О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "Об аварийно-спасательных службах и статусе спасателей"
Закон Республики Казахстан от 23 июня 2000 года N 55-II
Внести в Закон Республики Казахстан от 27 марта 1997 г. Z970087_ "Об аварийно-спасательных службах и статусе спасателей" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 6, ст. 69; 1998 г., N 24, ст. 436) следующие изменения и дополнение:
1. Пункт 2 статьи 11 дополнить словами "в соответствии с
законодательством Республики Казахстан".
2. В пункте 2 статьи 12 слова "и неотложных" исключить.
3. Статью 15 изложить в следующей редакции:
"Статья 15. Финансирование деятельности профессиональных
аварийно-спасательных служб и формирований
Финансирование деятельности профессиональных аварийно-спасательных
служб и формирований осуществляется в порядке, установленном
законодательством Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Авариялық-құтқару қызметі және құтқарушылардың мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 23 маусым N 55-II
"Авариялық-құтқару қызметі және құтқарушылардың мәртебесі туралы" Z970087_ 1997 жылғы 27 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 6, 69-құжат; 1998 ж., N 24, 436-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1. 11-баптың 2-тармағында "шарттық негізде" деген сөздердің алдынан
"Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес" деген сөздер қосылсын.
2. 12-баптың 2-тармағында "құтқару жұмыстары мен шұғыл жұмыстарды"
деген сөздер "құтқару жұмыстарын" деп жазылсын.
3. 15-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"15-бап. Кәсіби авариялық-құтқару қызметтері мен құрамаларының
қызметін қаржыландыру
Кәсіби авариялық-құтқару қызметтері мен құрамаларының
қызметін қаржыландыру Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген
тәртіппен жүзеге асырылады".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Икебаева А.Ж.
Орынбекова Д.Қ.