О ставках налога на земли промышленности, транспорта, связи и иного несельскохозяйственного назначения (включая шахты, карьеры и их санитарно-защитные, технические и иные зоны)
Решение Алматинского городского маслихата XX сессии I созыва от 23 июня 1998 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 3 августа 1998 года N 22. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 июля 2004 года № 76
Сноска. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29.07.2004 № 76.
В соответствии с п. 3 ст. 113 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 24 апреля 1995 года № 2235 о конкретных размерах снижения налога на земли промышленности, транспорта, связи и иного несельскохозяйственного назначения (включая шахты, карьеры и их санитарно-защитные, технические и иные зоны), расположенные в черте города Алматы, Алматинский городской Маслихат I-го созыва
Р Е Ш И Л :
Предоставить право акиму города Алматы принимать решения о проценте снижения ставок земельного налога за земли промышленности, транспорта, связи иного несельскохозяйственного назначения расположенных в границах города с обязательным утверждением на очередной сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва.
Председатель
XX-й сессии  Алматинского
городского Маслихата I-го созыва         А.Буликпаев
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата I-го созыва                    Ж.Турегельдинов

Өнеркәсiп, кұлiк, байланыс және басқа ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жер үшiн салық ставкалары туралы (шахталарды, карьерлердi және олардың санитарлық-қорғау техникалық және басқа аймақтарын қоса алғанда)
Алматы қалалық мәслихатының I сайланған XX сессиясының 1998 жылғы 23 маусымдағы шешiмi. Алматы қалалық Әділет басқармасында 1998 жылғы 03 тамызда N 22 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 2004 жылғы 29 шілдедегі N 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 29.07.2004 N 76 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар "Салықтар және бюджетке басқа мiндеттi төлемдер туралы" Жарлығының 113 бабының 3 тармағына сәйкес Алматы қаласының шегiнде орналасқан өнеркәсiп, көлiк, байланыс және басқа ауыл шаруашылығы емес мақсатағы жер үшiн салықты төмендетудiң нақты көлемдерi туралы (шахталарды, карьерлердi және олардың санитарлық қорғау, техникалық және басқа аймақтарын қоса алғанда) сайланған Алматы қалалық Мәслихаты шешiм қабылдады:
Алматы қаласының Әкiмiне қала шегiнде орналасқан өнеркәсiп, көлiк, байланыс және ауылшаруашылығы емес мақсаттағы жер үшiн жер салығы ставкасының процентiн төмендету туралы шешiм қабылдау құқығы берiлiп, ол I сайланған Алматы қалалық Мәслихатының кезектi сессиясында бекiтiлетiн болсын.
I сайланған Алматы
қалалық Мәслихаты
ХХ сессиясының төрағасы                А.Бөлекбаев
I сайланған Алматы
Мәслихатының хатшысы                   Ж.Төрегелдинов