Об утверждении дополнений и изменений к Временному порядку выдачи наличных денег бюджетным организациям через Народный Банк Казахстана
Приказ Департамента Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июля 1998 года N 325. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 15.10.1998 г. N 623. Утратил силу - Приказом Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 10 июня 2005 года N 28
Извлечение из приказа Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 10 июня 2005 года N 28:
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Директора Департамента Казначейства, Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Управлению организации бюджетного учета Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан о принятом решении.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Комитета
казначейства Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 июня 2005 года N 28
Перечень
утративших силу некоторых приказов Директора Департамента
казначейства, Председателя Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Приказ исполняющего обязанности Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июля 1998 года N 325 "О утверждении дополнений и изменений к Временному порядку выдачи наличных денег бюджетным организациям через Народный Банк Казахстана" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 623)."
-------------------------------------------------------------------------------------------
Утвердить прилагаемые к настоящему приказу дополнения и изменения:
к V970413_  Временному порядку выплаты филиалами и структурными подразделениями Народного Банка Казахстана заработной платы и других денежных выплат работникам бюджетных организаций путем зачисления их суммы на счета по вкладам или карт-счета и к V970412_  Временному порядку выдачи наличных денег бюджетным организациям через Акционерный Народный Сберегательный Банк Казахстана, утвержденным приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 31 октября 1997 года N 379;
к Временному порядку выплаты стипендий студентам, слушателям, аспирантам и учащимся учебных заведений, финансируемых из Государственного бюджета через Народный Банк Казахстана, утвержденному приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 29.09.97г. N 319.
И.о. директора
Дополнения и изменения N 1 к Временному порядку выдачи
наличных денег бюджетным организациям через Акционерный Народный
Сберегательный Банк Казахстана (кроме заработной платы, зачисляемой
на лицевые счета по вкладам стипендий), утвержденного приказом
Министерства финансов Республики Казахстан
от 31 октября 1997 года N 379 V970412_
Настоящими дополнениями и изменениями Министерство финансов Республики Казахстан устанавливает порядок проведения взаиморасчетов между территориальными органами Казначейства и Филиалами ОАО "Народного Банка Казахстана" по выдаче наличных денег на основании денежных чеков Казначейства за счет внебюджетных средств организаций, содержащихся за счет республиканского и местных бюджетов.

Қазақстан акционерлік Халықтық Жинақ банкі арқылы бюджеттік ұйымдарға қолма-қол ақша берудің Уақытша тәртібілеріне толықтырулар мен өзгерістер бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық Департаментінің 1998 жылғы 15 шілдедегі N 325 БҰЙРЫҒЫ. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 15 қазан N 623 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 10 маусымдағы N 28 Бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді-----------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментi директорының, Қазынашылық комитетi төрайымының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын...
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төрайым
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлiгiнiң Қазынашылық
комитетi төрайымының
2005 жылғы 10 маусымдағы
N 28 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қазынашылық департаментi директорының, Қазынашылық
комитетi төрайымының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзбесi
1. "Қазақстан Ұлттық Банкi арқылы бюджеттiк ұйымдарға қолма-қол ақша берудiң уақытша тәртiбiне енгiзiлген толықтырулар мен өзгерiстердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментi директорының мiндетiн атқарушының 1998 жылғы 15 шiлдедегi N 325 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 623 болып тiркелген)...
-------------------------------------
Осы бұйрыққа қосымша ұсынылып отырған толықтырулар мен өзгерістер бекітілсін:
Бюджеттік ұйымдардың қызметкерлеріне жалақы және басқа да ақша төлемдерін салымдар немесе карт-шот бойынша шотқа олардың сомаларын аудару жолымен Қазақстан Халықтық банкі филиалдары мен құрылымдық бөлімшелері төлеуінің Уақытша тәртібіне және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1997 жылғы 31 қазандағы N 379  V970413_  бұйрығымен бекітілген Қазақстан акционерлік Халықтық Жинақ банкі арқылы бюджеттік ұйымдарға қолма-қол ақша берудің Уақытша тәртібіне.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1997 жылғы 29 қыркүйектегі N 319 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Халықтық банкі арқылы мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын оқу орындарының студенттеріне, тыңдаушыларына, аспиранттарына және оқушыларына стипендия төлеудің Уақытша тәртібіне.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаментінің
директорының бұйрығымен
Бекітілген
15 шілде 1998 ж. N 325
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
1997 жылғы 31 қазандағы N 379  бұйрығымен  бекітілген
Қазақстан акционерлік Халықтық Жинақ банкі арқылы
(салымдар мен стипендиялар бойынша жеке шоттарға
аударылатын жалақыдан басқа) бюджеттік ұйымдарға
қолма-қол ақша берудің Уақытша тәртібіне
N 1 толықтырулар мен өзгерістер
Осы толықтырулармен және өзгерістермен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі республикалық және жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын ұйымдардың бюджеттен тыс қаражаттары есебінен талап еткенге дейін және карт-шот салымдары бойынша дербес жеке шоттарға жалақының және басқа да ақшалай төлемдердің есептелген сомалары бойынша Қазынашылықтың аумақтық органдары мен "Қазақстан Халықтық жинақ банкі" Ашық Акционерлік Қоғамының филиалдары арасындағы өзара есеп айырысудың тәртібін белгілейді.

1. В связи с перерегистрацией АОЗТ "Народный банк Казахстана" в ОАО "Народный Банк Казахстана" по всему тексту "Временного порядка выдачи наличных денег бюджетным организациям через Акционерный Народный Сберегательный Банк Казахстана (кроме заработной платы, зачисляемой на лицевые счета по вкладам и стипендий)" исключить из наименования Банка слово "Акционерный" и указывать организационно-правовую форму - ОАО (Открытое Акционерное Общество).
2. В разделе 2.:
- в названии раздела исключить слова "(схема прохождения операций см. приложение N 1)";
- в пункте 2.1. слова "в областных управлениях и филиалах Бюджетного Банка" заменить словами "в областных (Алматинском городском) управлениях и районных отделах Казначейства"; данный пункт дополнить абзацами следующего содержания:
"Кроме того, для оплаты услуг Народного банка по выплате наличных денег с внебюджетных счетов бюджетных организаций в территориальных органах Казначейства открывается текущий транзитный счет наличности на балансовом счете 889 "Единый Казначейский счет". Назначением счета является аккумулирование денег в счет оплаты услуг Народного Банка за проводимые платежи по выплате наличности с внебюджетных счетов организаций, и централизованная оплата стоимости финансовых услуг Народному Банку территориальными органами Казначейства.
По счету 889 ведется аналитический учет по оплате услуг Народного банка за выдачу наличных денег из внебюджетных источников бюджетных организаций;
- в пункте 2.3. после слов "с бюджетного" дополнить словами "(120, 130, 132 и счета 724)", слова "в Бюджетном Банке" заменить словами "в областных (Алматинском городском) управлениях и районных отделах Казначейства", после слов "с указанием 10-значного кода бюджетной классификации" дополнить словами "и заполнением в текстовом пространстве "Назначение платежа" фамилии, имени и отчества получателя наличных денег, на имя которого выписывается денежный чек", данный пункт дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае получения наличных денег с внебюджетных счетов бюджетная организация одновременно дополнительно готовит платежное поручение с указанием в текстовом пространстве "Назначение платежа" - вознаграждение за оказанные финансовые услуги Народному Банку по чеку N, даты и 10-значного кода бюджетной классификации расходов, перечисляет деньги на счет 889, открытый в соответствующем органе Казначейства. Тариф за оказанные услуги бюджетной организации письменно сообщает территориальный орган Казначейства";

1. "Қазақстанның Халықтық банкі" ЖТАҚ "Қазақстанның халық банкі" ААҚ болып қайта тіркелуіне байланысты "Қазақстанның халықтық банкі арқылы мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын оқу орындарының студенттеріне, тыңдаушыларына, аспиранттарына және оқушыларына стипендия төлеудің уақытша тәртібінің" бүкіл мәтіні бойынша Банктің атауынан "Акционерлік" деген сөз алынып тасталсын және ұйымдық-құқықтық нысан - ААҚ (Ашық Акционерлік Қоғам) көрсетілсін.
2. 2-бөлімде:
бөлімнің атауындағы "(операция жүргізудің тізбесі N 1-қосымшаны қараңыз)" деген сөздер алынып тасталсын.
2.1-тармақта "Бюджеттік банкінің облыстық басқармалары мен филиалдарында" деген сөздер "Қазынашылықтың облыстық (Алматы қалалық) басқармалары мен аудандық бөлімдерінде" деген сөздермен ауыстырылсын; осы тармақтың азатжолы мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"Бұдан басқа, бюджеттен тыс шоттардан қолма-қол ақша төлеу бойынша Халықтық банкінің қызметі үшін Қазынашылықтың аумақтық органдарында, Бірыңғай Қазынашылық шот" 889 баланстық шотта қолма-қол ақшаның ағымдағы транзиттік шоты ашылады. Шоттың мақсаты бюджеттен тыс шоттардан қолма-қол ақшаны төлеу бойынша жүргізілген төлемдер үшін Халықтық банкінің қызметтерін төлеу шотына ақшаны жинақтау және Қазынашылықтық аумақтық органдарының Халықтық банкі қаржылық қызметінің құнын орталықтан төлеу болып табылады.
889 шоты бойынша бюджеттік ұйымдардың бюджеттен тыс көздерінен қолма-қол ақша беру үшін Халықтық банкінің қызметтерін төлеуге талдау есебі жүргізіледі;
- 2.3-тармақта "бюджеттік" деген сөздерден кейін "(120,130,132 және 724 шот)" деген сөздермен толықтырылсын, "Бюджет банкінде" деген сөздер "Қазынашылықтың облыстық (Алматы қалалық) басқармалары мен аудандық бөлімдерінде" деген сөздермен ауыстырылсын, "бюджеттік сыныптың 10 таңбалы кодын көрсете отырып" деген сөзден кейін "Қолма-қол ақша алушының тегі, аты-жөні және әкесінің аты "Төлем мақсаты" текстік аумақта жазылған алынатын ақшаның шегі толтырылады" деген сөздермен толықтырылсын, осы тармақ мынадай мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
"Бюджеттік ұйымдар бюджеттен тыс шоттардан қолма-қол ақша алған жағдайда "Төлемнің мақсаты" "N_____төлем тапсырысы бойынша Халықтық банкіне көрсетілген қаржылық қызметтер үшін сыйақылар" және шығындардың бюджеттік сыныбының 10 таңбалы кодының текстік аймағын көрсете отырып, бірдей қосымша төлем тапсырысын дайындайды, Қазынашылықтың тиісті органында ашылған 889 шотына Халықтық банкінің қаржылық қызметтері үшін сыйақыларды аударады.
Қазынашылықтың аумақтық органы бюджеттік ұйымдардың көрсеткен қызметтері тарифін жазбаша хабарлайды";

- в пункте 2.5. слова "Бюджетный Банк" заменить словами "ответственный исполнитель операционного отдела", слова "в журнале (приложение N 2)" заменить словами "в журналах (приложения N N 2, 2-а)";
- в пункте 2.6. слова "отделения Бюджетного банка" заменить словами территориальные органы Казначейства", слова "Бюджетного банка" заменить словом "Казначейства", слова "в специальном журнале (приложение N 2)" заменить словами "в специальных журналах (приложения N N 2, 2-а)";
- в пункте 2.7. слова "Бюджетного банка" заменить словом "Казначейства";
- в пункте 2.8. слова "заверенные Министерством финансов Республики Казахстан" заменить словами "Департаментом Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан или нотариальными конторами";
- в пункте 2.10. слова "в Бюджетный Банк", "Бюджетному банку" заменить словами "ответственному исполнителю операционного отдела";
- в пункте 2.11. первое и второе предложения объединить, исключив при этом слова "Бюджетный Банк", "или Бюджетного Банка";
- в пункте 2.12. слова в скобках дополнить словами через запятую "графы 12-15 приложение N 2-а)";
- в пунктах 2.13. и 2.14. слова "В Бюджетном Банке" исключить;
- в пункте 2.15. в бухгалтерской записи слова "091, 101" исключить;
- в пункте 2.17. первым абзацем считать текст следующего содержания "Территориальные органы Казначейства ежемесячно, не позднее 2 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по данным журнала регистрации чеков на получение наличности с внебюджетных счетов (приложение N 2-а) по оплаченным через Народный Банк чекам подсчитывают сумму (графа 6) и производят перечисление вознаграждения за оказанные финансовые услуги Филиалам Народного Банка по реквизитам, указанным последним. При этом, территориальными органами Казначейства должны готовиться два платежных поручения (отдельно по организациям, содержащимся за счет республиканского и за счет местных бюджетов). Территориальные органы Казначейства несут ответственность за своевременное перечисление в полном объеме аккумулированных на счете (889) средств, за оказанные Филиалами Народного Банка услуги по выплате наличных денег за счет средств внебюджетной деятельности бюджетных организаций";
- в пункте 2.19 после слов "120 и 130" дополнить словами "132 и 724, а также и внебюджетные счета 141, 142, 144", слова "в Бюджетном Банке" заменить словами "в территориальных органах Казначейства".
3. В приложении N 1 "Схема прохождения операций" слова "в отделениях Бюджетного банка" заменить словами "в территориальных органах Казначейства", пункты 7 и 8 объединить, исключив при этом слова пункта 8 "Бюджетный Банк" и "Казначейством".

- 2.5-тармағында "Бюджеттік банк" деген сөздер "операция бөлімінің жауапты атқарушысы" деген сөздермен ауыстырылсын, "журналда (N 2 қосымша)" деген сөздер "журналда NN 2, 2-а-қосымша" деген сөздермен ауыстырылсын;
- 2.6-тармақта "Бюджеттік банктің бөлімшесі" деген сөздер "Қазынашылықтың аумақтық органдары" деген сөздермен ауыстырылсын, "Бюджеттік банктің" деген сөздер "Қазынашылық" деген сөздермен ауыстырылсын, "арнайы журналда (N 2 қосымша)" деген сөздер "арнаулы журналда (NN 2, 2-а қосымша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
- 2.7-тармақта "Бюджеттік банкі" деген сөздер "Қазынашылық" деген сөздермен ауыстырылсын;
- 2.8-тармақта "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен куәландырылған" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық департаменті немесе нотариалды мекемелер" деген сөздермен ауыстырылсын;
- 2.10-тармақта "Бюджеттік банкте", "Бюджеттік банкі" деген сөздер "операция бөлімінің жауапты атқарушысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.11-тармақта "Бюджеттік банкі", "немесе Бюджеттік банкі" деген сөздер алынып, бірінші және екінші сөйлемдер біріктірілсін;
- 2.12-тармақта жақшадағы сөздер үтір арқылы, "N 2-а қосымша 12-15-бағаналар" деген сөздермен толықтырылсын;
- 2.13-2.14-тармақтарда "Бюджеттік банкте" деген сөздер аланып тасталсын;
- 2.15-тармақта бухгалтерлік жазбалардағы "091, 101" деген сөздер алынып тасталсын;
- 2.17-тармақта бірінші азатжолдағы текст мынадай мазмұнда оқылсын:
"Қазынашылықтың аумақтық органдары ай сайын есеп берудің соңынан айдың 2-күнінде Халықтық банкі арқылы төленген чек бойынша бюджеттен тыс шоттардан (N 2-а қосымшасы) қолма-қол ақшаны алуға чектерді тіркеу журналының дерегі бойынша соманы санайды (6-бағана) және соңғы көрсетілген реквизиттер бойынша Халықтық банктің филиалдары қаржы қызметтерін көрсеткені үшін сыйақылары аударуды жүргізеді. Сонымен Қазынашылықтың аумақтық органдары екі төлем тапсырмасын дайындауға тиіс (республикалық және жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын ұйымдар бойынша жеке). Қазынашылықтың аумақтық органдары бюджеттік ұйымдардың қызметінің бюджеттен тыс қаржы есебінен қолма-қол ақша төлеу бойынша Халықтық банктің филиалдары көрсеткен қызметтер үшін (889) шоттағы жинақталған қаржының толық көлемінде уақытында аударылуы үшін жауап береді";
2.19-тармақта "120 және 130" деген сөздер "132 және 724, сондай-ақ бюджеттен тыс 141, 142, 144" деген сөздермен толықтырылсын, "Бюджеттік банкте" деген сөздер "Қазынашылықтың аумақтық органдарда" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. N 1 қосымшадағы "Операциялардың жүру құрылымы" деген сөздер "Бюджеттік банктің бөлімдерінде" деген сөздермен ауыстырылсын, сонымен 8-тармақтағы "Бюджеттік банк" және "Қазынашылықпен" деген сөздер алынып, 7 және 8-тармақтар біріктірілсін;

4. Дополнить приложением N 2-а "Журнал регистрации чеков на получение наличности с внебюджетных счетов".
5. Приложение N 5 заменить на новое.
Директор Департамента Казначейства
Приложение N 2-а
к Порядку
______________________
Наименование бюджета                ___________    от_______N______
Журнал
регистрации чеков
на получение наличности
Дата_______199_г.      с внебюджетных счетов
___________________________________________________________________________
|           Перечисления на получение       | Вознаграждение за финансовые
|              наличных денег               |    услуги Народного банка
|___________________________________________|______________________________
|Наименование| Код   |  N  |Сумма,|  N      |  Сумма, |          N
| бюджетной  |органи-|счета|тенге |платежно-|  тенге  |платежного поручения
|организации |зации  |     |      |го       |         |
|____________|_______|_____|______|поручения|_________|____________________
|_____1______|___2___|__3__|__4___|____5____|____6____|__________7_________
|____________|_______|_____|______|_________|_________|____________________
|__Итого за__|_______|_____|______|_________|_________|____________________
Продолжение таблицы
__________________________________________________________________
|                   Движение чеков                 |              |
|__________________________________________________|    Роспись   |
|          Выписан  чек        |    Оплачен чек    |ответственного|
|______________________________|___________________| исполнителя  |
|  N |   N   |Сумма,|  Ф.И.О.  |Дата|   N   |Сумма,|              |
|чека|реестра|тенге |получателя|    |реестра|тенге |              |
|____|_______|______|наличности|____|_______|______|______________|
|_8__|___9___|__10__|____11____|_12_|___13__|__14__|_______15_____|
|____|_______|______|__________|____|_______|______|______________|
|____|_______|______|__________|____|_______|______|______________|
Остаток по неоплаченным чекам в сумме:
за текущий день______________________
с начала года________________________
________________________      ________________________
Подпись ответисполнителя        Расшифровка подписи
Приложение N 5
от________N___
Акт
сверки выдачи наличных денег бюджетным организациям
по чекам через филиалы Народного Банка и данных
о несвоевременно перечисленных средствах
за ______________ 199__ год
месяц
___________________________________________________________________________
|                        Наименование Казначейства
|__________________________________________________________________________
| N |                           |Выплачено|Данные о несвоевременно|Оплачено
|п/п|                           | средств |перечисленных органами |территор
|   |                           |по чекам |  казначейства средств |органами
|   |                           |(в тенге)|Народному банку (для   |Казначей
|   |                           |         |начисления штрафных    |ства за
|   |                           |         |санкций)               |финансо
|   |                           |         |____________|__________|вые услу
|   |                           |         |   Кол-во   |  Сумма   |ги Народ
|   |                           |         |    дней    | (в тенге)|ному бан
|___|___________________________|_________|____________|__________|ку_(тн.)

4. "Бюджеттен тыс шоттардан қолма-қол ақша алуға арналған чектерді тіркеу журналы" N 2-а қосымшасымен толықтырылсын.
5. N 5 қосымша жаңа қосымшамен ауыстырылсын.
Қазынашылықтың
департаментінің
директоры
Келісілген:
"Қазақстан Халықтық
банкі" ААҚ
Халықтық банк
басқармасы төрағасының
бірінші орынбасары
Тәртіпке
2-а-қосымша
___________________________
Бюджеттің атауы
________________
________________
Бюджеттен тыс шоттардан қолма-қол
ақша алу үшін чектерді тіркеу
Күні_____199__ж.
ЖУРНАЛЫ
___________________________________________________________________________
Қолма-қол ақша                    |Халықтық банкінің           |Чектердің
алу үшін аударым                   |қаржылық қызметтері     ____|__________
|үшін сыйақы            |Чек жазылды
_______________________________  |_______________________|_______________
|Бюджеттік|Ұйымның |шот|Сомасы|Төлем|Сомасы  |    Төлем     | Чек  |реестр
|ұйымның  | коды   |N-і|теңге |сыры.| теңге  | тапсырысының | N-і  | N-і
| атауы   |        |   |      |теңге|        |    N-і       |      |
|_________|________|___|______|_____|________|______________|______|______
|    1    |   2    | 3 |   4  |  5  |   6    |      7       |   8  |     9
|_________|________|___|______|_____|________|______________|______|______
|         |        |   |      |     |        |              |      |
|_________|________|___|______|_____|________|______________|______|_____
|Барлығы  |        |   |      |     |        |              |      |
|_________|________|___|______|_____|________|______________|______|______
___________________________________________________________________________
қозғалысы                                         |                |
_________________________________________________________|                |
|Чек төленді               |   Жауапты
______________________________|__________________________| орындаушының   |
Сомасы, | Қолма-қол ақша      | Күні   |реестр | Сомасы |    қолы
теңге  |   алушының          |        | N-і   | теңге  |
|  тегі, аты-жөні     |        |       |        |
_______|_____________________|________|_______|________|_______________
10    |         11          |   12   |  13   |   14   |       15
_________|_____________________|________|_______|________|________________
_________|_____________________|________|_______|________|________________
Барлығы |                     |        |       |        |
_________|_____________________|________|_______|________|_______________
Сомадағы чекпен төленбеген қалдық:
осы күн ішіндегі__________________
жыл басынан_______________________
_____________________
Жауапты орындаушының қолы
________________________
Қолды анықтау
5 қосымша
N_____ ______________
199__ж.______________арналған уақтылы аударылмаған қаражаттар туралы
деректер және Халықтық банктің филиалдары арқылы чектер бойынша
бюджеттік ұйымдарға қолма-қол ақша берудің салыстырып тексеру
актісі
__________________________________________________________________________
Қазынашылықтың атауы
___________________________________________________________________________
| N |                     |  Чектер  |   Халықтық банкке      | Қаржылық
|р/с|                     | бойынша  |     қазынашылық        |  қызмет
|   |                     | төленген | органдарының уақтылы   |көрсетулері
|   |                     |қаражаттар|аудармаған қаражаттары  |    үшін
|   |                     |          |туралы деректер(айыппұл |  Халықтық
|   |                     |          | санкцияларын есептеу   |   банкке
|   |                     |          |       үшін)            |  аумақтық
|   |                     |          |                        |Қазынашылық
|   |                     |          |                        |  органдары
|   |                     |          |                        |   төледі
|___|_____________________|__________|________________________|___________
|   |                     |          | Күн саны |   Сома      |
|   |                     |          |          | (теңгемен)  |
|___|_____________________|__________|__________|_____________|___________

|_1_|____________2______________|____3____|______4_____|_____5____|____6___
| 1.|По бюджетным организациям, |         |            |          |
|   |состоящим на республиканск-|         |            |          |
|   |ком бюджете, Всего:        |         |            |          |
|   |в том числе:               |         |            |          |
|   |а)по бюджетным орган-циям, |         |            |          |
|   |расположенным в городах    |         |            |          |
|   |б)по бюджетным орган-циям, |         |            |          |
|   |расположенным в сельской   |         |            |          |
|___|местност    _______________|_________|____________|__________|________
| 2.|По бюджетным организациям, |         |            |          |
|   |состоящим на местном       |         |            |          |
|   |бюджете, Всего:            |         |            |          |
|   |в том числе:               |         |            |          |
|   |а)по бюджетным орган-циям, |         |            |          |
|   |расположенным в городах    |         |            |          |
|   |б)по бюджетным орган-циям, |         |            |          |
|   |расположенным в сельской   |         |            |          |
|___|местности   _______________|_________|____________|__________|________
|___|Итого______________________|_________|____________|__________|________
Сумма финансовых услуг составила              Дата и номер
оформленного акта
(стр.1а + стр.2а)*0,35%+(стр.1б+2б)*          (по штрафным санкциям)
0,4% - гр.6 ______________тыс. тенге
___________________________________        ___________________________
Подпись начальника территориального        Подпись ответственного лица
органа Казначейства                           Народного Банка
___________________________               _________________________
М.П.                                        М.П.

| 1 |         2           |    3     |     4    |      5      |      6
|___|_____________________|__________|__________|_____________|___________
| 1.|Республикалық бюджет.|          |          |             |
|   |те тұратын бюджеттік |          |          |             |
|   |ұйымдар бойынша,     |          |          |             |
|   |Барлығы:             |          |          |             |
|   |оның ішінде:         |          |          |             |
|   |а) қалаларда орналас.|          |          |             |
|   |қан бюджеттік ұйымдар|          |          |             |
|   |бойынша              |          |          |             |
|   |б) ауылдық жерлерде  |          |          |             |
|   |орналасқан бюджеттік |          |          |             |
|   |ұйымдар бойынша      |          |          |             |
|___|_____________________|__________|__________|_____________|__________|
| 2.|Жергілікті бюджетте  |          |          |             |
|   |тұрған бюджеттік     |          |          |             |
|   |бойынша, Барлығы:    |          |          |             |
|   |оның ішінде :        |          |          |             |
|   |а) қалаларда орналас.|          |          |             |
|   |қан бюджеттік ұйымдар|          |          |             |
|   |бойынша              |          |          |             |
|   |б) ауылдық жерлерде  |          |          |             |
|   |орналасқан бюджеттік |          |          |             |
|   |ұйымдар бойынша      |          |          |             |
|___|_____________________|__________|__________|_____________|___________
|   |ЖИЫНЫ                |          |          |             |
|___|_____________________|__________|__________|_____________|___________
Қаржылық қызмет көрсетулердің сомасы           Ресімделген актің
(1а-жол+2а-жол)*0,35% + (1б-жол +              уақыты мен нөмірі
2-б)*0,4%-6т._______мың теңгені құрады.        (айыппұл санкц. б-ша)
_____________________
_____________________
Аумақтық Қазынашылық органы           Халықтық Банктің
бастығының қолы                       жауапты тұлғасының
қолы
_____________________
_________________
МО                                         МО