Кешенді" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05,
Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титрі кемінде 1, 5x10 КОЕ/миллилитр)
литр
2 425,90
289
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002,
Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-2, фитоспорин-М (титрі кемінде 5x10 КОЕ/миллилитр)
литр
4 332,59
290
Тұқым маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40,
Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05,
Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 600,00
МЕГАМИКС-Тұқым минералды тыңайтқышы
291
Профи маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15,
Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03,
Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 550,00
МЕГАМИКС-Профи минералды тыңайтқышы
292
Азот маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50,
Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10,
Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05,
Co-0,01, Se-0,05
литр
1 500,00
МЕГАМИКС-Азот минералды тыңайтқышы

293
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50,
MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25,
Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035,
Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 500,00
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
294
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Бор
N-5, B-10
литр
1 950,00
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
295
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)
B-14, N-4,5, Аминокислоты
L-a-1,0
литр
1 000,00
ЭКОЛАЙН Бор (органический) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
296
Удобрение Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Масличный (Хелаты)
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7, Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7,
Cu -0,3
литр

293
Калий маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035,
Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 500,00
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқышы
294
Бор маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, B-10
литр
1 950,00
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқышы
295
ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум) тыңайтқышы
B-14, N-4,5, амин қышқылдары L-a-1,0
литр
1 000,00
ЭКОЛАЙН Бор (органикалық) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
296
Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Майлы дақылдар (Хелаты) тыңайтқышы
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7, Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7, Cu -0,3
литр

Zn-0,1, Mn-0,1
килограмм
1 250,00
304
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
килограмм
1 250,00
305
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
килограмм
1 250,00
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4,
Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7,
Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8,
Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

Zn-0,1, Mn-0,1
килограмм
1 250,00
304
0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
килограмм
1 250,00
305
18-18-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
килограмм
1 250,00
18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
3-11-26 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55,
Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
14-14-14 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65,
Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
17-6-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9

Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
306
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214,
Fe - 0,443, Mn - 0,00457,
Zn - 0,0022, В - 0,000667,
Мо - 0,000410
литр
714,29
307
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
литр
4 050,00
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5,
Zn-0,5, аминокислоты-7,5
308
Удобрение Vitalroot
Фосфорная кислота (75) в том числе Фосфор (Р2О5) - 11,9-14,1(), монокалийфосфат, в том числе Калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(), Экстракт морских водорослей Ascophyllum nodosum GA142- в том числе Свободные аминокислоты - 25,0, вода - 50,43
литр

20-20-20 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25,
Zn-0,25, Mn-0,20
306
Бигус
N - 0,271, K - 0,054,
Mg - 0,015, Ca - 0,076,
Cu - 000,214, Fe - 0,443,
Mn - 0,00457, Zn - 0,0022,
В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
714,29
307
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23,
амин қышқылдары-10,5
литр
4 050,00
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5,
Zn-0,5, амин қышқылдары-7,5
308
Vitalroot тыңайтқышы
Фосфор қышқылы (75) сонымен қатар Фосфор (Р2О5)-11,9-14,1(), монокалийфосфат, сонымен қатар Калий (К2О)-14,56 3,9-6,1(), теңіз балдырларының сығындысы Ascophyllum nodosum GA142- сонымен қатар бос амин қышқылдары - 25,0, су - 50,43
литр

5 325,00
309
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10, Na2MoO4-0,06, GA142-20
литр
4 400,00
310
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 325,00
311
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
литр
2 785,72
312
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
литр
3 093,75
313
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
литр
1 417,23
314
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
2 576,79
315
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
литр
2 400,00
316
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
2 576,79
317
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный - 10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
литр
3 865,18
318
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр
3 092,15
319
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухом веществе - 1,5, Р2О5 на сухом веществе - 1,5, К2О на сухом веществе - 1,5, общее органическое вещество на сухом веществе - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухом органическим веществе - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6
литр
1 079,47
320
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический на сухом веществе - 1,2-1,7, общее органическое вещество на сухом веществе - 80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухом органическим веществе - 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
литр

5 325,00
309
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10, Na2MoO4-0,06, GA142-20
литр
4 400,00
310
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 325,00
311
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, Гумин қышқылдары-9,6,
гидроксикарбон қышқылдары-2,4, бактериялық штаммдардың сублимацияланған қоспасы
литр
2 785,72
312
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентпен-16, P2O5 агентпен-6, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-4
литр
3 093,75
313
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы - 20, сонымен қатар органикалық-2, сонымен қатар мочевинді-18, гумин қышқылдары (гуматы)-6, гидроксикарбон қышқылдары-2, амин қышқылдары-6
литр
1 417,23
314
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы - 8, сонымен қатар органикалық-2, сонымен қатар мочевинді - 6, Сu агентпен- 3,5, Mn агентпен -3,5, Zn агентпен -0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
литр
2 576,79
315
Reasil Forte Тұқым Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6, N органикалық - 2, N мочевинді - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2,
Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2,
Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-8
литр
2 400,00
316
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, сонымен қатар органикалық-2, сонымен қатар мочевинді - 1, сонымен қатар нитратты - 12, Zn агентпен -12, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
литр
2 576,79
317
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, сонымен қатар органикалық - 2, мочевинді - 10, MgO агентпен - 4,
B бороэтаноломин - 2, Cо агентпен - 0,1, Cu агентпен - 0,8, Fe агентпен - 5, Mn агентпен - 2,5
литр
3 865,18
318
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N жалпы - 10, сонымен қатар органикалық - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен - 1, Гумин қышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, амин қышқылдары-4
литр
3 092,15
319
Reasil® Soil Conditioner құнарлылықты қалпына келтіру үшін тыңайтқышы
N органикалық құрғақ
затқа - 1,5, Р2О5 құрғақ зат- 1,5, К2О құрғақ затқа- 1,5, жалпы органикалық заттар құрғақ затқа- 75-80, жалпы гуминді экстракты (ЖГЭ) құрғақ органикалық заттарға - 90-95, ЖГЭ-дан табиғи гумин қышқылдары - 54-56, ЖГЭ-дан гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40, ЖГЭ-дан табиғи фульфоқышқылдары - 4-6
литр
1 079,47
320
Reasil® Soil Conditioner органикалық егіншілік үшін тыңайтқышы
N органикалық құрғақ зат- 1,2-1,7, жалпы органикалық заттар құрғақ зат- 80-85, құрғақ органикалық заттардан жалпы гуминді экстракт (ЖГЭ) - 90-95, ЖГЭ-дан гумин қышқылдары табиғи - 95-96, ЖГЭ-дан табиғи фульвоқышқылдары - 4-5, гидроксикарбон қышқылдары-16, амин қышқылдары-8
литр

Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10; P-5; K-40; Mg-0,9;
MgO-1,5; S-4; SO3-10,2; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
тонна
802 500,00
Folicare 18-18-18
N-18; P-18; K-18; Mg-0,9;
MgO-1,5; S-2,9; SO3-0,3; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
Folicare 12-46-8
N-12; P-46; K-8; Mg-0,8;
MgO-1,4; S-2,1; SO3-5,3; B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
478
SPRINTALGA
Общий азот (N) 12, Органический азот (N) 3,4 Амидный азот (N) 8,6, Органическое вещество 20,5, Водорослевая суспензия: 60
литр

Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10; P-5; K-40; Mg-0,9;
MgO-1,5; S-4; SO3-10,2;
B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
тонна
802 500,00
Folicare 18-18-18
N-18; P-18; K-18; Mg-0,9; MgO-1,5; S-2,9; SO3-0,3;
B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
Folicare 12-46-8
N-12; P-46; K-8; Mg-0,8;
MgO-1,4; S-2,1; SO3-5,3;
B-0,02; Cu-0,1; Fe-0,2; Mn-0,1; Mo-0,01; Zn-0,02
478
SPRINTALGA
Жалпы азот (N) 12, органикалық азот (N) 3,4 амидті азот (N) 8,6, органикалық зат 20,5, Балдыр суспензиясы: 60
литр

QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01;
килограмм
999,77
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20

QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10, сонымен қатар Аммонийный Азот (NH4) – 10; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52; суда еритін калий оксиді (К2О) – 10; хелатты формадағы темір (Fe) (EDTA) – 0,02; хелатты формадағы Марганец (Mn) (EDTA) – 0,01; хелатты формадағы Мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002; хелатты формадағы Мыс (Cu) (EDTA) – 0,002; Суда еритін бор (В) – 0,01
килограмм
999,77
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20

Общий Азот (N) – 20, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2, Амидный Азот (NH2) – 14, Аммонийный Азот (NH4) – 4; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5

Жалпы азот (N) – 20, сонымен қатар Нитратты Азот (NO3) – 2, Амидті Азот (NH2) – 14, Аммонийлі Азот (NH4) – 4; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20; суда еритін калий оксиді (К2О) – 20; хелатты формадағы темір (Fe) (EDTA) – 0,02; хелатты формадағы Марганец (Mn) (EDTA) – 0,01; хелатты формадағы Мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002; хелатты формадағы Мыс (Cu) (EDTA) – 0,002; Суда еритін бор (В) – 0,01
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5

Общий Азот (N) – 25, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12, Аммонийный Азот (NH4) – 13; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4, Амидный Азот (NH2) – 4, Аммонийный Азот (NH4) – 2; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002; Водорастворимый Бор (В) – 0,01;

Жалпы азот (N) – 25, сонымен қатар амидті Азот (NH2) – 12, аммонийлі Азот (NH4) – 13; Суда Еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5; Суда Еритін калий оксиді (К2О) – 5; Хелатты формадағы темір (Fe) (EDTA) – 0,02; хелатты формадағы марганец (Mn) (EDTA) – 0,01; хелатты формадағы мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002; хелатты формадағы мыс (Cu) (EDTA) – 0,002; Суда еритін Бор (В) – 0,01
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10, сонымен қатар Нитратты Азот (NO3) – 4, Амидті Азот (NH2) – 4, Аммонийный Азот (NH4) – 2; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10; суда еритін калий оксиді (К2О) – 40; хелатты формадағы темір (Fe) (EDTA) – 0,02; хелатты формадағы Марганец (Mn) (EDTA) – 0,01; хелатты формадағы Мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002; хелатты формадағы Мыс (Cu) (EDTA) – 0,002; Суда еритін
бор (В) – 0,01

490
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2; Общий Азот (N) – 3,2; Водорастворимый Бор (В) – 6
литр
1 888,46
491
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3, в том числе Амидный азот (NH2) – 3; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15;
Не-ионный ПАВ – 25
литр
2 140,72
492
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10
литр
2 258,75
493
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4; Общий Азот (N) – 4; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3; Полисахариды – 15; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02; Водорастворимый Бор (В) – 0,03, Цитокинины – 0,05
килограмм
2 025,72
494
Удобрение QadamFerti Unileaf

490
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары – 2; Жалпы азот (N) – 3,2; Суда еритін бор (В) – 6
литр
1 888,46
491
QadamFerti pH Control тыңайтқышы
Жалпы азот (N) – 3, сонымен қатар Амидті азот (NH2) – 3; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 15; Ионды-емес ПАВ – 25
литр
2 140,72
492
QadamFerti Silimax тыңайтқышы
суда еритін калий оксиді (К2О) – 15; суда еритін калий диоксиді (SiO2) – 10
литр
2 258,75
493
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары – 4; Жалпы азот (N) – 4; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 8; суда еритін калий оксиді (К2О) – 3; Полисахаридтер – 15; хелатты формадағы темір (Fe) (EDDHA) – 0,1; хелатты формадағы Мырыш (Zn) (EDTA) – 0,02; Суда еритін бор (В) – 0,03, Цитокининдер – 0,05
килограмм
2 025,72
494
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы

Свободные Аминокислоты – 4; Общий Азот (N) – 4; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2; Полисахариды – 12; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2
килограмм
1 577,86
495
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты- 40, свободные аминокислоты L- 6, органический углеродод- 11, органическое вещество-30
литр
3 350,00

Бос аминқышқылдары – 4; Жалпы азот (N) – 4; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 6; суда еритін калий оксиді (К2О) – 2; Полисахаридтер – 12; хелатты формадағы темір (Fe) (EDTA) – 0,4; хелатты формадағы Марганец (Mn) (EDTA) – 0,2; хелатты формадағы Мырыш (Zn) (EDTA) – 0,2
килограмм
1 577,86
495
"Zargreen Natural Liquid Fertilizer" органоминералды тыңайтқышы
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, амин қышқылдары- 40, бос амин қышқылдары L- 6, органикалық көміртек- 11, органикалық зат-30
литр
3 350,00

496
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты) - не менее 5, Калий-0,028, оксид магния-0,002, фосфор- 0,015
литр
1 562,00
497
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты) - не менее 4,5, Калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)- 0,45
литр
1 138,40
Приложение 3 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 20 февраля 2023 года № 25
Объем субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических удобрений) на 2023 год
Объем субсидий
6 500 000,0 тысяч тенге

496
"БиоЛип" кешенді тыңайтқышы
органикалық заттар (көмірқышқыл,амин қышқылдары) - 5 кем емес, Калий-0,028, магний оксиді-0,002, фосфор- 0,015
литр
1 562,00
497
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
органикалық заттар (көмірқышқыл, амин қышқылдары) - 4,5 кем емес, Калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)- 0,45
литр
1 138,40
Түркістан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 20 ақпандағы
№ 25 қаулысына 3-қосымша
2023 жылға арналған тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арзандатуға арналған субсидия көлемі
Субсидия көлемі
6 500 000,0 мың теңге