О преобразовании служб Гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций Северо-Казахстанской области
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 3 октября 1998 года № 204 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 12.01.1999 г. за № 54. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 25 августа 2011 года N 20
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 25.08.2011 N 20
В соответствии ст.17 Закона Республики Казахстан "О Гражданской обороне", а также во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 26.08.97 года в связи со структурными изменениями в областных управлениях, департаментах и организациях аким области РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций (приложение 1).
2. Начальниками областных служб ГО и ЧС назначить:
службы охраны общественного порядка - начальника областного
управления внутренних дел;
противопожарной службы - начальника управления государственной
противопожарной службы;
медицинской службы - начальника областного департамента
здравоохранения;
службы оповещения и связи - генерального директора областной дирекции
телекоммуникаций;
службы торговли и питания - начальника областного департамента
промышленности, торговли и бытового обслуживания;
службы энергетики - президента АООТ "СКРЭК";
коммунально-технической службы - начальника областного департамента строительства, коммунального хозяйства, транспорта и связи;
службы горюче-смазочных материалов - президента АООТ "Петропавловская нефтебаза";
службы защиты животных и растений - начальника областного департамента сельского хозяйства;
транспортной службы - начальника отдела транспорта областного департамента строительства, коммунального хозяйства, транспорта и связи;
службы дорог и мостов - директора государственного казенного предприятия "Петропавлавтодор";
службы информации - директора Северо-Казахстанской телерадиокомпании.
3. Начальникам служб ГО и ЧС области при определении задач и организации деятельности служб руководствоваться Законом Республики Казахстан "О гражданской обороне", Положением о Республиканских службах ГО и ЧС от 21.04.1995 г., утвержденным Председателем Государственной комиссии РК по ЧС.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на начальника областного управления по ЧС подполковника Мусабаева М. Ш.

Солтүстік Қазақстан облысының Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар қызметін қайта құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1998 жылғы 3 қазан N 204 шешімі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999.01.12 N 54 тіркелінді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 25 тамыздағы N 20 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.08.25 N 20 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғаныс туралы" Z970100_ Заңының 17 бабына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 26.08.1997 ж., Қаулысының орындалуы үшiн және облыстық басқармалар, департаменттер, ұйымдардың құрамдық өзгеруiне байланысты облыс әкiмi шешім шығарды:
1. Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдай қызметтерiнiң тiзбесiн 1 қосымшаға сәйкес бекiтсiн.
2. АҚ және ТЖ облыстық қызметiнiң бастықтары мыналарды тағайындасын:
қоғамдық тәртiп күзетiн - облыстық iшкi iстер басқармасының бастығы;
өртке қарсы қызметiн - мемлекеттiк өртке қарсы қызмет басқармасының бастығын;
медициналық қызметiн - облыстық денсаулық сақтау департаментiнiң бастығын;
құлақтандыру және байланыс қызметiн - облыстық телекоммуникация дирекциясының бас директорын;
сауда және тағам қызметiн - облыстық өнеркәсiп, сауда және тұрмыстық қызмет департаментiнiң бастығын;
энергетикалық қызметiн - "СКРЭК" АТАҚ президентiн;
коммуналдық - техникалық қызметiн - облыстық құрылыс, коммуналдық шаруашылық, көлiк және байланыс департаментiнiң бастығын;
жанар-жағар май материалдары қызметiн - "Петропавловская нефтебаза" АТАҚ президентiн;
жануарлар мен өсiмдiктердi қорғау қызметiн - облыстық ауыл шаруашылық департаментiнiң бастығын;
көлiк қызметiн - облыстық құрылыс, коммуналдық шаруашылық, көлiк және байланыс департаментiнiң көлiк бөлiгiнiң бастығын;
жол және көпiр қызметiн - "Петропавлавтодор" мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының директоры;
ақпарат қызметiн - Солтүстiк Қазақстан телерадиокомпаниясының директорын.
3. Облыстық АҚ және ТЖ қызмет бастықтарына қызметтерiнiң ұйымдастыру
және мақсатын анықтау кезiнде Қазақстан Республикасының "Азаматтық
қорғаныс туралы"
Z970100_
Заңын, Қазақстан Республикасының ТЖ жөнiндегi
Мемлекеттiк комиссиясының төрағасымен бекiтiлген АҚ және ТЖ республикалық
қызметтерi туралы 21.04.1995 ж. Қаулысын басшылыққа алсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау ТЖ жөнiндегi облыстық басқарманың
бастығы М.Ш.Мұсабаевқа жүктелсiн.

5. Решение акима области от 21.11.1995 г. № 49 считать утратившим силу.
Аким области
Приложение 1
к решению Акима области
от 3 октября 1998 г. № 204
Перечень и база создания областных служб ГО и ЧС
---------------------------------------------------------------------------
--
NN                 Наименование служб ГО и ЧС
---------------------------------------------------------------------------
--
1                                      2
---------------------------------------------------------------------------
--
1.           Служба охраны общественного порядка ГО и ЧС

5. Облыс әкiмiнiң 21.11.1998 ж. N 49 шешiмi күшiн жойды деп
есептелсiн.
Облыс әкiмi
Облыс әкiмiнiң
1998 жылғы 3 қарашадағы
№ 204 шешiмiне
1 қосымша
Облыстық АҚ және ТЖ қызметiнiң тiзiмi және құру базасы
------------------------------------------------------------------
Реттiк               АҚ және ТЖ
№        қызметiнiң атаулары
------------------------------------------------------------------
1.     АЖ және ТЖ қоғамдық тәртiбiн күзету қызметi

2.           Противопожарная служба ГО и ЧС
3.           Медицинская служба ГО и ЧС
4.           Служба оповещения и связи ГО и ЧС
5.           Служба торговли и питания ГО и ЧС
6.           Коммунально-техническая служба ГО и ЧС
7.           Служба горюче-смазочных материалов ГО и ЧС
8.           Служба защиты животных и растений ГО и ЧС
9.           Транспортная служба ГО и ЧС
10.          Служба дорог и мостов ГО и ЧС
11.          Служба информации ГО и ЧС
12.          Служба энергетики ГО и ЧС
продолжение таблицы
--------------------------------------------------------------------------
База создания                                  Примечание
--------------------------------------------------------------------------
3
4
--------------------------------------------------------------------------
Областное УВД, линейный отдел милиции
Государственная противопожарная служба
Областной департамент здравоохранения, АО
"Медтехника", АО "Фармация"
Областная дирекция телекоммуникаций, областной
радиопередающий центр
Областной департамент энергетики, промышленности и
торговли
Областной департамент строительства коммунального
хозяйства, транспорта и связи, подведомственные
предприятия коммунального хозяйства
АООТ "Петропавловская нефтебаза", нефтебаза АО
"Кокшетау бизнес мунай"
Областной департамент сельского хозяйства
Отдел транспорта областного департамента
строительства, коммунального хозяйства, транспорта
и связи, транспортная инспекция, АК-3078 "Г"
Государственное казенное предприятие
"Петропавлавтодор", АО "Петропавл-жолдары",
АО "Кокшетау-жолдары", АО "Кокшетаудорстрой",
фирма "Клен" г. Щучинск, ТОО "СУ-808", ТОО
"Лесопосадочный участок", ТОО "Асфальтобетон",
ТОО "Адиль", ТОО "Энбек-жолы", ТОО "Кокше-жол"
"Северо-Казахстанская телерадиокомпания", редакции
газет "Северный Казахстан", "Солтустик Казакстан"
АООТ "СКРЭК", ТЭЦ-2, Петропавловский городской
филиал АООТ "СКРЭК", производственно-ремонтное
предприятие "Целинэнергоремонт" (при ТЭЦ-2),
Северо-Казахстанское областное отделение
"Госэнергонадзор", ТООТ "Металлоэлектроконструкция"
("МЕТЗК"), Петропавловские территориальные
электросети ("ПТЭС")

2.     АҚ және ТЖ өртке қарсы күзетi
3.     АҚ және ТЖ медициналық қызмет
4.     АҚ және ТЖ жария және байланыс қызметi
5.     АҚ және ТЖ сауда және тамақ қызметi
6.     АҚ және ТЖ коммуналдық-техникалық қызмет
7.     АҚ және ТЖ жанар-жағар май материалдарының қызметi
8.     АҚ және ТЖ жануарлар мен өсiмдiктердi қорғау қызметi
9.     АҚ және ТЖ көлiк қызметi
10.    АҚ және ТЖ жол және көпiрлер
11.    АҚ және ТЖ ақпарат қызметi
12.    АҚ және ТЖ энергетика қызметi
Кестенің жалғасы
-------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------
Құру базасы                                  Ескертулер
-----------------------------------------------------------------
Облыстық IIБ, милицияның линиялық бөлiмi
Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет
Облыстық денсаулық сақтау
департаментi, "Медтехника"
АҚ, "Фармация" АҚ
Телерадиокоммуникациясының
облыстық дирекциясы, облыстық
радио хабарлағыш орталығы
Облыстық энергетика, өндiрiс
және сауда департаментi
Облыстық құрылыс, коммуналдық
шаруашылық, көлiк және байланыс
департаментi, коммуналдық
шаруашылықтың ведомствоаралық
шаруашылығы
"Петропавлмұнай базасы" АТАҚ,
"Көкшетау бизнес мұнай" АҚ-ның мұнай базасы
Облыстық ауыл шаруашылық департаменті
Облыстық құрылыс, коммуналдық шаруашылық, көлiк және байланыс
департаментiнiң көлiк бөлiмi, көлiк инспекциясы
"Петропавл автожол" мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны, "Петропавл
жолдары АҚ, "Көкшетау жолдары" АҚ,
"Көкшетау жол құрылысы" АҚ, Шучие
қаласы "Клен" фирмасы, "СУ - 808"
ЖШС, "Орман отырғызу учаскесi" ЖШС,
"Асфальтобетон" ЖШС, "Әдiл" ЖШС,
"Еңбек-жолы" ЖШС, "Көкше-жол"
ЖШС Солтүстiк Қазақстан телерадиокомпаниясы,
"Северный Казахстан", "Солтүстiк Қазақстан" газеттерiнiң редакциясы
"СҚЭБК" АТАҚ, ЖЭС-2, "СҚЭБК" АТАҚ
Петропавл қалалық филиалы, "Целинэнергожөндеу" өндiрiстiк жөндеу кәсiпорны (ЖЭС-2 жанындағы), "Мемэнерго бақылау" Солтүстiк Қазақстан облысының бөлiмшесi, "Металлоэлектроконструкция" АТСҚ ("МЕТЭК"), Петропавл аумақтық электржүйесi ("ПТЭС")