О признании утратившим силу постановления Верховного Совета Республики Казахстан "О ратификации Договора о проведении согласованной антимонопольной политики"
Закон Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 253
Признать утратившим силу постановление Верховного Совета Республики
Казахстан от 22 июня 1994 года
B942200_
"О ратификации Договора о
проведении согласованной антимонопольной политики" (Ведомости Верховного
Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 4-5, ст. 86).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Монополияға қарсы келісілген саясат жүргізу туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 6 қараша N 253-II
"Монополияға қарсы келісілген саясат жүргізу туралы шартты бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1994 жылғы 22 маусымдағы
қаулысының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1994 ж., N
4-5, 86-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.