О переименовании Ленинского сельского округа Советского района в "Лесной"
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 10 января 1999 г № 6 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 11.03.1999 г. за № 61
Руководствуясь Законом Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким области РЕШИЛ:
1. Учитывая ходатайства жителей Ленинского сельского округа, решения сессии маслихата и акима района переименовать Ленинский сельский округ Советского района в "Лесной".
2. Просить Правительство Республики Казахстан утвердить решение о переименовании Ленинского сельского округа Советского района Северо- Казахстанской области в Лесной сельский округ.
Аким области

Совет ауданы Ленин селолық округінің атауын Лесной селолық округі деп өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Шешім N 6 10. 01. 1999 ж Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 11 наурызда N 61 тіркелінді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiктiк-
аумақтық құрылысы туралы"
Z934200_
Заңын басшылыққа ала отырып, облыс
әкiмi шешім шығарды:
1. Совет ауданы Ленин селолық округi тұрғындарының өтiнiштерiнiң,
аудандық мәслихат сессиясының және аудан әкiмiнiң шешiмдерiн ескере отырып,
Совет ауданы Ленин селолық округiнiң атауы Лесной селолық округi болып
өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнен Солтүстiк Қазақстан облысы Совет
ауданының Ленин селолық округi болып өзгертiлуi туралы шешiмнiң бекiтiлуi
сұралсын.
Облыс әкiмi