О внесении изменений в решение акима Казталовского района от 30 января 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района"
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 8 января 2024 года № 1. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2024 года № 7322-07
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казталовского района "Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района" от 30 января 2013 года №1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3192) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строки, порядковые номера 3,9,12, 19, 23,25, 30, 33, 47 исключить,
строку, порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
"
2
№220
улицы Темира Масина, Махамбета Өтемісұлы, Исатай Тайманұлы, Мухтара Ауэзова, Сериккали Жакыпова, Мажита Жунисова, Токтара Аубакирова, Динмухамед Конаева, 50 лет Победы, Шыныбай Шарафутдинова, Шакай Мергалиева, Юрий Гагарина, Алии Молдагуловой, Сагита Садыкова, Абай Құнанбаева, Саткана Даниялова, Хабиболла Жакупова, Уакап Жумасеитова, Дины Нұрпейісовой, Ғұмар Қараша, Подстанция, Ветстанция, Мухамбет Салык Бабажанова, Алиби Жанкельдина, Хиуаз Доспановой, Астана, Мангилик Ел, Сұлтан Бейбарыс, Алихана Бокейханова, Құрманғазы Сағырбайұлы в селе Казталов
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Казталовский сельский округ, село Казталов, улица Шыныбай Шарафутдинова №23, здание коммунального государственного учреждения "Казталовская школа-лицей отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
";
строку, порядковый номер 8 изложить в новой редакции
"
8
№226
села Ажибай, Кызылту, Саралжын, сельскохозяйственные пункты Агашуй, Акбасты, Кердери, Мангур, Кыркуль, Лекер, Шункыркуль, Жанабаз, Ворошилов, Мерали, Нурали, Туйекудык, Калабай
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Бирикский сельский округ село Ажибай, улица Мадениет №24 , здание Ажибайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
";
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
№228
села Нурсай, Мереке, сельскохозяйственные пункты Амирали, Туржан, Кырыкбиток, Сагыз, Кенбоз, Калпак, Топыш, Иткара, Бригада, Теренкуль, Карой, Байкуль, Акболат, Шора, Сазанды, Коныр, Миляж, Молдаш
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Теренкульский сельский округ, село Нурсай, улица Желтоқсан №5, здание Нурсайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
";
строку, порядковый номер 17 изложить в новой редакции:
"
17
№235
села Болашак, Аккурай, сельскохозяйственные пункты Калганов, Васькин, Садык, Камыстыкуль, Камай, Молотково, Шильный Балка, Текебай, Тущы Кудук, Кашка
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Болашакский сельский округ, село Болашак, улица Жаңа Тұрмыс №2, здание Болашакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
";
строку, порядковый номер 22 изложить в новой редакции:
"
22
№240

Казталов ауданы әкiмiнiң 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 1 "Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 қантардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қантарда № 7322-07 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Казталов ауданы әкімінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 1 "Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3192 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 3,9,12,19, 23,25,30,33,47-жолдар алынып тасталсын,
реттік нөмірі 2-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
№220
Казталов ауылындағы Темір Масин, Махамбет Өтемісұлы, Исатай Тайманұлы, Мұхтар Әуезов, Серікқали Жақыпов, Мәжит Жүнісов, Тоқтар Әубәкіров, Дінмұхамед Қонаев, Жеңістің 50 жылдығы, Шыныбай Шарафутдинов, Шақай Мерғалиев, Юрий Гагарин, Әлия Молдағұлова, Сағит Садықов, Абай Құнанбаев, Сатқан Даниялов, Қабиболла Жақыпов, Уақап Жұмасейітов, Дина Нұрпейісова, Ғұмар Қараш, Подстанция, Ветстанция, Мұхамбет Салық Бабажанов, Әліби Жанкелдин, Хиуаз Доспанова, Астана, Мәңгілік Ел, Сұлтан Бейбарыс, Әлихан Бөкейханов, Құрманғазы Сағырбайұлы көшелері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, Казталов ауылы, Шыныбай Шарафутдинов көшесі №23, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Казталов мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
";
реттік нөмірі 8-жол жаңа редакцияда жазылсын
"
8
№226
Әжібай, Қызылту, Саралжын ауылдары, Ағашүй, Ақбасты, Кердері, Мәңгүр, Қыркөл, Лекер, Шұңқыркөл, Жаңабаз, Ворошилов, Мерәлі, Нұрәлі, Түйеқұдық, Қалабай ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бірік ауылдық округі, Әжібай ауылы, Мәдениет көшесі №24 "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Әжібай ауылдық клубының ғимараты
реттік нөмірі 10-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
№228
Нұрсай, Мереке ауылдары, Әмірәлі, Тұржан, Қырықбиток, Сағыз, Кеңбоз, Қалпақ, Топыш, Итқара, Бригада, Тереңкөл, Қарой, Байкөл, Ақболат, Шора, Сазанды, Қоңыр, Миляж, Молдаш ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Теренкөл ауылдық округі, Нұрсай ауылы, Желтоқсан көшесі №5, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Нұрсай ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмері 17-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
17
№235
Болашақ, Аққурай ауылдары, Калганов, Васькин, Садық, Қамыстыкөл, Қамай, Молотково, Шильный Балка, Текебай, Тұщы Құдық, Кашка ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Болашақ ауылдық округі, Болашақ ауылы, Жаңа Тұрмыс көшесі №2, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Болашақ ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмері 22-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
22
№240

села Акпатер, Кишиталдыкудук, сельскохозяйственные пункты Байтурган 1, Байтурган 2, Жагор, Сексенбай, Каракобик, Такырсуат, Беркали, Караагаш-1, Караагаш-2, Жаман Шубар, Болекшубар, Мешин, Канаткобик, Косортан
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Акпатерский сельский округ, село Акпатер, улица Акпатер №25, здание Акпатерского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
";
строку, порядковый номер 24 изложить в новой редакции:
"
24
№242
села Талдыкудуқ, Хайруш,сельскохозяйственные пункты Таскутыр, Атыгара, Урпек-1, Итмурын ,Урпек -2, Теренкудык, Суирген
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Талдыкудукский сельский округ, село Талдыкудуқ, улица С.Есетова №8, здание Талдыкудукского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
";
строку, порядковый номер 29 изложить в новой редакции:
"
29
№247
села Караузен, Серик, зимовки Шахат, Қарасу, Кузьма, Стан, Николай аула, Жаңаорын, Ащыкудык-1, Ащықұдық-2, Жабайкин, Темирастау
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Караузенский сельский округ, село Қараузен, улица Жубана Молдагалиева, №1, здание Караузеньского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
";
строку, порядковый номер 31, изложить в новой редакции:
"
31
№249
села Талдыапан, Бейстерек, сельскохозяйственные пункты Улкенкул, Талсай, Алмасад-1, Алмасад–2, Костанбай
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Талдыапанский сельский округ, село Талдыапан, улица Бейбітшілік, №4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Талдыапан отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
строку, порядковый номер 34, изложить в новой редакции:
"
34
№252
село Кайшакудук, сельскохозяйственные пункты Карагай, Жади-1, Жади-2, Пашка-1, Пашка-2, Бестентек, Отызкебен, Байбоз-2
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Талдыапанский сельский округ, село Кайшакудук, улица Достык №3, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қайшақұдық отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
";
строку, порядковый номер 40, изложить в новой редакции:
"
40
№258
улицы Пангерей Сейфуллина, Газиза Лукманова, Каиргазы Имашева в селе Казталов, село Сексенбаев, зимовки Бек, Сайкудук, Майтан, Шокак, Мышым, Қарасу, Алтыбаз, Нугман
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Казталовский сельский округ, село Казталов, улица Құрманғазы Сағырбайұлы № 3, здание бывшей средней школы
";
строку, порядковый номер 46, изложить в новой редакции:
"
46
№264
села Ащысай, Бостандык, зимовки Дауылбай, Бестентек, Даукара, Шолак Копа, Ащыкудук
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Карасуский сельский округ, село Ащысай, улица Ащысай №15, здание Ащысайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
".

Ақпәтер, Кішіталдықұдық ауылдары, Байтұрған 1, Байтұрған 2, Жагөр, Сексенбай, Қаракөбік, Тақырсуат, Беркәлі, Қараағаш-1, Қараағаш-2, Жәмән Шұбар, Бөлек Шұбар, Мешін, Қанаткөбік, Қосортан ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Ақпатер ауылдық округі, Ақпатер ауылы, Ақпатер көшесі №25, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ақпатер ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмірі 24 -жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
24
№242
Талдықұдық, Хайрош ауылдары, Таскүтір, Атықара, Үрпек-1, Итмұрын ауылы, Үрпек-2, Тереңқұдық, Сүйірген ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылдық округі, Талдықұдық ауылы, С.Есетов көшесі №8, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Талдықұдық ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмірі 28 -жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
29
№247
Қараөзен, Серік ауылдары, Шахат, Қарасу, Кузьма, Стан, Николай аула, Жаңаорын, Ащықұдық - 1, Ащықұдық - 2, Жабайкин, Темірастау ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараөзен ауылдық округі, Қараөзен ауылы, Жұбан Молдағалиев көшесі №1, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қараөзен ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмірі 31-жол жаңа редакцияда жазылсын
"
31
№249
Талдыапан, Бейістерек ауылдары, Үлкенкөл, Талсай, Алмасад -1, Алмасад – 2, Қостанбай ауылшаруашылығы мекендері.
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдыапан ауылдық округі, Талдыапан ауылы, Бейбітшілік көшесі №4, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Талдыапан жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
";
реттік нөмірі 34-жол жаңа редакцияда жазылсын
"
34
№252
Қайшақұдық ауылы, Қарағай, Жәди-1, Жәди-2, Пашка-1, Пашка-2, Бестентек, Отызкебен, Байбоз-2 ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдыапан ауылдық округі, Қайшақұдық ауылы, Достық көшесі №3, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Қайшақұдық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
";
реттік нөмірі 40-жол жаңа редакцияда жазылсын
"
40
№258
Казталов ауылындағы Пангерей Сейфуллин, Ғазиз Лұқманов, Қайырғазы Имашев көшелері, Сексенбаев ауылы, Бек, Сайқұдық, Майтан, Шоқақ, Мышым, Қарасу, Алтыбаз, Нұғман ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі №3, бұрынғы орта мектеп ғимараты
";
реттік нөмірі 46-жол жаңа редакцияда жазылсын
"
46
№264
Ащысай, Бостандық ауылдары, Дауылбай, Бестентек, Дәуқара, Шолақ Қопа, Ащықұдық қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қарасу ауылдық округі, Ащысай ауылы, Ащысай көшесі №15, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ащысай ауылдық клубының ғимараты

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казталовского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Казталовского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казталовского района А. Саркулов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная комиссия
Казталовская районная

2. "Казталов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казталов ауданының әкімі А. Саркулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Казталов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы