О переименовании переулка села Мадениет сельского округа Мадениет Жалагашского района Кызылординской области
Решение акима сельского округа Мадениет Жалагашского района Кызылординской области от 9 февраля 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2023 года № 8367-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения населения села Мадениет и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок Айнаш Балғабаева в селе Мадениет сельского округа Мадениет в переулок Көшекбай Ералиев.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Мадениет А. Мустафаев

Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылының тұйық көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мәдениет ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 ақпанда № 8367-11 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Мәдениет ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылындағы Айнаш Балғабаева тұйық көшесі Көшекбай Ералиев тұйық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәдениет ауылдық округінің әкімі А. Мустафаев