Об объявлении Указа Президента Республики Казахстан "О порядке решения вопросов, связанных с написанием фамилий и отчеств лиц казахской национальности"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 апреля 1996 г. N 154. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 1996 г. N 236. Отменен - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 года N 124 (P050124)
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан "О порядке решения вопросов, связанных с написанием фамилий и отчеств лиц казахской национальности" от 2 апреля 1996 года приказываю:
1. Утвердить и ввести в действие с 1 мая 1996 года Инструкцию "О порядке написания в паспортах и удостоверениях личности фамилии, имени и отчества лиц казахской национальности в соответствии с исторически сложившимися традициями казахского народа". (Приложение N 1).
2. Начальникам УВД областей, ГУВД гор. Алматы организовать изучение настоящей Инструкции личным составом органов внутренних дел, работниками паспортных аппаратов, адресных бюро и обеспечить ее исполнение.
3. Контроль за выполнением приказа возложить на Главное управление паспортной и визовой работы МВД Республики Казахстан.
Министр
Приложение N 1
к приказу МВД РК
от 30 апреля 1996 г. N 154
Согласовано                        Согласовано
Председатель Государственного     Председатель Государственного
комитета по национальной           следственного комитета
безопасности                   Республики Казахстан
от 27 апреля 1996 г.             от 29 апреля 1996 года
Инструкция
о порядке написания в паспортах и
удостоверениях личности фамилий, имен
и отчеств лиц казахской национальности
в соответствии с историческими сложившимися
традициями казахского народа
Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года "О порядке решения вопросов, связанных с написанием фамилий и отчеств лиц казахской национальности".
1. При обращении лиц казахской национальности в паспортные подразделения УВД-ГОРОВД с ходатайствами о написании их фамилии, имени, отчества в соответствии с исторически сложившимися традициями казахского народа заявления регистрируются и рассматриваются в порядке, предусмотренном Указом Президента Республики Казахстан от 19.06.95 г. "О порядке рассмотрения обращений граждан". После рассмотрения руководством УВД-ГОРОВД заявления передаются на исполнение в паспортные аппараты.
Заявление пишется в произвольной форме с указанием желаемой фамилии, имени, отчества на казахском или русском языках, а также серии, номера, даты и наименования органа выдачи документа, подлежащего замене.

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ұлты қазақ азаматтарының тегi мен әкесiнiң атын жазуға байланысты мәселелердi шешу тәртiбi туралы" Жарлығын жариялау жөнiнде"
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi 1996 жылғы 30 сәуiрдегі N 154 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 23 желтоқсанда N 236 тіркелді. Қолданылуы тоқтатылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 2 сәуiрдегi "Ұлты қазақ азаматтарының тегi мен әкесiнiң атын жазуға байланысты мәселелердi шешу тәртiбi туралы" Жарлығын орындау мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақ халқының қалыптасқан тарихи дәстүрлерiне сәйкес, ұлты қазақ азаматтарының паспорттары мен жеке басының куәлiктерiне олардың тегiн, есiмiн және әкесiнiң есімiн жазу тәртiбi жөнiндегi" Нұсқау (Қосымша N 1) 1996 жылдың 1 мамырынан бастап бекiтiлсiн және күшiне енгiзiлсiн.
2. Облыстық IIБ, Алматы қаласының IIББ басшылары iшкi iстер органдарының жеке құрамымен, паспорт аппараттары, мекен-жай бюросының қызметкерлерiмен осы Нұсқауды зерделеу жұмыстарын ұйымдастырсын және оның орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы IIМ паспорт және виза жұмысы жөнiндегi Бас басқармаға жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер Министрi
Iшкi әскерлер қолбасшысы
Iшкi қызмет генерал-майоры
N 154 30.04. 1996 ж.
ҚР IIМ бұйрығына
N 1 қосымша
"Келiсiлген"                       "Келiсiлген"
Қазақстан Республикасы             Қазақстан Республикасы
Ұлттық саясаты жөнiндегi           Мемлекеттiк тергеу
мемлекеттiк комитетiнiң            комитетiнiң төрағасы
төрағасы                           бiрiншi орынбасары
Қазақ халқының қалыптасқан тарихи дәстүрлерiне
сәйкес, ұлты қазақ азаматтарының паспорттары
мен жеке басының куәлiктерiне олардың тегiн,
есiмiн және әкесiнiң есiмiн жазу тәртiбi туралы
НҰСҚАУ
Осы Нұсқау Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 2 сәуiрдегi "Ұлты қазақ азаматтарының тегi мен әкесiнiң есiмiн жазуға байланысты мәселелердi шешу тәртiбi жөнiндегi" Жарлығына сәйкес әзiрлендi.
1. Ұлты қазақ азаматтары IIБ-ның, Қалалық Iшкi iстер бөлiмiнiң паспорт бөлiмшелерiне, олардың тегi, есiмiн және әкесiнiң есiмiн жазу туралы өтiнiш жасаса, қазақ халқының қалыптасқан тарихи дәстүрлерiне сәйкес, мұндай өтiнiштер Қазақстан Республикасы Президентiнiң 19.06.95 ж. "Азаматтардың өтiнiштерiн қарастыру тәртiбi жөнiндегi" Жарлығында ескерiлген тәртiппен тiркеледi және қарастырылады. IIБ, Қалалық iшкi iстер бөлiмiнiң басшылығы өтiнiштердi қарастырғаннан кейiн, олар паспорт аппараттарына орындауға берiледi.
Өтiнiштер азаматтың өз қалауы бойынша тегiн, есiмiн және әкесiнiң есiмiн қазақ немесе орыс тiлдерiнде, сондай-ақ айырбасталатын құжаттың сериясы, нөмiрi, берiлген уақыты және оны берген органның атауы көрсетiлiп, еркiн түрде жазылады.

К заявлению прилагается копия (ксерокопия, фотокопия) одного из документов, предусмотренного пунктом 8 "Инструкции о порядке применения Положения о паспортной системе в Республике Казахстан", утвержденной приказом МВД РК от 27.10.1994 г. N 283 (подлинник этого документа предъявляется лично), а именно:
- свидетельство о рождении (при получении паспорта впервые)
- паспорт (удостоверение личности), подлежащий замене
- удостоверение личности для офицеров, прапорщиков, сверхсрочнослужащих Вооруженных сил Республики Казахстан
- загранпаспорт (для граждан Республики Казахстан, постоянно проживающих за границей)
- справка о принятии гражданства Республики Казахстан или о признании гражданином Республики Казахстан
- справка об освобождении для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (приемника-распределителя), если они до освобождения не имели паспортов, удостоверений личности или последние у них утрачены
- справка формы 9, выданная органом внутренних дел.
При необходимости могут быть затребованы дополнительные материалы, подтверждающие обоснованность ходатайства.
2. С целью установления разыскиваемых лиц, при обращении с заявлениями об изменении фамилии, имени, отчества, заявители проверяются по учетам ИЦ УВД(МВД), ГСК и адресного бюро. При отсутствии материалов, препятствующих удовлетворению ходатайства, паспортным подразделением выносится заключение, утверждаемое руководством УВД-ГОРОВД (прил. N 1).
В случае представления заявителем ложных сведений ходатайства остаются без удовлетворения.
3. На заявителя заполняется формуляр Ф-1 (прил. N 2). В поле 1 формуляра указывается причина выдачи паспорта, удостоверения личности - "04" (перемена фамилии, имени, отчества). В поле 3 формуляра записывается по желанию на казахском или русском языке фамилия, в поле 4 - имя, а в поле 5 - отчество с исключением несвойственных казахскому языку аффиксов (ов, ев, ова, ин, ина, н, на, ович, овна, евна), но с сохранением корневых основ фамилии и отчества. При этом к имени отца при написании отчества добавляются слитно окончания "улы-улы", "кызы-кызы" в зависимости от пола лица, например:
Наурызбай Болат Керимулы или Наурызбай Болат Керiмулы
Наурызбай Жанат Керимкызы или Наурызбай Жанат Керiмкызы.
Кроме того, транскрибируются на русском языке такие фамилии, например: Джандосов Джумабай - как Жандосов Жумабай, Валиев Джапар - как Уалиев Жапар, Чоканов Рыскали - как Шоканов Ырыскали, Сарсембаева Асем - как Сарсембаева Эсем - и т.п.

Өтiнiшке ҚР IIМ 27.10.1994 ж. N 283 бұйрығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасы паспорт жүйесi туралы Ереженi қолдану тәртiбi жөнiндегi Нұсқаудың" 8 пунктiнде ескерiлген құжаттардың бiрiнiң көшiрмесi (ксерокөшiрмесi, фотокөшiрмесi) қосымша тiркеледi, ал нақты түрде мыналар:
- тууы туралы куәлiк (алғашқы паспорт алу кезiндегi)
- айырбасталатын паспорт (жеке басының куәлiгi)
- Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң офицерлерi, прапорщиктерi, мерзiмдi қызметтен тыс қызметкерлерi үшiн жеке басының куәлiгi
- шетелдiк паспорт (шетелде тұрақты мекендейтiн Қазақстан Республикасының азаматтары үшiн)
- Қазақстан Республикасының азаматтығын қабылдау немесе Қазақстан Республикасының азаматы ретiнде тану туралы анықтама
- егер сотталғанға дейiн паспорты, жеке басының куәлiгi болмаса немесе осы құжаттары жоғалған болса, бас еркiнен айыру орындарынан (қабылдау-бөлу орнынан) босатылған азаматтар үшiн босатылуы жөнiндегi анықтама
- iшкi iстер органдары арқылы берiлген N 9 формадағы анықтама.
Қажет болған жағдайда өтiнiшке негiз болатын қосымша материалдар да талап етiлуi мүмкiн.
2. Iздеу салынған адамдарды анықтау мақсатында, тегiн, есiмiн, әкесiнiң есiмiн өзгерту жөнiндегi өтiнiштердi қарастыру кезiнде, өтiнiш берушi адамдар IIБ (IIМ) АО (анықтамалық орталығының), МТК (Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң) және мекен-жай бюросының тiзiмдерi бойынша тексерiледi. Азаматтың өтiнiшiн қанағаттандыруға кедергi болатын мәлiметтер болмаса, паспорт бөлiмшесi IIБ, Қалалық iшкi iстер бөлiмiнiң басшылығы бекiткен қорытындыны (қосымша N 1) шығарады.
Өтiнiш берушi жалған мәлiметтер ұсынатын жағдайда, оның өтiнiшi қанағаттандырылмайды.
3. Өтiнiш берушi адам туралы мәлiметтер Ф-1 формулярға толтырылады (қосымша N 2). Формулярдың 1-шi жолында паспорт, жеке басының куәлiгiн - "04" (тегiн, есiмiн және әкесiнiң есiмiн өзгерту) беру себебi көрсетiледi. Формулярдың 3-шi жолында қазақ және орыс тiлдерiнде өз қалауымен азаматтың тегi, 4-шi жолда - есiмi, ал 5-шi жолда - қазақ тiлiне тән емес (ов, ев, ова, ева, ин, ина, н, на, ович, евич, овна, евна), аффикстерiн алып тастай отырып, алайда тегi мен әкесiнiң есiмiнiң түбiрлiк негiзi сақталынып жазылады. Бұл ретте әкесiнiң есiмiн жазған кезде, оған азаматтың жынысына қарай "ұлы" немесе "қызы" сөздерi қосылып, бiрге жазылады, мысалы:
Наурызбай Болат Керiмұлы немесе Наурызбай Болат Керимулы.
Наурызбай Жанат Керiмқызы немесе Наурызбай Жанат Керимкызы.
Бұдан басқа, мынадай тектер орыс тiлiнде былайша транскрипцияланады, мысалы: Джандосов Джумабай - Жандосов Жұмабай ретiнде, Валиев Джапар - Уалиев Жапар ретiнде, Чоканов Рыскали - Шоканов Ырыскали ретiнде, Сәрсембаева Асем - Сәрсембаева Әсем ретiнде - және т.б.

Ниже поля 4 и поля 5 записываются прежние имя и отчество, в поле 6 - прежняя фамилия. Аналогично заполняется и корешок квитанции, который после получения заявителем паспорта (удостоверения личности) передается лицам, ответственным за регистрацию и соблюдение правил паспортной системы, или лицу, уполномоченному на ведение паспортной работы для внесения изменений в домовую книгу или поквартирную карточку.
В случае отсутствия в представленных документах фамилии заявителя, например: "Болат Керимулы", в графе "фамилия-тегi" пишется - Керимулы (Керимулы Болат или Керимулы Болат).
Все иные вопросы связанные с изменением фамилии, имени, отчества решается в установленном порядке через органы ЗАГСа в соответствии с нормативно-правовыми актами Республики Казахстан.
Одновременно в адресное бюро по месту прописки (регистрации) заявителя направляется в 1 экземпляре адресный листок прибытия (форма 14-п), заполенный с указанием обеих фамилий и отчеств заявителя, причем новые фамилия и отчество записываются первыми, а прежние рядом в скобках (приложение N 3).
Если ранее заявителю паспорт (удостоверение) выдавался другим органом внутренних дел, то в этот орган (только на территории Республики Казахстан) направляется сообщение об оформлении нового паспорта с изменением фамилии, имени, отчества для внесения этих сведений в формуляр Ф-1 (на свободном месте справа и ниже поля 14). В случае выдачи прежнего и нового паспорта одним и тем же органом внутренних дел - новый формуляр Ф-1 приобщается к прежнему формуляру Ф-1 и они хранятся вместе в действующей картотеке.
Об изменении фамилии, имени, отчества ранее судимых лиц направляется сообщение в ИЦ УВД, (МВД), ГСК для внесения изменений в оперативно-справочную картотеку.
4. Заявления с материалами об изменении фамилии, имени, отчества выделяется в отдельное номенклатурное дело и хранятся наравне с заявлениями Ф-1 о выдаче паспорта (удостоверения личности) в течение 75 лет.
Главное управление паспортной
и визовой работы МВД РК
Приложение N 1
Утверждаю
_______________________________
(Начальник органа внутренних
_______________________________
дел, звание, Ф.И.О.)
_______________________________
(подпись)
"__"___________________199__г.
Заключение
по результатам проверки заявления гражданина(ки)
_________________________об изменении в паспорте
(Ф.И.О.)
Фамилии, имени, отчества (ненужное зачеркнуть)
Проверкой по заявлению гр-на(ки)_______________________________
(фамилия, имя, отчество)
____________________________________________________________________
(число, месяц, год рождения, место рождения,
____________________________________________________________________
место жительства)
установлено, что ему (ей)___________________________________________
(наименование органа внутренних дел)
"___"______19___г. был выдан паспорт (удостоверение) серии___N______
Гр-н(ка)__________________________"___"_________________199__г.
(фамилия, имя, отчество)
обратилась с заявлением об изменении в паспорте (удостоверении)
фамилии, имени, отчества на_________________________________________
В подтверждение ходатайства представлены:______________________
____________________________________________________________________
П О Л А Г А Л  Б Ы:
Удовлетворить (отклонить) ходатайство гр-на(ки)
____________________________________________________________________
(ненужное зачеркнуть)
об изменении фамилии (имени, отчества) на _____________________
____________________________________________________________________
Начальник _____________________________________________________
(паспортного подразделения, звание, Ф.И.О.)
"____"____________199___г.             _____________________
(подпись)
Приложение N 2
к Инструкции п.3
Заявление на выдачу паспорта          Удостоверение личности

4-шi мен 5-шi жолдардан төменде азаматтың бұрынғы есiмi мен әкесiнiң есiмi, ал 6-шы жолда тегi бұрынғысынша жазылады. Өтiнiш берушi азамат паспорт (жеке басының куәлiгiн) алғаннан кейiн, квитанция түбiршегi де осыған ұқсас толтырылады және ол паспорт жүйесi тәртiбiн қадағалау және оларды тiркеуге алуға жауапты адамға немесе үй кiтабы немесе пәтер карточкасына өзгертулер енгiзу үшiн паспорт жұмысын жүргiзетiн уәкiл адамға тапсырылады.
Ұсынылған құжаттарда өтiнiш берушiлердiң тектерi жоқ болса, мысалы: "Болат Керимулы", онда "фамилия - тегi" деген графаға - Керимулы (Керимулы Болат немесе Керiмұлы Болат) деп жазылады.
Азаматтардың тегiн, есiмiн, әкесiнiң есiмiн өзгертуге байланысты барлық өзге мәселелер Қазақстан Республикасының құқықтық-нормативтiк актiлерiне сәйкес, АХАТ органдары арқылы бекiтiлген тәртiппен шешiледi.
Тiркелiм (тiркеу) орны бойынша мекен-жай бюросына өтiнiш берушi азаматтың келуi жөнiндегi мекен-жай қағазы (14-п формадағы) бiр данада жiберiледi. Ол өтiнiш берушiнiң екi тегi мен әкесiнiң есiмi көрсете отырылып толтырылады, және де жаңа тегi мен әкесiнiң есiмi бiрiншi жазылып, оның қатарына жақшаның iшiне бұрынғы тегi мен әкесiнiң есiмi жазылады (қосымша N 3).
Егер өтiнiш берушi азамат бұрын паспортты (куәлiктi) басқа iшкi iстер органынан алса, онда сол органға (Қазақстан Республикасының аумағында ғана) оның тегiне, есiмiне және әкесiнiң есiмiне өзгерту енгiзiлген жаңа паспорт толтыру туралы мәлiмдеме жiберiледi. Бұл мәлiметтер Ф-1 формулярға (оң жағындағы бос орынға және 14-шi жолдан төмен) жазу үшiн қажет. Егер бұрынғы және жаңа паспортты бiр ғана iшкi iстер органы берсе, онда Ф-1 жаңа формуляр Ф-1 бұрынғы формулярға бiрiктiрiлiп, олар картотекада сақталады.
Оперативтiк-анықтамалық картотекаға өзгерту енгiзу үшiн, бұрын сотталған адамдардың тегiн, есiмiн, әкесiнiң есiмiне өзгерту жөнiнде IIБ-ның Ақпарат  орталығына (IIМ), МТК-не мәлiмдеме жiберiледi.
4. Азаматтардың тегiн, есiмiн және әкесiнiң есiмiн өзгерту жөнiндегi материалдармен бiрге олардың өтiнiштерi жеке номенклатуралық iс қағазына тiркеледi және паспорт (жеке басы куәлiгiн) беру туралы Ф-1 өтiнiштерiмен қатар 75 жыл ағымында сақталады.
ҚР IIМ паспорт және виза жұмысы
жөнiндегi Бас басқармасы
Нұсқаудың N 2 п.
N 1 Қосымша
"Бекiтемiн"
____________________________
(Iшкi iстер органдарының
____________________________
бастығы, атағы, тегi,
____________________________
есiмi, әкесiнiң есiмi)
____________________________
(Қолы)
"  " _______________ 199__ж.
Паспортта тегiн, есiмiн, әкесiнiң есiмiн (керек
емесi сызылып тасталсын) өзгерту жөнiндегi азамат(ша)
______________________________________________________
(тегi, есiмi, әкесiнiң есiмi)
өтiнiшiн тексеру нәтижелерi бойынша
ҚОРЫТЫНДЫ
Азамат(ша)_________________________________________________________
(тегi, есiмi, әкесiнiң есiмi)
___________________________________________________________________
(туған күнi, айы, жылы, туған жерi,
___________________________________________________________________
мекен-жайы)
өтiнiшiн тексеру барысында, оған " " ___________ 199__ж.
___________________________________________________________________
(iшкi iстер органдарының аталуы)
арқылы, сериясы _______ N ___паспорт (куәлiк) берiлгенi анықталды.
Азамат(ша) ________________________________ " " ___________199__ж.
тегiн, есiмiн, әкесiнiң есiмiн паспортқа (куәлiкке) былайша________
_________________________________өзгертiп жазу туралы өтiнiш жасады.
Өтiнiштi растауға мыналар ұсынылды: _______________________________
___________________________________________________________________
Азамат(ша)__________________________тегiн (есiмiн, әкесiнiң есiмiн)
былайша___________________________________________өзгерту туралы
өтiнiшi қанағаттандырылсын (рұқсат етiлмесiн) деп
__________________________________________________
(керек емесi сызылып тасталсын)
ЕСЕПТЕЙМIН
______________________ Бастығы _______________________________
(паспорт бөлiмшесiнiң)        (атағы,тегi,есiмi,әкесiнiң есiмi)
" " _______________199_ж.           _________________
(қолы)

Ул. Кабанбай батыра, 17-2-15
За выдачу паспорта/удостоверения личности/ оплачено __________тенге
Сумма
---------------------------------------------------------------------
Квитанция на получение:                    Заявление
N 0000000
Гражданин/ка/   Паспорта БДДЩ  Удостоверения личности БДДДДДДДЩ
Наурызбай            Болат          Керiмулы
БДДДДДДДДДДДДДДЩ БДДДДДДДДДДЩ  БДДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
Фамилия           Имя            Отчество
4.05.96 г.
____________
дата
Принято заявление на выдачу паспорта/удостоверения личности/и
получено
2
14 Семейное положение БДЩ Не женат/не замужем-1 Женат/замужем-2
Вдовец/вдова-3 Разведен/разведена-4
Наурызбай        Гульнар       Галымкызы
БДДДДДДДДДДДДДДЩ БДДДДДДДДДДЩ  БДДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
Фамилия           Имя            Отчество
Ахметова         Алматы обл. Кеген ауд. АХАТ   19810504
БДДДДДДДДДДДДДДЩ БДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ БДДДДДДДДДДДДДДЩ
Гражданский код   Орган ЗАГСа                  Дата регистрации
супруга                                        брака
15 Дети до 16 лет
Наурызбай     іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
БДДДДДДДДДДЩ   і Фамилия               і Фамилия
Фамилия       і                       і
Аскар         і                       і
БДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
Имя          і  Имя                  і  Имя
Болатулы      і                       і
БДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
Отчество      і Отчество              і Отчество
19821207      і                       і
БДДДДДДДДДДДЩ  іБДДДДДДДДДДДЩ          іБДДДДДДДДДДДЩ
Дата рождения і Дата рождения         і Дата рождения
ДДДДДДДДДДДДДДДЕДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДЕДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і16 Отец                і17 Мать
і Наурызбаев            і Наурызбаева
іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
і Фамилия               і Фамилия
і                       і
і Керим                 і  Карлыгаш
іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
і  Имя                  і  Имя
і                       і
іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ   іБДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
і Отчество              і Отчество
і 19350315              і 19360516
іБДДДДДДДДДДДЩ          іБДДДДДДДДДДДЩ
і Дата рождения         і Дата рождения
02 III-NА 565437
18 Паспорт(удостоверение) выдан на основании БДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
19860214
19 БДДДДДДДДДДДЩ
дата выдачи
Алматы обл. Кеген iii
20 БДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДЩ
Орган выдачи
21 Паспорт N БДДДДДДДДДЩ/Удостоверение личности N БДДДДДДДДДЩ
Получил "____"_____________199__г._____________________
Подпись
Начальник паспортной службы ____________  ___________________
Подпись           Фамилия
Приложение N 3
к Инструкции N 3
Форма N 14-П
АДРЕСНЫЙ ЛИСТОК ПРИБЫТИЯ

Қабанбай батыр көш., 17-2-15
Паспорт,жеке куәлiк берген үшiн төленген/   ___________________теңге
За выдачу/удостоверения личности/оплачено      сомасы/сумма
--------------------------------------------------------------
Паспорт,жеке куәлiгiн алуға арналған квитанция/    Арыз/Заявление
квитанция на получение:                             N00000
Азамат(ша)           Паспорта    Удостоверения личности
гражданин(ка)  Наурызбай             Болат            Керiмұлы
________________     _________________   ______________________
тегi/фамилия          аты/имя          әкесiнiң аты/отчество
4.05.96.           Паспорт, жеке куәлiгiн алуға арналған арыз
_________________   қабылданды және теңге алынды
күнi/дата        Принято заявление на выдачу паспорта/
удостоверения личности/и получено
14  От басы    Үйленген тұрмысқа  Үйленген    Жесiр    Ажырасқан
жағдайы    шықпаған/не женат  тұрмысқа   вдовец/   разведен/
Семейное   не замужем         шыққан     вдова     разведена
положение                     женат/
замужем
Наурызбай             Гульнар           Ғалымқызы
Зайыбының тегi/            Аты/имя        әкесiнiң аты/отчество
фамилия супруга
Ахметова             Алматы обл. Кеген ауд. АХАТ 19810504
Зайыбының азаматтық коды  АХАЖ мекемесi/орган загса   Некенi тiркеу
Гражданский код супруга                               күнi/дата
регистрации
брака
15. 16 жасқа толмаған балалар/дети до 16 лет
Наурызбай
___________________ _________________ _____________________
Тегi/фамилия        Тегi/фамилия      Тегi/фамилия
Асқар
__________________  _________________ _____________________
Аты/имя             Аты/имя            Аты/имя
Болатұлы
____________________  _________________ _____________________
Әкесiнiң аты/отчество  Әкесiнiң аты/Отчество  Әкесiнiң аты/
отчество
19821207
________________    ___________________   ____________________
туылған жылы/дата    туылған жылы/дата    туылған жылы/дата
рождения              рождения             рождения
16. Әкесi/отец            17. Анасы/мать
Наурызбаев                Наурызбаева
____________________   _________________________
Тегi/фамилия            Тегi/фамилия
Керiм                     Қарлығаш
____________________   _________________________
Аты/имя                 Аты/имя
______________________ _________________________
Әкесiнiң аты/отчество   Әкесiнiң аты/отчество
19350315                19360516
туылған жылы/дата       туылған жылы/дата
рождения                рождения
18. Паспорт (жеке куәлiк) берiлген негiзi
Паспорт (удостверения) выдать на основании 02 III-ИА 565437
19.  19860214
__________________
Берiлген күнi/дата выдачи
20. Алматы обл. Кеген IIО
__________________
Берген мекеме/орган выдачи
21. Паспорт N             Жеке куәлiк/Удостверение личности N
Алдым/получил  " " ________________ 199__г.___________________
өз қолы/подпись
Паспорт бөлiмi бастығы
Начальник паспортной службы _______________    _______________
қолы/подпись     тегi/фамилия
Приложение N 3
к Инструкции N 3
Форма N 14-П
АДРЕСНЫЙ ЛИСТОК ПРИБЫТИЯ