О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 7 сентября 2023 года № 7-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 8 сентября 2023 года № 7238-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Бәйтерек согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Н. Хайруллин
Приложение к решению
от 7 сентября 2023 года № 7-2
1. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 января 2021 года № 2-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан района Бәйтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6821).
2. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 марта 2022 года № 15-6 "О внесении изменения в решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 января 2021 года № 2-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан района Бәйтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27470).
3. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2022 года № 22-3 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 января 2021 года № 2-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан района Бәйтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30581).
4. Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 2 июня 2023 года № 4-2 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 25 января 2021 года № 2-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан района Бәйтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7190-07).

Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 7-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қыркүйекте № 7238-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Н. Хайруллин
2023 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 7-2 шешіміне қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Бәйтерек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6821 болып тіркелген).
2. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2-3 "Бәйтерек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 28 наурыздағы № 15-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27470 болып тіркелген).
3. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2-3 "Бәйтерек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 қарашадағы № 22-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30581 болып тіркелген).
4. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 2-3 "Бәйтерек ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 2 маусымдағы № 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7190-07 болып тіркелген).