О признании утратившими силу некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15 марта 2024 года № 95. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 2 апреля 2024 года № 10165-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аркалыкского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 15 марта 2024 года
№ 95
Перечень утративших силу некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
1. Решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аркалыкского городского маслихата" от 20 марта 2018 года № 164 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7703).
2. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 20 марта 2018 года № 164 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аркалыкского городского маслихата" от 29 апреля 2022 года № 118;
3. Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 20 марта 2018 года № 164 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аркалыкского городского маслихата" от 21 апреля 2023 года № 18.
4. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 20 марта 2018 года № 164 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аркалыкского городского маслихата" от 26 июля 2023 года № 44.

Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 95 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 10165-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 95 шешіміне
қосымша
Арқалық қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Арқалық қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 164 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7703 болып тіркелген) шешімі;
2. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2018 жылғы 20 наурыздағы № 164 "Арқалық қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 118 шешімі;
3. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2018 жылғы 20 наурыздағы № 164 "Арқалық қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 18 шешімі;
4. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2018 жылғы 20 наурыздағы № 164 "Арқалық қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 26 шілдедегі № 44 шешімі.