О выпуске облигаций в городе Алматы
Решение II-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 22 ноября 1999 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 6 декабря 1999 года № 85. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 29 июля 2004 года N 76
Сноска. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 29.07.2004 N 76.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе", постановлением Правительства Республики Казахстан № 1437 от 22 сентября 1999 года "Об утверждении временного порядка выпуска облигаций местного исполнительного органа города Алматы", решением ХХVIII-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 1 октября 1999 года Алматинский городской Маслихат II-го созыва
Р Е Ш И Л:
1. Включить в доходную и расходную часть бюджета города на 1999 год расходы и доходы по реализации инвестиционных проектов путем выпуска облигационного займа в установленном законом порядке в объеме 400 (четыреста) млн. тенге по согласованным с Министерством финансов Республики Казахстан кодам бюджетной классификации.
2. При утверждении бюджета города на 2000 год включить в доходную и расходную части бюджета города:
- по доходам - возврат средств по кредитам;
- по расходам - обслуживание облигационного займа и погашение эмиссии облигаций в объеме 400 (четыреста) млн. тенге.
Председатель
II-й сессии Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва                     Е.Тажиев
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва           Ж.Турегельдинов

Алматы қаласының облигацияларын шығару туралы
Алматы қалалық Мәслихатының ІІ сайланған ІІ сессиясының 1999 жылғы 22 қарашадағы шешімі. Алматы қалалық әділет басқармасымен 1999 жылғы 6 желтоқсанда N 85 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 2004 жылғы 29 шілдедегі N 76 шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 29.07.2004 N 76 шешімімен.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Алматы қаласы жергiлiктi атқарушы органының» облигациясын шығарудың» уақытша тәртiбiн бекiту туралы" 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1437 Қаулысына сәйкес және 1999 жылдың 1 қыркүйегiндегi I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХХУIII сессиясы шешiмiнiң негiзiнде II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1999 жылғы қала бюджетiнiң кiрiс және шығыс бөлiгiне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен бюджеттiк жiктелiс кодтары бойынша келiсiлген 400,0 (төрт жүз) миллион теңге көлемiнде белгiленген тәртiппен облигациялар шығару жолымен инвестициялық жобаларды iске асыру жөнiндегi кiрiстер мен шығыстар енгiзiлсiн.
2. 2000 жылғы Алматы қаласының бюджетiн бекiту кезiнде қала бюджетiнiң кiрiс және шығыс бөлiгiне енгiзiлсiн:
- кiрiстер бойынша - кредиттер бойынша қаражатты қайтару;
- шығыстар бойынша - облигациялық займға қызмет ету және 400,0 (төрт жүз) миллион теңге көлемiнде облигациялар эмиссиясын өтеу.
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының II-шi сессиясының
төрағасы                                 Е.Тәжиев
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                     Ж.Төрегелдинов