О внесении изменения в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 16 февраля 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 февраля 2024 года № 4672-12
Аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3827), следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №56 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №56
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская общеобразовательная школа № 27" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 села Умирзак, дома № 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 Монтажного управления-3, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29а, 30, 31, 36, 38, 40 улицы Көктем, дома № 2, 4, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 76, 77 улицы Қайсар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 улицы Достық, дома № 1, 1/1, 2, 5, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 51 улицы Ақ маржан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56 улицы Асар, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 60/1, 60/4 улицы Шұғыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 улицы Мамыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 78, 80 улицы Балауса, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47 улицы Арай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 улицы Мереке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 улицы Самал, дома № 1, 3, 5, 7, 13, 13/1 улицы Ынтымақ, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4 улицы Жайлау, дома № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 80 улицы Құлагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 70, 74 улицы Ақ бидай жилого массива "Ақ желкен".";
избирательный участок №59 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №59

Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 4672-12 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№56 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№56 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 27 Өмірзақ жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Өмірзақ ауылының № 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері, Монтаж басқармасы-3 № 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, "Ақ желкен" тұрғын үй алабының Көктем көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29а, 30, 31, 36, 38, 40 үйлері, Қайсар көшесінің № 2, 4, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 76, 77 үйлері, Достық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 үйлері, Ақ маржан көшесінің № 1, 1/1, 2, 5, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 51 үйлері, Асар көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56 үйлері, Шұғыла көшесінің № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 60/1, 60/4 үйлері, Мамыр көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлері, Балауса көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 78, 80 үйлері, Арай көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47 үйлері, Мереке көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері, Самал көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлері, Ынтымақ көшесінің № 1, 3, 5, 7, 13, 13/1 үйлері, Жайлау көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4 үйлері, Құлагер көшесінің № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 80 үйлері, Ақ бидай көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 70, 74 үйлері.";
№59 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№59 сайлау учаскесі

Город Актау, село Умирзак, здание № 205 жилого массива "Оймаша-3".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/5, 38, 38/7, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 49 жилого массива "Оймаша-1", дома № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/3, 78/4, 79, 84, 84/1, 85, 86, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 90, 90/1, 90/2, 102, 102/1, 106/1, 107 жилого массива "Оймаша-2", дома № 11, 101, 101/3, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 111/1, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 119/2, 119/3, 120, 121, 122, 122/1, 122/2, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 164, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176/1, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 194, 195, 196, 197/1, 198/1, 198/3, 198/4, 221, 221/4, 222, 222/1 жилого массива "Оймаша-3" и дома № 1, 4, 25, 33/1, 33/2, 36/2, 36/6, 36/7, 36/10, 36/11, 36/18, 36/26, 36/27, 36/33, 36/34, 36/37, 36/89, 36/93, 36/112, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/72, 38/19, 38/71, 38/73, 38/76, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 50/17, 50/18, 50/19, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 143, 143/1, 206, 259, 259/1, 259/2 микрорайона 21.";
избирательный участок №243 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №243
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская общеобразовательная школа № 27" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 улицы Аққорған, дома № 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50 улицы Жолбаян, дома № 51, 53, 54, 55, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76 улицы Ақмая, дома № 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102 улицы Шыңырау, дома № 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 127, 128 улицы Ақеспе, дома № 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154 улицы Саура, дома № 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 улицы Ақтас, дома № 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 улицы Теректі, дома № 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232 улицы Ақбұлақ, дома № 233, 235, 236, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 258 улицы Қауынды, дома № 259, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 284 улицы Күйкен, дома № 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 313 улицы Манашы, дома № 315, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 332, 333, 334, 335 улицы Қосқұдық, дома № 338, 339, 340, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362 улицы Тасорпа, дома № 363, 364, 366, 367, 368, 370, 371, 372, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 382, 384, 385, 387, 388 улицы Ақсай, дома № 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 улицы Тамшалы, дома № 415, 416, 417, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 434/1, 435, 436, 437, 439, 440 улицы Асар, дома № 441, 442, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 464, 466 улицы Еңселі, дома № 467, 468, 469, 470, 477, 478, 479, 480, 481, 481/1, 482, 483, 484, 488, 489, 490, 491, 492 улицы Сарытас, дома № 495, 496, 497, 499, 500, 501, 502, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 515, 516 улицы Ақсеңгір, дома № 519, 520, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 538, 539, 542, 543, 544 улицы Желтау, дома № 545, 546, 547, 548, 549, 550, 553, 554, 555, 557, 558, 559, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 улицы Ағашты, дома № 571, 572, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 758, 759, 760 улицы Сарша, дома № 590, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 599, 600, 601, 602, 603 улицы Ақсу, дома № 604, 605, 607, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 618 улицы Қаратөбе, дома № 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 улицы Аққұдық, дома № 649, 650, 651, 652, 652/6, 653, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 улицы Жиделі, дома № 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 679/1, 680, 681, 682, 683, 684 улицы Кемер, дома № 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 улицы Шақпақты, дома № 703, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 715, 756 улицы Көгез, дома № 716, 717, 718, 719, 750, 753, 755, 757 улицы Бесоқты, дома № 631, 632, 633, 634, 635, 639, 640, 641, 643, 720, 722, 723, 724, 725, 726, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 751, 752 улицы Тұран жилого массива "Рауан".".

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Оймаша-3" тұрғын үй алабының № 205 ғимараты.
Шекарасы: "Оймаша-1" тұрғын үй алабының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/5, 38, 38/7, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 49 үйлері, "Оймаша-2" тұрғын үй алабының № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/3, 78/4, 79, 84, 84/1, 85, 86, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 90, 90/1, 90/2, 102, 102/1, 106/1, 107 үйлері, "Оймаша-3" тұрғын үй алабының № 11, 101, 101/3, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 111/1, 112, 112/1, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 119/2, 119/3, 120, 121, 122, 122/1, 122/2, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 164, 165, 166, 166/1, 166/2, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176/1, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 194, 195, 196, 197/1, 198/1, 198/3, 198/4, 221, 221/4, 222, 222/1 үйлері және 21-шағын ауданының № 1, 4, 25, 33/1, 33/2, 36/2, 36/6, 36/7, 36/10, 36/11, 36/18, 36/26, 36/27, 36/33, 36/34, 36/37, 36/89, 36/93, 36/112, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/72, 38/19, 38/71, 38/73, 38/76, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 50/17, 50/18, 50/19, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 143, 143/1, 206, 259, 259/1, 259/2 үйлері.";
№243 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№243 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 27 Өмірзақ жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Рауан" тұрғын үй алабының Аққорған көшесінің № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері, Жолбаян көшесінің № 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50 үйлері, Ақмая көшесінің № 51, 53, 54, 55, 57, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76 үйлері, Шыңырау көшесінің № 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102 үйлері, Ақеспе көшесінің № 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 127, 128 үйлері, Саура көшесінің № 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154 үйлері, Ақтас көшесінің № 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 үйлері, Теректі көшесінің № 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 үйлері, Ақбұлақ көшесінің № 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232 үйлері, Қауынды көшесінің № 233, 235, 236, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 258 үйлері, Күйкен көшесінің № 259, 260, 261, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 284 үйлері, Манашы көшесінің № 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 313 үйлері, Қосқұдық көшесінің № 315, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 332, 333, 334, 335 үйлері, Тасорпа көшесінің № 338, 339, 340, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362 үйлері, Ақсай көшесінің № 363, 364, 366, 367, 368, 370, 371, 372, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 382, 384, 385, 387, 388 үйлері, Тамшалы көшесінің № 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 үйлері, Асар көшесінің № 415, 416, 417, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 434/1, 435, 436, 437, 439, 440 үйлері, Еңселі көшесінің № 441, 442, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 464, 466 үйлері, Сарытас көшесінің № 467, 468, 469, 470, 477, 478, 479, 480, 481, 481/1, 482, 483, 484, 488, 489, 490, 491, 492 үйлері, Ақсеңгір көшесінің № 495, 496, 497, 499, 500, 501, 502, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 515, 516 үйлері, Желтау көшесінің № 519, 520, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 538, 539, 542, 543, 544 үйлері, Ағашты көшесінің № 545, 546, 547, 548, 549, 550, 553, 554, 555, 557, 558, 559, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 үйлері, Сарша көшесінің № 571, 572, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 758, 759, 760 үйлері, Ақсу көшесінің № 590, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 599, 600, 601, 602, 603 үйлері, Қаратөбе көшесінің № 604, 605, 607, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 618 үйлері, Аққұдық көшесінің № 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 үйлері, Жиделі көшесінің № 649, 650, 651, 652, 652/6, 653, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 үйлері, Кемер көшесінің № 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 679/1, 680, 681, 682, 683, 684 үйлері, Шақпақты көшесінің № 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 үйлері, Көгез көшесінің № 703, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 715, 756 үйлері, Бесоқты көшесінің № 716, 717, 718, 719, 750, 753, 755, 757 үйлері, Тұран көшесінің № 631, 632, 633, 634, 635, 639, 640, 641, 643, 720, 722, 723, 724, 725, 726, 729, 730, 731, 732, 733, 734, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 751, 752 үйлері.".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Актау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Актау У. Тналиев
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская территориальная
избирательная комиссия

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі У. Тналиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы