Об утверждении Порядка предоставления льгот по проезду на автобусах отдельным категориям граждан и возмещения расходов, связанных с ними на территории области
Решение акима Кызылординской области от 9 апреля 1997 года № 471. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 05 мая 1997 года № 9. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 20 декабря 2004 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 20.12.2004 № 247.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года № 1365 "О внесении изменений в постановление правительства РК от 29 апреля 1996 года № 527" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан по проезду на автобусах и возмещения расходов, связанных с ними.
2. Акимам районов и города Кызылорды, областным управлениям промышленности, транспорта и торговли, труда и социальной защиты населения, областному финансовому управлению обеспечить контроль за соблюдением утвержденного Порядка.
Аким Б. Сапарбаев

Облыс аумағында азаматтардың жекелеген санаттарына автобустарда тегiн жол жүру жеңiлдiктерiн беру және оларға байланысты шығындарды өтеу тәртiбiн бекiту туралы
Қызылорда облысы әкімінің 1997 жылғы 9 сәуірдегі № 471 шешімі. Қызылорда облысының Әділет басқармасында 1997 жылғы 05 мамырда № 9 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 20.12.2004 № 247 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 қарашадағы № 1365 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 29 сәуірдегі № 527 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысын орындау мақсатында ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Азаматтардың жекелеген санаттарына автобустарда тегін жол жүру жеңілдіктерін беру және оларға байланысты шығындарды өтеу тәртібі бекітілсін /қоса беріліп отыр/.
2. Аудан және Қызылорда қаласының әкімдері, облыстық өнеркәсіп, көлік және сауда, қаржы басқармалары, облыстық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау ба басқармасы осы бекітілген тәртіптің сақталуына бақылау орнатуды қамтамасыз етсін.
Әкім Б. Сапарбаев